می سی سی پی نخواهد ممنوعیت و یا تنظیم گیاهی دارو kratom

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی قانونگذاران را کشته اند لوایح که خواهد یا ممنوعیت و یا تنظیم kratom, گیاهی دارویی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تسکین درد.

Kratom در حال حاضر غیر قابل تنظیم در اکثر نقاط ایالات متحده بوده ولی غیر قانونی توسط چند دولت های محلی در می سی سی پی نگرانی است که آن می تواند مضر باشد.

Kratom است مشتق شده از یک درخت که بومی آسیای جنوب شرقی است. ایالات متحده در آژانس مبارزه با مواد مخدر می گوید: برگ می تواند خرد و سپس دودی قرار داده و به کپسول و یا گرفته شده با آب و یا مایعات دیگر.

DEA مشخص kratom به عنوان یکی از آن “مواد مخدر نگران کننده است.” آژانس می گوید مردم با استفاده از آن به تسکین عضلات گونه و به عنوان یک جایگزین برای تریاک; این دارو نیز استفاده شده است که برای مدیریت علائم ترک از مواد مخدر.

همچنین بخوانید: او در نقل مکان کرد به می سی سی پی به طوری که او می تواند kratom از نظر قانونی

امن و یا اعتیاد آور: محلی ممنوعیت گیاهی محصول kratom در می سی سی پی

سابق می سی سی پی, مجلس Pro Tempore گرگ اسنودن از نصف النهار یک جمهوری خواه بود که شکست خورد در سال 2019 در حال حاضر ثبت نام لابی برای آمریکا انجمن Kratom. گروه خواسته می سی سی پی قانونگذاران برای قرار دادن مقررات مربوط به مواد مخدر به جای ساخت آن غیر قانونی است.

“Kratom مصرف کنندگان می خواهند قوانین و مقررات. آنها می خواهند امن العربي محصول” اسنودن گفت.

صورتحساب یا ممنوعیت و یا تنظیم kratom درگذشت سهشنبه زمانی که کمیته نیست آنها را در نظر بگیرید قبل از اول مهلت قانونی جلسه.

در طول یک جلسه عمومی Feb. 27 در دولت و کنگره پزشکان می سی سی پی, اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل بهبود معتادان به مواد مخدر و دیگران در زمان تبدیل به گفتن قانونگذاران که kratom مضر است و باید غیر قانونی است.

Kratom در تیررس: نگه داشتن آن را قانونی و یا ممنوعیت آن ؟

نگاه نزدیک: kratom چیست و چه چیزی آن را از ساخته شده است ؟

چند نفر عینک سبز روشن و پوستر با شعار: “Kratom موجب صرفه جویی در زندگی می کند.” آنها حمایت از نگه داشتن مواد مخدر قانونی اما تنظیم آن را به اطمینان حاصل شود که آن را مخلوط با مواد کنترل شده و آن را به فروش به افراد زیر سن قانونی.

به عنوان 2018 kratom غیر قانونی بود در آلاباما آرکانزاس, ایندیانا, تنسی, ورمونت, ویسکانسین و منطقه کلمبیا با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. این گروه گفت: ایلینوی و لوئیزیانا ممنوعیت فروش kratom به افراد زیر سن قانونی.

برخی از سردرگمی وجود داشته است در مورد تنسی قانون که ممنوع اختیار داشتن یک صورت مصنوعی از kratom. در سال 2017 تنسی دادستانی کل گفت: kratom در آن “طبیعی گیاهی فرم” است و نه یک ماده کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>