مدرنیسم هفته آغاز این هفته. در اینجا 10 دمدمی حوادث است که شما می توانید شرکت

مایدزرت | No comments

برنامه ریزی در حضور مدرنیسم هفته ؟

محبوب پالم اسپرینگز برگزار می شود Feb. 13 تا 23 و خواهد شد از ویژگی های نمایشگاه اعم از اواسط قرن مدرن, طراحی معماری, هنر, مد و فرهنگ است.

اگر شما علاقه مند در همه چیز خارج از هنجار در اینجا 10 دمدمی مدرنیسم هفته حوادث است که شما می توانید شرکت.

مدرنیسم هفته باز شب مهمانی: فضای Modyssey 2020

مدرنیسم هفته است پرتاب یک از این جهان به جشن 15 سال است. این رویداد برگزار خواهد شد Feb. 13 از 7 تا 11 p. m. در پالم اسپرینگز هوایی موزه. بلیط ها $175 و شامل یک باز بار, غذا, از لولو و سرگرمی by David Bowie ادای احترام بازیگر Space Oddity. لباس های مورد علاقه خود را حزب دنده و یا فضا لباس شاهانه یا فاخر. افتخاری نوکر پارکینگ نیز ارائه شده است. این رویداد برای سنین 21 و مسن تر است.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط ها هنوز هم در دسترس است.

پالم اسپرینگز هوایی موزه 745 N Gene Autry دنباله پالم اسپرینگز

اشاره ای به وزارت دفاع: شام با یک پیچ و تاب و

لذت بردن از اواسط قرن ناهار خوری مدرن تجربه ارائه شده توسط PS زیرزمینی. این رویداد شامل یک شامپاین دریافت و پس از پنج دوره یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از شام همراه با موسیقی تعاملی پر زرق و برق که infuses موسیقی کلاسیک معاصر با پیچ و تاب. مهمان را تشویق به لباس flamboyantly. شام است 195 $در هر فرد را از 7 به 10 p. m. در طول مدرنیسم در هفته است. این رویداد برای سنین 21 و مسن تر است.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط ها هنوز هم در دسترس برای Feb. 13 تا 21.

1700 S Camino Real, Suite #2 پالم اسپرینگز

یک نمایشگاه از ظروف غذاخوری از سال 1955

علاقه مند غذاخوری? اتمی سن Tablescapes نمایشگاه را از ویژگی های یک دوجین الگوهای مختلف قابل توجه اواسط قرن مدرن غذاخوری منتشر شده در ارتفاع “سن اتمی” طراحی و در سال 1955. تبلیغات و سایر دکوراسیون خانه از دوران نیز ترکیب شود به نمایش می دهد. این نمایشگاه خواهد شد و باز روز از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر بلیط ها $10 در هر. کودکان با سن کمتر از 12 نمی توانند شرکت کنند.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط ها هنوز هم در دسترس برای Feb. 13 تا 23.

Welwood موری Memorial Library, کورنلیا, سفید, جامعه, اتاق 100 S. کف دره درایو پالم اسپرینگز

را در اواسط قرن الهام کوکتل آقای لیون

تاریخ mixologists در آقای لیون Steakhouse و یاد بگیرند که چگونه به یاد, کوکتل های کلاسیک از اواسط قرن عصر. این دست در mixology کلاس را کشف فرایند ساخت دست گردد کوکتل در حالی که شما به دنبال همراه با کارشناسان و خود را برای نمونه. بلیط ها $63 هر فرد است و شامل سه نوشیدنی. این رویداد برای سنین 21 و مسن تر است.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط در دسترس برای Feb. 14 و 16.

233 E کف دره Dr, پالم اسپرینگز

داغ بنفش انرژی معماری دوچرخه سوار

داغ بنفش انرژی میزبان سالانه خود در اواسط قرن دوچرخه سوار به افتخار مدرنیسم در هفته است. این معماری “تور” تشکیل شده است از طریق چندین پالم اسپرینگز محله که شامل اواسط قرن خانه های مدرن. تور برنامه ریزی شده است به عنوان یک گروه رویداد اما شرکت کنندگان می توانید یک نسخه الکترونیکی از دوره آموزشی آنلاین در صورتی که مایل به تکمیل سوار خود را. این مسیر نیز در دسترس خواهد بود در دوچرخه سواری, برنامه Strava. نگاهی به دوچرخه خود را و یا تماس با چرخ بزرگ تورهای در مورد اجاره یک. این رویداد برگزار خواهد شد Feb. 15 و 22 از 10 تا 11 صبح رایگان است. بلیط لازم نیست.

برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. برای تماس با چرخ بزرگ تورهای تماس (760)548-0500

نشان می دهد در مورد مرلین مونرو

در Feb 16., آفتابی Thompson, ستاره تبدیل شدن به مرلین مونرو و طولانی در حال اجرا مرحله بازی مرلین برای همیشه لطفا برای, بلوند, بازگشت به پالم اسپرینگز. تامپسون انجام خواهد شد برای تلفن های موبایل ورزش ادای احترام به بزرگترین ستاره های هالیوود. بلیط ها $55 برای پذیرش کلی و $75 برای کرسی حق بیمه. این نمایش برگزار خواهد شد از 7 تا 8:15 p. m. این رویداد برای سنین 16 سال و بالاتر.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط در دسترس بودند.

101 N. موزه راه پالم اسپرینگز

یک هنرمند طرح در جلسه

در طول مدرنیسم در هفته مد تصویرگر را در سایت ارائه رایگان طرح از شرکت کنندگان. هنرمند حضور خواهد داشت Feb. 14 تا 16 و 22 و 23 از 10.m 2 p. m. در Brizo فضا واقع در مدرنیسم اردوگاه (جامعه و محل ملاقات).

مدرنیسم هفته اردوگاه 575 N کف دره درایو پالم اسپرینگز

ارائه در مورد دیوانگی عصر

وزارت دفاع با یک پیچ و تاب و یک سری از پنج تا 10 دقیقه سخنرانی برجسته سرگرم کننده و دیوانگی از اواسط قرن. موضوعات شامل, طراحی, مد, معماری, مواد غذایی, مد و تلویزیون فرهنگ است. شرکت کنندگان در 21 و بالاتر را دریافت افتخاری لیوان شراب. بلیط های در حال 55 $در هر فرد است. درب باز خواهد شد در 5:30 p. m. و این نمایش برگزار خواهد شد 5:45 تا 7 بعد از ظهر این رویداد برای سنین 12 و بالاتر.

این برنامه برای زندگی رویایی خواهد شد عبارتند از:

  • فوتوراما: بیایید رفتن به نمایشگاه جهانی
  • پالم اسپرینگز داستان: رشد با ستاره ها
  • قدرت جنسی: طراحی زوج در اواسط قرن
  • فکر می کنم در صورتی: اواسط قرن رنگ مورد علاقه
  • هدفن زندگی: ضبط آلبوم بودند راهنماهای بخشنده زندگی

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط در دسترس برای Feb. 17 و 19.

مدرنیسم هفته اردوگاه 575 N کف دره درایو پالم اسپرینگز

یکنوع بازی شبیه لوتو A-Go-Go

آیا دوست دارید خود را martinis خشک با یک طرف از یکنوع بازی شبیه لوتو? یکنوع بازی شبیه لوتو A-Go-Go را جوایز که شامل 500 دلار هدیه از Saks Fifth Avenue و دو شب اقامت در V هتل. مهمان می تواند لذت بردن از خوش طعم نیش و شیرین شیرینی از جیک و یک بار در حالی که کشیدن ملکه بلا دا توپ تماس اعداد. این رویداد برگزار خواهد شد Feb. 19 از 7:30 تا 10 p. m. در بانک. بلیط های در حال 150 دلار در هر فرد. این رویداد بهره مند خواهد شد Mizell مرکز را در وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه.

بلیط را می تواند خریداری آنلاین. برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com. به عنوان از مطبوعات زمان بلیط در دسترس بودند.

بانک 383 S. کف دره درایو پالم اسپرینگز

مدرنیسم فروش حیاط

سالانه بازار فروش تبدیل به یکی از مدرنیسم هفته محبوب ترین حوادث رایگان. فروش حیاط برگزار خواهد شد Feb. 23 از ساعت 8 صبح تا 12 بعد از ظهر رایگان دونات و قهوه ارائه خواهد شد. این رویداد باز و رایگان برای تمام سنین است.

برای اطلاعات بیشتر modernismweek.com.

H3K طراحی پارکینگ 501 S. کف دره درایو پالم اسپرینگز

بیشتر: یک نگاه به طور کامل بازسازی Walter S. سفید ‘موج’ خانه در پالم دزرت در طول هفته مدرنیسم

بیشتر: پالم اسپرینگز به وضعیت تاریخی به لارنس Welk اقامت در El Mirador, محله

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>