می سی سی پی زن زندانی پس از پدر و مادر خود را دریافت تهدید به مرگ به خاطر از او Facebook, پست, محقق می گوید

لدگر | No comments

یک گلبرگ زن زندانی بوده و پس از او اتهام پدر و مادر او بودند نژادپرستانه و ارسال اطلاعات شخصی خود را در Facebook منجر به مرگ تهدید با توجه به Jones County کلانتر.

Kaileigh اشمیت, 21, شارژ پنج شنبه با دو فقره زشت و ناپسند و ارتباطات است. او است که برگزار می شود در شهرستان جونز بالغ بازداشتگاه.

اشمیت گفت: در Facebook پست در تاریخ 5 ژوئن که پدر و مادر او بودند نژادپرستانه و گفته مادرش او ضربه. او همچنین تصاویری از پیام های متنی پدر و مادر او گفته به او فرستاده. یکی شامل یک نژادی لکه دار کردن.

اشمیت گفت که او می خواست پدر و مادر او به “ویروسی” به جای تماس با پلیس از او مادر و هزاران نفر از مردم اظهار نظر در این پست به اشتراک گذاشته و آن را در سراسر رسانه های اجتماعی.

اشمیت همچنین مشترک پدر و مادر او اطلاعات شخصی و شماره تلفن و آدرس در Facebook گروه با توجه به کلانتر. پدر و مادر و خانواده و دوستان دریافت کرده اند و تهدید به مرگ با توجه به روبن اسقف یک محقق برای جونز شهرستان کلانتر بخش.

“هر کسی که آمده است به (پدر و مادر) دفاع در رسانه های اجتماعی دریافت کرده است, تهدید به مرگ,” او گفت:. “خانواده دریافت کرده است هزاران نفر از تهدیدات از سراسر کشور است.”

اسقف گفت: اشمیت پدر و مادر زندگی می کنند که در Ellisville, فشرده اتهامات در شهرستان جونز دیوان عدالت.

به اتهام زشت و ناپسند ارتباطات الکترونیکی تعریف شده است به عنوان “هر گونه اظهار نظر درخواست پیشنهاد و یا پیشنهاد با استفاده از مخابرات یا ارتباطات الکترونیکی است که زشت و ناپسند هرزه و یا شخص با قصد سوء استفاده, تهدید و یا آزار و اذیت و هر حزب را به یک مکالمه تلفنی مخابرات یا ارتباطات الکترونیکی;” با توجه به می سی سی پی قانون است.

اشمیت ساخته شده یکی دیگر از پست ژوئن 7, بیان او ندارد چشم پوشی از هر گونه خشونت است.

خانواده اختلاف آغاز شده و به این دلیل که پدر و مادر در زمان دختر, ماشین, اسقف گفت. اشمیت همچنین با اشاره به در اولیه Facebook post.

اشمیت تا به حال با آن مواجه اتهام جنایت از ارسال پیام های الکترونیکی به قصد آسیب, اما این گروه بعدها متوجه شد که می سی سی پی تجدید نظر دادگاه تلقی شارژ خلاف قانون اساسی در مارس اسقف گفت.

او در حال حاضر چهره شش ماه در زندان شهرستان و/یا 500 دلار جریمه برای مرتبه اول.

Javaron D. Buckley Sr. دانشیار وکیل در بوککلی قانون گروه P. C. در ایلینوی گفت: در Facebook او کمک با اشمیت مورد. او Facebook پست نیز درخواست برای کمک و جمع آوری پول برای اشمیت به قید وثیقه.

او اوراق قرضه خواهد شد در روز جمعه, ژوئن 12.

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>