می سی سی پی را رهبران جمهوری خواه در جنگ بیش از coronavirus امداد پول

لدگر | No comments

می سی سی پی را رهبران جمهوری خواه ادامه داد: برای حمله به یکدیگر دوشنبه بیش از چه کسی قدرت را به صرف $1.25 میلیارد دلار در فدرال coronavirus پول محرک است.

اول آمد داغدار نامه ای از مجلس فیلیپ کان خطاب به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز. آن را با برچسب فرماندار بیانیه های عمومی در بودجه “کاملا نادرست و/یا گمراه کننده” اضافه کردن ریوز بود “حمله به خانه من عضو و روند قانونی.”

کان نوشت: فرماندار استفاده کرده بودند “ارزان نمایشهایش و نادرست شخصی توهین” در تلاش خود را برای حفظ و توزیع پول خود را.

ریوز لعنتی در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری سوال اگر قانونگذاران به دنبال دولت قانون اساسی و قوانین خود را زمانی که آنها تصویب لایحه جمعه که طول می کشد کنترل از فدرال مراقبت در عمل پول است. و او استدلال دولت وقت ندارد به صبر برای قانونگذاران به “نگاهی به هفته و هفته و ماه و سال برای حفظ این استدلال که” در مورد نحوه استفاده از پول است.

قانونی رهبران عجله به نام قانونگذاران به جلسه جمعه به شدت با تصویب لایحه در مجلس سنا 2772 قرار می دهد که محرک بودجه تحت آن اجراء. ریوز قبلا ادعا کرد که قانونگذاران در تلاش بودند به “سرقت” که پول و او بهترین مجهز به توزیع آن را به عنوان او را با بودجه در شرایط اضطراری.

روز دوشنبه او با برچسب قوانین خود را “عجولانه” و گفت: قسمت بود که “قدرت سیاسی در بدترین حالت آن.”

ریوز گفت: قانونگذاران باید باقی مانده در جلسه روز دیگر اجازه می دهد تا هر عضو به نگه داشتن اندازه گیری در یک حرکت به تجدید نظر در یک مرحله گفت: لازم است که در قانون اساسی و مقررات قانونی. او همچنین پیشنهاد کرد او ممکن است وتو این لایحه که دادگاه ممکن است نیاز به درگیر در اختلاف است.

“شما نمی وتو این لایحه؟” ریوز گفته شده است پاسخ خود را زمانی که مردم از او بخواهید اگر او خواهد بود.

“شما رو سه برابر شاخه های دولت در می سی سی پی” ریوز گفت. “زمانی که قوه مقننه و مجریه مخالف قضایی شعبه در نهایت تصمیم می گیرد آن است.”

قانونی شد انتظار می رود به آدرس ریوز ” ادعا می کنند در مورد قانون گذاران ترک بیش از حد به زودی در دوشنبه شب بود. ریوز ادعا سنا نیاز خواهد بود برای بازگشت به تکمیل فرایند.

مرتبط با: MS مقننه اکثریت آرا برای جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. ریوز هزینه های فدرال coronavirus پول

مربوط به: اینجا چرا رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می خواهد به استخدام یک مشاور برای نظارت بر coronavirus امداد پول

تفنگت را هفت-صفحه نامه را در پاسخ به آنچه که او گفته بودند ده نادرست اظهارات ریوز ساخته شده در روزهای اخیر. این استدلال قوه مقننه دارای قدرت بیش از بودجه و حتی یک قرارداد کشیده شده توسط فرماندار اداره می گوید.

ریوز گفته او نگران است مجلس نمی خواهد کار به سرعت به اندازه کافی برای توزیع بودجه اما کان می گوید اعضای آن در حال آماده به حرکت به سرعت به عنوان جمعه در جلسه نشان داد.

او گفت: توزیع کنترل به فرماندار مراقبت در قانون بودجه “را حذف صدای مردم از آنها چگونه مالیات دهندگان دلار صرف شده است.”

علاوه بر این Gunn با اشاره به سند فرماندار و معاونت مالی و اداری منتشر شده در روزهای اخیر به دنبال طرح از پیمانکاران به اداره $1.25 میلیارد دلار است. این “درخواست برای نقل قول” می گوید که هر گونه توافق با پیمانکار است مشروط بر “تخصیص بودجه توسط ایالتی می سی سی پی برد.”

“این است که قرارداد خود را” کان نوشت. “دفتر والی را نوشته قرارداد این راه اگر قانونی تخصیص نمی شد مورد نیاز است.”

Gunn اضافه مراقبت عمل نمی کند به طور خاص کارگردانی شده توسط کنگره برای فرمانداران به صرف. به جای پول داده شد به “ایالت می سی سی پی” او نوشت و اضافه کرد: “دولت و مردم و صدای مردم است و قوه مقننه است.”

“در نظر جمعه شما به تصویر کشیده قانون گذاران به عنوان دزد و قاتل” کان نوشت. “شما گفت: ما پول را به سرقت برده و مردم می میرند. چنین ارزان نمایشهایش و نادرست شخصی توهین شد در زیر کرامت از دفتر خود را. آنها از شخصیت برای شما شخصا. ما درخواست میکنیم که شما را متوقف و اقدام به sensationalize این وضعیت و کار به قوه مقننه برای حل مسائل قبل از ما.”

سخنران این نتیجه رسیدند: “شما از ما شماره تلفن. شما می دانید که در آن ما هستند. ما آماده برای رفتن.”

Alissa زو کمک به این داستان.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>