بنای تاریخی برای ملت ایران برنامه فضایی تخریب در تیتوسویل فضا مشاهده پارک

فلوریدا تودی | No comments

تیتوسویل پلیس در تلاش برای پیدا کردن که ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر یک بنای یادبود تجلیل فضانوردان و کارگران درگیر با این کشور برنامه های فضایی و ماه ماموریت.

این حادثه گزارش شد چهارشنبه شب در فضایی مشاهده پارک 8 گسترده سنت یک منطقه عمومی است که نشسته است در کنار رودخانه در حدود 15 کیلومتری غرب راه اندازی پد در مرکز فضایی کندی.

پارک — که همچنین شامل یک نمایشگاه با handprints از فضانورد نیل آرمسترانگ اولین انسان به راه رفتن بر روی ماه و یک یادبود به برنامه آپولو — نیز مکرر برای توقف گردشگران و مردم محلی که می خواهید به تماشای موشک راه اندازی شد.

بیشتر: پس از راه اندازی اسکراب Elon Musk اتهامات تسلا و یک برگر در پنج بچه ها در غرب ملبورن

بیشتر: فلوریدا امروز آپولو 50th پوشش برنده برترین جایزه روزنامه نگاری نیز افتخار برای در بازداشت, مرگ, گزارش

آپولو 11: 50 سالگرد فرود ماه

عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی از آنچه در ظاهر به رنگ سفید یا نقره ای نوشتن اساسنامه و اسلب سنگ یاد آپولو فضا برنامه ای است که راه اندازی این ملت به ماه.

پلیس وارد دوشنبه شب و یک گزارشگر تمیز کردن نوشتن از یادبود. از آن خواهد شد هنگامی که خرابکاری صورت گرفت.

افسر گزارش داد که به خاطر یادبود تمیز بود قبل از اینکه پلیس وارد آن خواهد بود دشوار است برای شارژ هر کسی جنایی با فساد در مورد این گزارش اظهار داشت. چند نفر در پارک با کمک شستشو ناشناس نوشتن از ادای احترام کردند.

تحقیقات در جریان است.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>