می سی سی پی با زن $1,200 محرک بررسی به شربت خانه مواد غذایی

لدگر | No comments

BAY ST LOUIS, از دست ندهید. — یک زن اهدا $1,200 امداد بررسی او دریافت شده از دولت فدرال به می سی سی پی, شربت خانه مواد غذایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Sheron Lambert به یک بار محرک پرداخت به Hancock County, مواد غذایی, شربت خانه, WLOX-تلویزیون گزارش روز سه شنبه. چک بخشی از 2.2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی لایحه است که به یک $1,200 پرداخت به افراد و $2,400 به ازدواج. پدر و مادر نیز مجموعه ای برای دریافت اضافی $500 برای هر کودک است.

لامبرت گفت: او نمی نیاز به پول و استعداد آن را به شربت خانه برای کمک به تغذیه مردم گرسنه در شهرستان است. “این چیزی است که همه ما نیاز به انجام,” او گفت:. “باز کردن قلب ما برای اولین بار.”

ساندرا رابرتز یک داوطلب در شربت خانه, گفت: او “لرز” پس از دیدن لمبرت را اهدا. “او احساس می کردم که ما نیاز به آن بیش از نیاز او آن را” او گفت:. گذشته از Lambert پولی اهدا رابرتز گفت: آنها اخذ شده است مواد غذایی و کمک های مالی از جاهای دیگر از جمله پایگاه های نظامی و خارج شده است.

بیشتر: نیسان به طور موقت میسازد کردن هزاران نفر از کارگران تولید در تنسی و می سی سی پی

Mississippians بیش از 60 سال مجاز به انتخاب کنید تا مواد غذایی یک بار در ماه از شربت خانه, در حالی که کسانی که در زیر سن می تواند دریافت غذا در هر سه ماه. رابرتز گفت: روزمره مواد غذایی از جمله کره بادام زمینی یکی از گران قیمت ترین خرید.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان وجود داشته است 3,087 coronavirus موارد و 111 مرگ و میر در می سی سی پی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>