بیشتر COVID-19 موارد گزارش شده در Brevard County Sheriff را در بحبوحه افزایش نگرانی ها در زندان

فلوریدا تودی | No comments

دو Brevard County Sheriff دفتر کارکنان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus آوردن آژانس مجموع موارد در حال حاضر به چهار. و برای اولین بار از زمان همه گیر لمس آن را در اوایل این ماه BCSO است به طور مستقیم به اطلاع دیگر سازمان های اجرای قانون از عفونت.

تا دوشنبه کلانتر Wayne Ivey ساخته شده است که هیچ مقام رسمی اطلاعیه های عمومی و یا دیگر بروارد سازمان های پلیس که در ارتباط با زندان شهرستان مورد BCSO کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

عدم اطلاع در مورد عفونت در میان کارکنان زندان شده است دلیلی برای نگرانی برای برخی از مقامات اجرای قانون و محلی مدافع عمومی ،

این موارد جدید شامل اصلاحات معاون و معاون اختصاص یافته به این Viera دادگاه است. هر دو آزمایش مثبت در آوریل 27 با توجه به نامه ارسال شده به 18 قضایی مدار توسط کلانتر Ivey در روز دوشنبه.

این نشانه سوم اصلاحات معاون در زندان به تست مثبت است. در این نامه آمده آنها گذشته مشغول به کار در مارس 24 — همان روز کارمند دوم برای تست مثبت تایید شد.

بیشتر: بیمار مشکوک زندانی جدا شده و منتشر شد: Brevard عدالت در زمان COVID-19

بیشتر: اگر شما را نقض قرنطینه شما برگزار می شود بدون وثیقه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

“کارمندان باقی خواهد ماند از محل کار مطابق با (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی توصیه های” Ivey نوشت.

نامه — مانند کسانی که تایید موارد اول و دوم در میان اصلاحات نمایندگان بود خطاب به رئیس مدار قاضی لیزا دیویدسون از 18 قضایی مدار که شامل بروارد و سمینول شهرستانهای استان است. نامه ها کپی شد به 18 مدار مدافع بلز Trettis و دولت وکیل فیل کماندار.

Trettis گفت فلوریدا امروز که او در شگفتی که چرا Ivey یا شخص دیگری در BCSO نمی کند و بیشتر به طور گسترده ای انتشار اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد در زندان به عموم مردم از جمله از طریق بیانیه ای به رسانه های خبری.

“چرا نمی کلانتر فقط با ارسال اطلاعیه به رسانه ها؟” Trettis پرسید. “به نظر می رسد کمی عجیب و غریب است.”

سوالات توسط فلوریدا امروز خبرنگاران به Brevard County Sheriff را بدون پاسخ مانده اند پس از اولین مورد از اصلاحات معاون تایید شد در مارس 17 نامه.

Ivey را دوشنبه نامه ای به اشتراک گذاشته شده به عنوان یک پیوست در 7:35 بعد از ظهر ایمیل از BCSO معاون داگلاس گراهام خطاب به همه روسای پلیس شهرداری و Brevard County آتش نجات رئیس علامت Schollmeyer.

“سران فقط به عنوان اطلاعات شما. … ما سه اصلاحات نمایندگان است که آزمایش مثبت و یک دادگاه خدمات معاون” والر نوشت:, و اضافه کرد که هر کسی که ممکن است تا به حال در تماس با آلوده کارکنان “مطلع شد با تمام CDC و وزارت بهداشت توصیه هایی به دنبال داشت.”

خصوصی, برخی از بروارد اجرای قانون نمایندگان ابراز نا امیدی که کلانتر را نمی شد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد در زندان قبل از دوشنبه.

کاکائو اداره پلیس تایید کرد به فلوریدا امروز که قبل از روز دوشنبه نامه تایید سوم و چهارم موارد وجود داشته است هیچ ارتباطی از BCSO در مورد دو مورد اول.

Cmdr. مارک Claycomb به ملبورن سخنگوی اداره پلیس در یک ایمیل گفت: “اگر یک مورد تایید شده در آژانس “ما را به نقد و بررسی هر مورد برای امکان از قرار گرفتن در معرض بالقوه و مناسب اطلاعیه های داخلی و یا خارجی.”

Claycomb افزود که پلیس محلی ستاد به طور منظم با کلانتر و اعتماد به نفس است که اگر وجود دارد نیاز به دانستن کلانتر را به آنها اطلاع می دهد.

“اطلاع رسانی از ما دریافت کرده بود شب گذشته” Claycomb نوشت: روز سه شنبه.

چرا BCSO اول دو مورد نخواهد بود “نیاز به دانستن” Claycomb گفت: “ما می توانیم فرض کنیم ما مطلع در مورد کارکنان که پرسنل ما را/می تواند تماس با.”

Ivey نامه, مانند کسانی که قبل از آن یادداشت ها در پررنگ است که وجود دارد “هیچ تایید و یا مشکوک COVID-19 نفر در زندان شهرستان مجتمع اهل بیت جمعیت. وجود دارد هیچ انتظار COVID-19 آزمون از زندانیان که نتایج برجسته هستند.”

اما Trettis, Brevard, عمومی, مدافع, شگفتی که آیا هر زندانی تست در همه اتفاق می افتد با توجه به این که همه Ivey ارتباطات به او از اواخر ماه مارس اعلام کرده اند که بدون آزمون در زندان برجسته هستند.

“مجموع حروف نشان می دهد که هیچ زندانی تا کنون آزمایش شده برای COVID-19 با وجود این واقعیت است که سه زندان سپاه پاسداران آزمایش مثبت برای ویروس” Trettis نوشت: در یک ایمیل. “این پرسش که آیا زندان عمد است نه تست زندانیان با تب COVID-19 بنابراین به عنوان به نه تا به حال که به گزارش این زندانی جمعیت است قرارداد این ویروس.”

با زندانیان داشتن موارد تایید شده از coronavirus Trettis گفت: به نظر می رسد Ivey موقعیت است که “همه چیز خوب است در زندان است.”

Trettis گفت: “سوال حیاتی” است که نیاز به پاسخ داده شده توسط کلانتر در حال زندانیان در حال آزمایش است و اگر چه بسیاری از.

پاسخ به سوالات Corizon سلامت قرارداد برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان جواب نداد سوال در مورد دامنه و مقیاس تست از جمله درخواست برای تعداد آزمایشات انجام شده.

“همه زندانیان نمایش هستند و ما با آزمون با توجه به دستورالعمل CDC.” به تمامیت Corizon را فرستاده پاسخ به سوالات دقیق.

Trettis به ذکر است که این زندانی زندان جمعیت در روز سه شنبه بود 1,369. و با آن که بسیاری از مردم در یک مکان Trettis معتقد است احتمال دارد که حداقل برخی از مردم در تب و یا دیگر علائم بالقوه که ممکن است حکم یک آزمون.

Ivey تصریح کرد: در آخرین نامه ای به دیویدسون که BCSO اجرا کرده است “بیماری های عفونی پروتکل” در زندان در پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله قرنطینه دوره جدید زندانیان افزایش یافته ضد عفونی تمیز کردن اضافی غربالگری پزشکی برای کارکنان و زندانیان و محدود کردن زندان دسترسی به “ضروری پرسنل.”

همچنین Ivey نوشت که “کارکنان زندان همچنان باقی می ماند مربوطه تعیین شده کار مناطق به حد غیر ضروری تعاملات در طول پیچیده است.”

اما Trettis گفت: با بیش از 1300 زندانی در زندان پیچیده “من فکر می کنم آن را از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است برای اجتماعی فاصله میان زندانیان در زندان.”

Trettis تخمین می زند که بیش از نیمی از زندانیان در زندان توسط یک مدافع از Trettis’ ،

هنوز کلانتر است مورد بحث نیست coronavirus وضعیت در زندان با Trettis دیگر از کپی کردن او در نامه خود به دیویدسون است.

در میان دیگر محلی اولین پاسخ دهندگان به آزمون مثبت برای COVID-19 که قبلا گزارش شده است که یک افسر پلیس در کاکائو و سه آتش نشان در تیتوسویل.

J. D. تازد و تایلر Vazquez کمک به این گزارش.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>