مامان از تیرانداز 2015 در سن برنردینو حمله تروریستی به اعتراف به گناه, مقامات می گویند که

مایدزرت | No comments

مادر مرد تیرانداز در سال 2015 در سن برنردینو حمله تروریستی که منجر به کشته شدن 14 نفر موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به یک اتهام مربوط به از بین بردن شواهد وزارت دادگستری اعلام کرد در روز سه شنبه.

Rafia سلطانه Shareef, همچنین شناخته شده به عنوان Rafia Farook خواهد اعتراف به گناه به یک تعداد اطلاعات است که اتهامات او با تغییر و تخریب و قطع عضو از سوابق — در این مورد یک نقشه پسرش سید Rizwan Farook ساخته شده در ارتباط با حمله DOJ گفت.

66-سال-قدیمی تاج, کاری برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه فدرال در ریورساید در مارس 16. پس از شفاعت از گناه او را به صورت حداکثر از 20 سال در زندان فدرال اگر چه مورد درخواست به دنبال یک جمله از بیش از 18 ماه است.

این اتهام را ناشی از یک سری از حوادث در دسامبر. 2, 2015. در آن روز Shareef زندگی در ردلندس با پسر و همسرش, Tashfeen ملک. حدود 8 صبح Farook و مالک خانه را ترک کرد و کودک خود را با Shareef برای آنچه به آنها گفته شده بود قرار ملاقات های پزشکی به DOJ گفت.

بیشتر: بیمارستان در Coachella Valley قطار برای تیرباران های دسته جمعی مثل یک در لاس وگاس

بیشتر: زمانی که مردانگی تبدیل ‘سمی’: یک جنسيت مشخصات تیرباران های دسته جمعی

بیشتر: سال بعد در سن برناردینو کشتار برگ سوالات بیش از پاسخ

این زن و شوهر به جای سوار داخلی مرکز منطقه ای در سان برناردینو که در آن Farook رفت داخل قرار می گیرد و یک بمب در یک کنفرانس اتاق که در آن همکاران خود در مورد برگزاری یک رویداد با توجه به DOJ. آنها هر دو سمت چپ و پس از آن بازگشت و حدود 11 صبح در لباس تاکتیکی دنده.

به زودی پس از زن و شوهر استفاده می شود پرقدرت سلاح گرم به کشتن 14 نفر و زخم حداقل 22 نفر دیگر. پس از خروج این زن و شوهر رد و بدل تیراندازی با پاسخ مأموران اجرای قانون که منجر به مرگ آنها و در سمت چپ یک افسر زخمی به DOJ گفت.

در حدود همان زمان Shareef آموخته است که پلیس شناسایی Farook به عنوان یک مظنون. در مقابل اعضای خانواده او ابراز اعتقاد به این که زن و شوهر درگیر شد, در تیراندازی, با توجه به مورد درخواست.

قبل از خروج از خانه حدود 3:40 بعد از ظهر Shareef برداشت یک سند است که به نظر می رسد به یک نقشه و قرار دادن آن در یک کاغذ پاره پاره کننده.

او اعتراف کرد او می دانست که پسرش ساخته شده در این سند و این که او بر این باور بود که مربوط به برنامه ریزی حمله به DOJ گفت.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>