می سی سی پی زن شکایت وزارت دادگستری بیش 2014 خودرو تصادف

لدگر | No comments

یک زن است تحت پیگرد وزارت دادگستری ایالات متحده برای یک خودرو تصادف شش سال پیش که او گفت: باعث مرگ شوهرش در سال 2016. زن گفت: خودرو خود شد و از پشت ضربه توسط یک گروه از عدالت خودرو در سال 2014.

Yolanda جونز از Lowndes County واصل طرح دعوی در دادگاه هفته گذشته در دادگاه فدرال در جکسون از طرف خودش و املاک از شوهر مرحوم او کنت جونز در برابر وزارت دادگستری.

وزارت دادگستری برنده در انتظار دادخواهی نظر نیست.

کانتون معاون فروشنده: شکایت Madison County دادستان منطقه بیش از رای دهندگان تقلب”

جونز گفت که در اکتبر. 22, 2014, آنها در وسیله نقلیه خود را در جکسون هنگامی که آن زده بود از عقب توسط وزارت دادگستری خودرو.

“ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری کارمند بود غفلت در عدم نگه داشتن مناسب مواظب و عدم حفظ فاصله مناسب بین وسایل نقلیه و عامل وزارت دادگستری خودرو در یک بی پروا شیوه” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

وزارت دادگستری هنوز برای پاسخ به طرح دعوی در دادگاه.

جونز گفت که او دچار گردن درد شدید شدید شانه چپ و درد شدید بازوی چپ درد. او گفت شوهرش که فوت حدود دو سال پس از حادثه دچار گردن صدمه گردن, درد, سر, آسیب, آسیب به عقب گردن رادیکولوپاتی و زده و سر خود را در طول برخورد.

جونز تحت پیگرد برای حداقل 250.000 دلار برای شوهرش و مستغلات و $75,000 برای خودش. یک ادعای بیمه ثبت شده در مورد اما وزارت دادگستری است و نه رد یا قبول بیمه ادعا می کنند با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

اما جونز’ طرح دعوی در دادگاه گفت: وزارت دادگستری موفق به عمل می کنند.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>