می سی سی پی را برای اولین بار coronavirus مرگ گزارش شده در Hancock County

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت دولت اول مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

مورد یک مرد بود 60-65 سال از Hancock County است. او مزمن شرایط اساسی. مرد مرده در لوئیزیانا بیمارستان.

“به عنوان coronavirus شیوع شروع ادعا زندگی در سراسر جهان, ما می دانستیم که این امر در نهایت ضربه می سی سی پی” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در انتشار اخبار گفت. “اما که نمی شود آن را آسان تر برای می سی سی پی به از دست دادن یکی از خود ما است. Elee و من در حال دعا برای همه عزیزان خود و جامعه خود را به عنوان همه ما در مقابله با این غم انگیز از دست دادن.”

“من بسیار غمگین به گزارش این مرگ” گفت: دولت بهداشت و درمان افسر دکتر توماس دابز. “بسیاری از مردم زنده خواهد ماند این ویروس با خفیف تا علائم شدید اما ما باقی می ماند بسیار نگران برای کسانی که بیش از 65 و ضعف سيستم ايمنی جمعیت — کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت با این ویروس است.”

صبح روز پنج شنبه وزارت بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از موارد 16 رمان coronavirus در می سی سی پی با موارد جدید در دسوتو, Forrest, Harrison, هلمز, Jackson, جونز, Pearl River, اسمیت, Walthall, ویلکینسون وینستون و Yazoo شهرستانهای استان است.

دولت در مجموع در حال حاضر در حداقل 50. این گروه در گفت و گو با آزمایش 602 نفر از صبح روز پنجشنبه.

اگر چه نه در بخش بهداشت و درمان را روزانه شمارش آکسفورد شهردار رابین Tannehill گزارش Facebook که Lafayette County آن اولین مورد از coronavirus “آوردن دولت را در مجموع به بیش از 50 است.”

“ما شناخته شده در این روز بود آیند و باید برای آن آماده شده برای هفته,” او گفت:.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

می سی سی پی coronavirus: تعطیلی مدارس به روز شده

همچنین در روز پنج شنبه, می سی سی پی امور خارجه دانشگاه اعلام کرد یکی از آن فرمت کارکنان در Pike County در ماگنولیا دفتر اول شد MSU-وابسته به عضو هیات مورد COVID-19.

این عضو هیات ساخته شده بود آگاه از عفونت در روز چهارشنبه.

“MSU فرمت رهبری توصیه کارمند و همه همراه همکاران خود به قرنطینه به عنوان ارائه شده در فدرال و دولت اضطراری دستورالعمل که آنها انجام داده اند” MSU گفت: در انتشار اخبار. “دفتر خواهد بود به طور موقت بسته شده است.”

صبح روز پنج شنبه Jackson دانشگاه ایالتی اعلام کرد یک دوم دانشجو در مورد دانشگاه. دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی نیز گزارش یک مورد یک دانش آموز با داشتن COVID-19.

با توجه به JSU دانش آموز جدا شده است در یک سالن محل اقامت اتاق در محوطه باقی خواهد ماند و جدا شده است.

“دانشگاه در ادامه به همکاری نزدیک با MSDH مقامات خود را برای تخصص و ارشاد در طول این زمان گفت:” توماس K. هادسون اقدام رئیس جمهور در آزادی مطبوعات. “ما دولت طول می کشد این بیماری بسیار جدی است.”

دانش آموز است که از نزدیک نظارت JSU دانشجویی مرکز بهداشت و MSDH.

MSDH اعلام کرده است افرادی که در تماس با دانش آموز. این افراد توصیه شده است از پروتکل مناسب برای نظارت بر علائم.

JSU مانند دانشگاه های دیگر, تمدید, رخصتی بهار و لغو کلاس های حضوری در حال حرکت به آنلاین آموزش و اجرای از راه دور به صورت غیر ضروری پرسنل دانشگاه با توجه به انتشار.

اولین JSU دانشجویی که تست مثبت برای این ویروس گزارش شده در روز یکشنبه ،

مورد اول در می سی سی پی گزارش شده در کشور در مارس 11.

این ویروس در حال حاضر گزارش شده در هر کشور از جمله آلاسکا و هاوایی.

وجود دارد 10,442 موارد این ویروس در ایالات متحده آمریکا توسط پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با 150 مرگ و میر. شمارش شامل 50 متحده, District of Columbia, پورتوریکو, جزایر ویرجین ایالات متحده و گوام.

تنسی و لوئیزیانا را تایید کرده اند موارد متعدد. وجود دارد 347 موارد در لوئیزیانا با هشت مرگ و میر گزارش شده از پنج شنبه صبح. تا کنون وجود داشته است 98 موارد در تنسی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. آلاباما گزارش شده 68 مورد و آرکانزاس 46 موارد مربوطه ادارات بهداشت گزارش روز شنبه.

اکثریت کسانی که قرارداد این ویروس بهتر خواهد شد. مراکز پیشگیری و کنترل بیماری می گوید: ساکنان مسن و یا کسانی که با مسائل جدی در سلامتی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری است که هیچ واکسن.

موارد توسط شهرستان

بولیوار: 2

Coahoma: 2

Copiah: 2

دسوتو: 2

فارست: 4

Hancock: 2

هریسون: 7

Hinds: 6

هلمز: 1

جکسون: 2

جونز: 1

Leflore: 4

مدیسون: 1

مونرو: 1

رودخانه مروارید: 7

پری: 1

اسمیت: 1

Walthall: 1

ویلکینسون: 1

وینستون: 1

Yazoo: 1

مجموع: 50

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>