مدرنیسم هفته ماشین نشان می دهد در پالم اسپرینگز را فراهم می کند آب نبات چشم برای علاقه مندان به خودرو

مایدزرت | No comments

دیدار با ایزابل. او یک سال 1972 بیوک ریورا – یکی از درجه یک از شرکت کنندگان در مدرنیسم هفته ماشین نشان می دهد که skirted در اطراف پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون. سندی Edelstein, ایزابل را صاحب دنبال کردن خانواده ای که متعلق به او از سال 1972 تا سال 2016 در بر داشت و آنها هنوز هم به یاد او نام.

بیش از 50 آمریکایی و اروپایی خودرو شد بر روی صفحه نمایش در مقابل ورودی پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون در آخرین روز از مدرنیسم نمایش و فروش. این اتومبیل های کلاسیک که گاهی اوقات به عنوان “ماشین های عضلانی” شد و از دهه 1930 از طریق 1980s. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای شرکت کنندگان را به گپ زدن با صاحبان خودرو و به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای خودرو با دیگر علاقه مندان.

دیوید دیکسون, خلاق, مدیر پروژه مدرنیسم هفته که سازماندهی این رویداد گفت: بسیاری از وسایل نقلیه متعلق به صورت محلی و اعضای این خودرو از سال گذشته ،

با توجه به وب سایت خود را, مدرنیسم هفته است که “یک سازمان خیریه ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی به دنبال دانشکده تحصیلات در رشته های معماری و طراحی و همچنین حمایت از محلی و دولتی حفاظت سازمان ها و گروه های محله در تلاش خود را برای حفظ مدرن معماری در سراسر ایالت کالیفرنیا.”

پاتریشیا Moloney Dugas کار کرده است به عنوان یک سیستم و وب سایت, مدیر عکاس و مدیر سایت. از برگزاری نمایشگاه هنرمند منتشر شده و نویسنده در حال حاضر به عنوان سفیر خوبی در صحرا.

* این داستان به روز شده است با نام صحیح از ماشین ایزابل.

مدرنیسم هفته ماشین نشان می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>