MLB بازیکنان واکنش را Houston Astros رسوایی مختلف, Bob Costas می گوید

مایدزرت | No comments

Bob Costas دیده است ورزشی, رسوایی در تقریبا در هر سطح از ورزش در بیش از 40 سال در صدا و سیما از بن جانسون رد صلاحیت شده برای دوپینگ در بازی های المپیک تابستانی 1988 در کره جنوبی به استروئید دوره در لیگ اصلی بیس بال به تصادم مجادلات از لیگ ملی فوتبال.

در حال حاضر کوستاس می توانید اضافه کردن Houston Astros ثبت نام-سرقت رسوایی به این لیست. اما آستروس گرفتار شدن استفاده از تکنولوژی برای استادانه درست شده خود را ثبت سرقت در سال 2017 است که در یکی از راه های مهم متفاوت از دیگر مجادلات او گفت:.

“من نمی خواهم بگویم آن بدتر است و یا حتی به عنوان قابل توجهی به عنوان دوپینگ در بازی های المپیک یا استروئید عصر در بیس بال و یا بحران وجودی در فوتبال بیش از ماهیت بازی و صدمات سر” گفت: Costas, شناخته شده برای خود را همه کاره حرفه ای به عنوان یک روزنامه نگار ورزشی در NBC و در حال حاضر انجام play-by-play کار برای MLB Network. “اما جزئیات این واقعا طنین انداز با طرفداران و بازیکنان دیگر.”

بیشتر: میکی رایت خصوصی بود اما سپاسگزار گلف بزرگ

بیشتر: مربی کال لوول ترک قوی میراث لا کوئینتا

به عنوان لیگ اصلی بیس بال و کمیسر راب مانفرد دست و پنجه نرم کردن با عواقب وحی عمق Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح در مسابقات جهانی برنده سال 2017 و عدم وجود نظم و انضباط برای بازیکنان درگیر کوستاس است صحبت کردن در مورد بیس بال زیادی این روزها. آن است که او بیشتر با شناسایی دیگر از بازی های المپیک که او برای میزبانی از 24 سال برای NBC.

دیگر بازیکنان شلاق

این ایده وجود دارد که 29 قربانی تیم از رسوایی و Astros یک قهرمان ساختگی به نظر می رسد که غرق کسانی که در دفاع از Astros گفت که همه خم شدن و یا حتی شکستن قوانین کوستاس گفت.

“اکثر مردم درک تمایز بین بازی ماهرانه و صاف کردن سیستماتیک فریب داد” کوستاس گفت.

کوستاس داد نظرات خود را در رسوایی و همچنین حکایات در کار خود را در طول یک آخر هفته ارائه به عنوان بخشی از کویر تاون هال سخنران سری در Indian Wells. در یک مصاحبه اختصاصی با صحرا خورشید, Costas گفت: در حالی که مانفرد ممکن است در نظر گرفته شود ضعیف در پاسخ به آستروس رسوایی با ارائه ایمنی به Astros, بازیکنان, وجود دارد برخی از دلایل مشروع به صورت ولرم پاسخ به مدت یک سال تعلیق برای Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow بودند که هر دو به نوبه خود از کار اخراج شده توسط آستروس.

الکس کورا و کارلوس Beltran مدیران از Boston Red Sox و متس نیویورک بود و هر دو بازیکن برای سال 2017 Astros هر دو سمت چپ کار خود را پس از رسوایی آشکار شد و هنوز هم می تواند موضوع را به MLB نظم و انضباط.

“اگر مردم فراتر از تصور که در انصاف به مانفرد وجود دارد که مذاکرات با CBA و دیگر مذاکره است که به زودی و ما می دانیم که چقدر توانمند بازیکنان ارتباط بوده است در این مذاکرات” کوستاس گفت.

لیگ را به عمل در آینده

کوستاس انتظار لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط برای رسیدن به یک توافق که اجازه نظم و انضباط برای هر آینده خیانت رسوایی آنجا که دو طرف را برای نقض در عملکرد داروهای افزایش.

اما کوستاس می کند باور لیگ توانایی را به حالت تعلیق مدیران و یا به طور کلی مدیران باید به عنوان یک عامل بازدارنده. کوستاس گفت Hinch کورا و Beltran جهانی جزو درخشان ترین ذهن در این بازی و دیدن آنها بدون شغل به عنوان یک فصل جدید روش یک پیام قوی به دیگر مدیران است.

“هیچ مربی یا مدیر در حال رفتن به اجرا خطر داشتن حرفه ای خود را از خط خارج و یا نابود شود با انجام این کار” کوستاس گفت.

در حالی که کوستاس دیگر این نسخهها کار میکند برای ان بی سی کار خود را به عنوان استودیو میزبان برای تابستان و زمستان بازی های المپیک و همچنین کار بر روی بیس بال, فوتبال و بسکتبال ساخته او از شبکه ورزش پخش می شود. با نگرانی در حال حاضر بیش از پتانسیل لغو بازیهای المپیک تابستانی در توکیو به دلیل coronavirus کوستاس گفت: سازمان تنها می تواند صبر کنید و ببینید رویکرد در حال حاضر.

“وجود دارد نگرانی در مورد zika (ویروس) در ریو (de Janeiro) در سال 2016 اما که نمی رویکرد آنچه که به طور بالقوه می تواند این باشد” کوستاس گفت. “ما فقط باید اجازه دهید همه چیز آشکار در طول چند ماه آینده.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>