می سی سی پی را هاید-Smith, ترکه یا چوب کوتاه رای ‘نه گناه’ به عنوان رئیس جمهور تهمت تبرئه شده است

لدگر | No comments

می سی سی پی Sens. راجر ترکه یا چوب کوتاه و سیندی هاید-اسمیت رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان استیضاح محاکمه کشید به چهارشنبه. دو واکنش به حال telegraphed رای خود را برای چند هفته به عنوان آنها بسیج حمایت از رئیس جمهور.

ترکه یا چوب کوتاه و هاید-اسمیت پیوست و همه خود را GOP, همکاران, ولی, یک, یوتا, میت رامنی در پیدا کردن تهمت گناه نیست از هر دو مقاله از استیضاح — سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. رای گیری نهایی پس از شش هفته محاکمه شد و 48 تا 52 در سوء استفاده از قدرت و 47 به 53 در انسداد است.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر با توجه به نقش خود در برگزاری تا کمک های نظامی از اوکراین در حالی که فشار این کشور مقامات به بررسی جو بایدن یک رقیب سیاسی. روز سه شنبه سنا رای به این نتیجه رسیدند استیضاح آغاز شد که در پاییز گذشته در برابر رئیس جمهور است.

“سنا آن را در قانون اساسی وظیفه و عدالت خواهد بود در خدمت” هاید-اسمیت نوشت: در Facebook جلوتر از بعد از ظهر رای دادن. “از آن زمان به حرکت و انجام کار مردم آمریکا فرستاده ما در اینجا انجام دهید.”

در روز سه شنبه ترکه یا چوب کوتاه صحبت کرد و به سنا همکاران در برابر استیضاح.

“آیا همیلتون و مدیسون و فرانکلین پیاده محترم این سالن در نیمه شب؟” ترکه یا چوب کوتاه گفت. “… اگر آنها احتیاط ما را به عنوان آنها همیشه باید مراقب باشید برای جلوگیری از تصمیمات عجولانه به مقاومت در برابر urgest از تعصب به اجازه قانون اساسی کار می کنند.”

هاید-اسمیت در روز چهارشنبه ارسال شده در یک ویدئو کلیپ در توییتر از بلندگو نانسی پلوسی, پاره کردن یک کپی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار یک حرکت است که خشم تهمت حامیان در سه شنبه شب. “این چیزی است که سنا فکر نانسی پلوسی را استیضاح,” هاید-اسمیت نوشت. “(Retweet) اگر شما به توافق برسند.”

رامنی در ضمن اول شد senator در تاریخ برای رای دادن به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود او ، “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید که او گفت:” در 10 دقیقه سخنرانی قبل از رای گیری.

اعضای دیگر از سی سی پی در کنگره به سرعت وزن در در رای گیری روز شنبه.

“مقالات استیضاح در حال اوج سه سال سیاسی جادوگر هانت علیه رئیس جمهور ما” Rep. استیون پالازو در بیانیه ای گفت. “آماج طریق خانه در یک اقدام بی سابقه و کم عمق, مد اتهامات ثابت کرده اند به چیزی بیش از یک پیام شکست پیش از انتخابات ریاست جمهوری.”

Rep. ترنت کلی در بیانیه ای گفت: “من افتخار می کنم به اکثر سناتور ایالات متحده آمریکا ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر زمان به تمرکز بر روی مسائلی است که واقعا مهم به Mississippians و همه آمریکایی ها.”

می سی سی پی را تنها دموکرات عضو کنگره Bennie تامپسون در توئیتر نوشت: اوایل این هفته: “پارتیزان در حال حفاظت از رئیس جمهور است. میهن پرستان در حال حفاظت از قانون اساسی است.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>