بیشتر بارندگی در هفته آینده می تواند طولانی سبب جاری شدن سیل در می سی سی پی

لدگر | No comments

یک تجدید نظر پیش بینی آب و هوا را نشان می دهد وجود دارد می تواند بیشتر باران نسبت به پیش بینی در اواسط هفته کمی افزایش احتمال ادامه داد: جاری شدن سیل در مناطقی از کشور در حال حاضر نهفته است.

مایک Edmonston رئیس هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: “کمی اختلال” بود و انتظار می رود از طریق وزارت امور خارجه شنبه شب در آوردن حدود 1/500 به 1/10 اینچ باران در جکسون منطقه با کمی مقادیر بالاتر میان و ¼ ½ اینچ — در بخش جنوبی از دولت است.

Edmonston گفت: اندکی گرم مقابل در حال حرکت بود در شب جمعه, افزایش دما در سراسر کشور.

دوشنبه شب به جمعه می تواند یکی دیگر از 1 به 2 اینچ از بارش باران در شمال و بخش مرکزی از دولت بیشتر اشباع بالایی مروارید و رودخانه ها.

یک منطقه از دولت عمدتا بین گرانادا Vicksburg و النهار تحت تاثیر قرار خواهد شد هفته آینده باران ادامه داد: با جاری شدن سیل در کلمبوس منطقه است.

سپس در روز سه شنبه یکی دیگر از جبهه سرد از شمال غرب شد و انتظار می رود از طریق “راه اندازی امکان اضافی بارندگی و احتمالا رعد و برق و یا دو” در روز چهارشنبه و پنج شنبه Edmonston گفت.

دولت ممکن است دیدن سیل در اطراف آکسفورد و کلمبیا به عنوان آب از رودخانه مروارید باعث می شود راه خود را در جنوب, او اضافه شده است.

اگر چه اضافی بارندگی می تواند طولانی سیل Edmonston گفت که او انتظار ندارد آن را به علت این رودخانه به افزایش است.

قسمت شمالی وزارت امور خارجه در حال نظارت بر مناطق که در حال حاضر دیده می شود و جاری شدن سیل در حال آماده سازی برای اطلاعات بیشتر به رودخانه تاج و بالاتر از سیل مرحله.

کارتاژ

در کارتاژ مروارید رودخانه حدود 10 فوت بالاتر از سیل مرحله از ساعت 8 صبح جمعه. آب و هوا سرویس گزارش مسئولین رودخانه در 26.4 پا با سیل مرحله در 17 فوت است.

این منطقه همچنان تحت یک هشدار سیل.

کلمبوس

می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس در گزارش اصلی رودخانه و جاری شدن سیل در کلمبوس که در آن Tombigbee رودخانه در Stennis قفل و سد کاکل جمعه در 166.3 ،

رودخانه مرحله در روز شنبه بود 160 فوت حدود 1 پا بالاتر از سیل مرحله است و انتظار می رود به سقوط به آرامی در طول چند روز آینده, اما, این منطقه باقی خواهد ماند و تحت یک هشدار سیل از طریق پنج شنبه.

Pickens

بزرگ سیاه و سفید رودخانه کاکل در 25.4 پا پنج شنبه بیش از 10 پا بیش از آن سیل مرحله از 15 فوت است. این رودخانه است که هنوز هم یک منطقه از نگرانی برای کسانی که به تماشای سیل Edmonston گفت.

بزرگ سیاه و سفید رودخانه در نزدیکی Bovina در 40.12, پا, شنبه بیش از 12 فوت بیش از آن سیل مرحله از 28 فوت است. در Bentonia رودخانه در 30.61, پا, پس از cresting در 31.24 ، سیل مرحله است که در منطقه 22 ،

آب و هوا خدمات مقامات گزارش نسیم جاری شدن سیل در امتداد رودخانه.

سطح آب انتظار می رود برای ادامه کاهش به آرامی در طول چند روز آینده, اما این منطقه همچنان تحت یک هشدار سیل تا اطلاع ثانوی.

استارکویل

در شنبه Oktibbeha شهرستان مدیریت اضطراری مقامات گفت: در Facebook ارسال یک فرد قادر به دسترسی به دیده شهرستان اضطراری سیستم اطلاع رسانی تنظیم کردن آن در هوای آزاد, هشدار آژیر.

“ما باید روی کامپیوتر است که آنها را فعال خاموش تا زمانی که ما شرایط آب و هوایی شدید پس از آن نامشخص است به چگونه آنها فعال شده اند” آنها گفت: در Facebook. “با عرض پوزش برای هر گونه وحشت این باعث شده است.”

مقامات در استارکویل شده بود نگران است که در حدود ساعت پمپاژ انجام نمی دهد به اندازه کافی برای از بین بردن فشار در باران-تورم Oktibbeha شهرستان, دریاچه, که در آن بخشی از سد سقوط در یک گلرود در ماه گذشته.

روز جمعه Oktibbeha شهرستان اضطراری مدیریت مدیر کریستن Campanella گفت: آب در سد پایین تر به نظر می رسد اما او نمی باید رسمی سطح آب در اوایل بعد از ظهر.

“به نظر می رسد که آن رفت پایین برخی فقط از نگاه,” او گفت:. “ما شانس بعد از باران در حال رفتن به یکشنبه بنابراین ما هنوز در حال رفتن به تماشای آن.

“ما پیش بینی نشده است و در حال حرکت به وضعیت هشدار. ما در حال پمپاژ آب بیشتری را از ما دریافت.”

آب در مخزن رو به افزایش بود و برزنت و شن مورد استفاده برای ایجاد ثبات در سد منتقل شده بود به دلیل فرسایش نیاز به تعمیرات, مقامات گفت.

ویکسبرگ

در امتداد رودخانه می سی سی پی در ویکسبرگ بخشی از پارکینگ در WaterView کازینو و هتل تحت پوشش با خاک و چمن پس از خیس دامنه کوه سقوط کرد اما هیچ کس صدمه دیده بود و قمار سالن باز مانده است.

در نزدیکی Vicksburg یک فرد گرفته شده و به بیمارستان منتقل یکشنبه پس از هفت 18-چرخ و یک وانت برخورد با دو درخت سقوط کرد که در سراسر ایالتی 20 شبه رسانه های خبری گزارش شده است.

می سی سی پی رودخانه, سیل هشدارهای

یک هشدار سیل برای رودخانه می سی سی پی در Tunica Riverpark صادر شد جمعه. هشدار باقی خواهد ماند تا 3 مارس.

Edmonston گفت: علاوه بر بارش و ذوب برف از کشورهای دیگر شمال می سی سی پی در حال کمک به رودخانه را بالاتر از حد معمول سطوح.

رودخانه پیش بینی شده است برای رسیدن به حداکثر مرحله 47 سر پا, on Feb. 24. سیل مرحله 41 ، روز جمعه رودخانه ماند اینچ زیر سیل مرحله در 40.8 ،

سیل هشدارهای هستند در اثر امتداد رودخانه می سی سی پی در مناطق جنوب Tunica از طریق 5 مارس مؤثر در چند شهرستان از جمله بولیوار واشنگتن Issaquena, Claiborne, Jefferson, Warren, Adams و Wilkinson.

در گرینویل و دیگر نقاط Issaquena و واشنگتن شهرستان, رودخانه است که انتظار می رود برای رسیدن به مرحله سیل از 48 فوت یکشنبه شب. رودخانه در Adams County بود و انتظار می رود برای رسیدن به مرحله سیل از 43.4 پا حدود نیمه شب شنبه — برای دومین بار در هشت روز و تاج در 46.4 پا در فوریه. 27.

MDOT بسته یکی دیگر از بزرگراه

می سی سی پی در بخش حمل و نقل خدمه بسته می سی سی پی در 27 Warren County صبح روز شنبه پس از سیلاب رسیده جاده.

خدمه بودند سیلاب شرایط در امتداد بزرگراه از Bovina قطع جاده به Erve جاده MDOT گفت: در یک ایمیل. پس از مرداب از بزرگ سیاه و سفید رودخانه برتر جاده مشخص شد به دیگر امن برای سفر.

MDOT خدمه خود ادامه خواهد داد برای نظارت بر شرایط در امتداد بزرگراه بین ایالتی 20, بین 55 و آمریکا 80 در Hinds و رنکین شهرستان به عنوان مرداب از مروارید رودخانه افزایش می یابد و به آدرس پتانسیل سیل مسائل.

باران سنگین باعث آسیب به چندین بزرگراه دولت پیش از آن در هفته. می سی سی پی در بخش حمل و نقل کارگران همچنان به تعمیرات به برخی از جاده ها است. MDOT قادر به بازگشایی ترین بزرگراه های ایالتی بودند که آسیب دیده و یا بسته به دلیل اسلاید.

دولت بسته شدن جاده تا ظهر روز شنبه:

  • می سی سی پی 27 از Bovina قطع جاده به Erve جاده در شهرستان وارن
  • می سی سی پی 427 در می سی سی پی 16 در Leake شهرستان
  • آمریکا 80 در مونت آلبان جاده در شهرستان وارن

این Pattison Water Association در کلیبورن شهرستان نیز تحت جوش-آب هشدار به دلیل افت فشار ناشی از پرش به خط بعد از سیل سنگین. شهر جکسون نیز تحت جوش-آب توجه کنید.

این رودخانه مروارید گل رز بالاتر از سیل مرحله — 36 فوت — و انتظار می رود به تاج در 38 سر پا, یکشنبه شب, آب و هوا خدمات گزارش شده است.

همانطور که از سه شنبه مناطق مختلف در طول رودخانه مروارید باقی مانده تحت یک هشدار سیل از جمله بخش هایی از رنکین و مدیسون شهرستان در منطقه مترو و همچنین مناطق Leake و Neshoba شهرستانهای استان است.

بخش هایی از Yockanookany رودخانه در Leake و Attala استان ها و Tuscolameta کریک در Leake شهرستان نیز باقی می ماند تحت یک هشدار سیل.

تخلیه دستور داد: Pearl River پیش بینی شده برای تاج 10 متر بالاتر سیل مرحله.

جکسون جاری شدن سیل: دیدن لیست تحت تاثیر خیابان

آیا شما در یک پتانسیل سیل منطقه ؟ MEMA جاری شدن سیل در نقشه

رودخانه مروارید rising: آخرین اطلاعات

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>