مادر 6 فرزند مرگ در آتش: آتش ارشد توصیف آنچه اتفاق افتاده است که شب

لدگر | No comments

قرمز, ابزار جنسی, firetruck نشسته است در بالای شیشه های شکسته در حیاط جلو 2211 پیر ویکسبرگ جاده در کلینتون. نرم و صاف با, باران, اسباب بازی قرمز و آبی چراغ های دیگر کار می کنند اما گهگاه صدای آژیر ضعف و پایانی, سوراخ در غیر این صورت ساکت و آرام.

کامیون دروغ محض فوت دور از سوخته خانه که در آن یک مادر و شش فرزند درگذشت شنبه.

آتش آغاز شده و با یک مشکل برق در اتاق زیر شیروانی و مشخص شد به طور اتفاقی, دولت, آتش مارشال و کمیسر بیمه مایک Chaney در بیانیه ای گفت شنبه.

مقامات هنوز امیدوار به صحبت کردن با شوهر و پدر جیک Presley — the lone survivor — به جمع آوری جزئیات بیشتر. همانطور که از صبح روز سه شنبه او هنوز هم در بخش سوختگی از جکسون در بیمارستان درجه دوم می سوزد و می رود به انجام عمل جراحی است.

قربانیان بریتنی پریسلی, 33, Landon Brookshire, 15, Lane, پریسلی, 13, لاوسون پریسلی, 12, گریسون, پریسلی, 6, مالکوم پریسلی 4 و سعادت پریسلی 1.

پریسلی, پدر پنج نفر از شش فرزند که فوت کرد گرفته شد به شایستگی سلامت بیمارستان مرکزی در روز شنبه ناشی از استنشاق دود و سوختگی و بریدگی و کبودی.

بازرسی از آشکارسازهای دود شده اند که به دلیل در ماه ژوئن

سه شنبه کلینتون شهردار فیل فیشر گفت: در این شهر آخرین بررسی در ژوئن 2018 خانه تا به حال کار هشدار دهنده دود. معلوم نیست که اگر آشکارسازهای دود مشغول به کار بودند در روز یکشنبه ، در هر شهرستان و سیاست اصلی را آشکارسازهای دود شده اند بازرسی دوباره این ماه ژوئن است.

“چه اتفاقی افتاد در این میان وجود دارد من نمی دانم” فیشر گفت.

دو اتاق خواب و یک حمام از 1200 فوت مربع خانه اجاره. نگه داشتن آشکارسازهای دود در دستور کار خواهد شده اند به عهده مستاجرها گفت: Mark Jones, سخنگوی, شهرستان Clinton.

‘خانواده بود و همه چیز’: جامعه سوگوار مرگ مادر 6 کودکان و نوجوانان در آتش است. پدر در بیمارستان بستری

رئیس آتش نشانی توصیف که در آن قربانیان پیدا شد

مادر و یک فرزند داشت و در یک اتاق خواب گفت: کلینتون رئیس آتش نشانی جف Blackledge. پنج فرزند داشت نشسته اند در اتاق خواب دوم. میله بر روی ویندوز اطراف خارج از خانه اما مقامات هنوز در حال بررسی اگر آنها بر روی پنجره اتاق خواب.

فیشر گفت: “به نظر می رسد” میله های زندان نمی شد تا به شهر کد. این تحقیقات به این که آیا اتهامات جنایی می تواند در برابر صاحبخانه است تا به Hinds شهرستان دفتر دادستان منطقه جونز گفت.

از بعد از ظهر سه شنبه در این شهرستان هیندز دا را گفت: آنها تا به حال دریافت هر گونه گزارش در مورد پرونده از شهرستان Clinton.

پدر زد به دریافت کمک و سپس فرار به عقب به صفحه اصلی

Blackledge گفت: آتش نشانی دریافت یک تماس در 12:34 صبح شنبه در مورد یک آتش سوزی خانه با چهار نفر به دام افتاده در داخل. کامیون وارد صحنه در 12:38 به “به طور کامل درگیر در آتش سوزی خانه” او گفت:, و در پاسخ خدمه متوجه وجود هفت نفر در داخل و نه چهار.

با توجه به Blackledge, پدر, جیک, فرار از خانه از طریق فروس درب برای به دست آوردن یک همسایه به 911 تماس بگیرید قبل از رفتن به سوزاندن خانه.

به اشتراک گذاری یک تصویر کلینتون افسر پلیس در صحنه Blackledge گفت: “هنگامی که آنها را دیدم که آنها می دانستند که نمی شود کسی هنوز زنده است در خانه.

“اما ما هنوز هم در ادامه خواهم شد چرا که ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما به آنها را در هر فرصتی می تواند.”

چهار ایستگاه آتش نشانی در پاسخ به این آتش با چهار موتور یک نردبان کامیون با یک کامیون نجات معاون رییس آتش نشانی و حدود 20 آتش نشان در صحنه است. خارج از وظیفه آتش نشانان به صحنه نامیده می شدند به عنوان به خوبی. آتش تحت کنترل “در ساعت,” او گفت:.

دولت آتش مارشال مشغول به کار در این تحقیقات پنج شنبه, یکشنبه و دوشنبه. تعیین شده بود پس از کالبد شکافی تکمیل شد دوشنبه Blackledge گفت.

Hinds پزشکی قانونی شهرستان شارون گریشام استوارت نمی تواند از نظر شنبه ،

مقدمات مراسم تشییع جنازه هنوز تعیین نشده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

چگونه برای کمک به

  • ریموند Road Baptist Church که در آن خانواده پرستش به تاسیس یک صندوق.
  • کمک های مالی می تواند از طریق پست به: جیک پریسلی صندوق c/o ریموند جاده کلیسای باپتیست 4622 ریموند جاده Jackson, MS 39212
  • یک GoFundMe صفحه تنظیم شده است تا با خانواده و دوستان برای کمک به خانواده های مراسم تشییع جنازه و هزینه های درمانی است.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>