می سی سی پی رفاه رسوایی: چهار اعتراف گناه نیست. حساب بانکی unfrozen

لدگر | No comments

چهار نفر از شش نفر متهم در آنچه دولت حسابرس به نام بزرگترین اختلاس طرح ثبت شده در می سی سی پی باید التماس کرد گناه نیست.

همانطور که از پنج شنبه صبح و دو نفر دیگر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است arraigned با توجه به سوابق دادگاه.

شش نفر به اتهام سرقت در حداقل $4.15 میلیون در فدرال رفاه پول است. دولت حسابرس Shad سفید که دفتر تحقیق در مورد توصیف توطئه به عنوان “وسیع” و بی سابقه است.

نانسی جدید, 67, چشم پوشی او تفهیم اتهام شنوایی و التماس کرد گناه نیست, با توجه به سهشنبه دادگاه پرونده.

جدید تاسیس و اداره سازمان های غیر انتفاعی در قلب اختلاس رسوایی — می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش. او همچنین تاسیس و فرار چندین مدارس خصوصی از طریق دولت است و از آنجا پا به دور از که کسب و کار مدارس در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

او پسر زکری جدید, 36, که همچنین بخشی از اتهام طرح خود چشم پوشی تفهیم اتهام شنوایی و التماس کرد گناه نیست.

جان دیویس, 51, رئیس سابق رفاه رسمی در می سی سی پی بود arraigned و التماس کرد گناه نیست. دیویس متهم به کمک به قیف میلیون ها نفر از رفاه و پول و دیگران در حالی که نظارت بر یک سازمان است که در زمان رد آنجا که 98 درصد از فردی رفاه متقاضیان است.

دیویس شدت پایین به عنوان مدیر می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی در جولای مدت کوتاهی پس از حسابرس دفتر تحقیقات خود را آغاز کرد.

ان McGrew, 63 بود arraigned و التماس کرد گناه نیست, با توجه به WLBT.

دو نفر دیگر از متهمان — G. Latimer اسمیت 26 و برت DiBiase, 36, — نشده اند arraigned با توجه به سوابق دادگاه. هر دو کارمندان سابق از می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی.

DiBiase نیز پسر تد “Million Dollar Man” DiBiase سابق کشتی گیر حرفه ای. شیپور لجر در هفته گذشته نشان داد که Ted DiBiase را غیر انتفاعی کشتی وزارت دریافت کرده است $2.1 میلیون از ایالت می سی سی پی در رفاه پول است. Ted DiBiase شده است با جرم.

شش کیفرخواست در Hinds شهرستان مدار دادگاه در اوایل این ماه شوکه بسیاری از جمله مایک هرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب می سی سی پی که گفت: دفتر کار خود مانده بود از حلقه.

سفید گفت که او پس از ملاقات با اف بی آی در مورد این مورد. بررسی نشده است, او گفت:, و بیشتر کیفرخواست می تواند در آینده است.

فدرال: دولت حسابرس نگه داشته و آنها را در تاریکی در می سی سی پی رفاه اختلاس مجسمه نیم تنه

Ted DiBiase: می سی سی پی به ‘میلیون دلار مرد’ $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

حساب بانکی unfrozen

یک وکیل برای دولت حسابرس خواسته یک قاضی به مسدود کردن حساب بانکی از غیر انتفاعی MCEC مدت کوتاهی پس از کیفرخواست صادر شد و قاضی پیروی. در دادگاه تشکیل پرونده MCEC گفت انجماد این حساب غیر قانونی بود شامل اطلاعات خصوصی و فاجعه بار خواهد بود برای سازمان های غیر انتفاعی.

“MCEC ناتوانی برای دسترسی به وجوه مالی خود را تاثیر می گذارد توانایی خود را به کارکنان پرداخت خواهد شد و اخلال در ارائه حیاتی خدمات اجتماعی و جامعه مبتنی بر خدمات در 42 Mississippi شهرستان” غیر انتفاعی استدلال کرد.

کمتر از یک هفته پس از تایید شد, یخ زده, حسابرس, دفتر, خواست برای حساب به unfrozen. دوباره قاضی پیروی. منظور اصلی به مسدود کردن حساب در حال حاضر مهر و موم شده.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>