مورگان فریمن سرشماری آگهی بهینه سازی پس از نگرانی های مطرح شده

لدگر | No comments

مقامات در می سی سی پی را درهم برای ویرایش اطلاعیه خدمات عمومی مورد 2020 سرشماری ایالات متحده که منجر به بینندگان نادرست سایت.

اداره آمار مطلع می سی سی پی مقامات روز دوشنبه با نگرانی های خود را که تبلیغ می تواند اشتباه مردم در مورد آنها چه باید انتظار را در پست الکترونیکی.

در 30 ثانیه نقطه بازیگر مورگان فریمن دارای یک کارت پستال با یک کد QR.

“این یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما همیشه پیدا کردن در صندوق پستی خود را,” او می گوید: قبل از ترغیب ساکنان به پر کردن فرم های سرشماری بنابراین می سی سی پی باز می تواند بودجه فدرال که در حال پراکنده بر اساس نتایج سرشماری.

با شروع این هفته اداره آمار ایالات متحده است پستی اولیه اعلامیه دعوت مردم به شرکت در سرشماری. این اعلامیه نیست, پست, کارت, چند, آنها, آبی, نامه-طول مقاله با ID شماره های چاپ شده در یک جعبه و امضای اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham. و آنها نمی ویژگی کدهای QR, تصاویر است که می تواند اسکن شده با گوشی های هوشمند خود را به کسی که به یک وب سایت است.

کارت پستال فرستاده می شود بعد از این ماه به یاد مردم برای پر کردن فرم, اما آن را نمی باید کدهای QR یا نه.

بیشتر: Facebook حذف تهمت کمپین تبلیغات که شبیه به فرم های سرشماری

می سی سی پی, مقامات می گویند که اشتباه بود و صادقانه یکی و که آگهی های ویرایش شده را به کد QR خواندن.

“وجود دارد یک حسن نیت تلاش برای Morgan Freeman, اعتماد, صدای, می گویند این سرشماری مهم است که نباید از دست رفته در داستان” گفت: John Green, معاون رئیس, می سی سی پی تکمیل تعداد کمیته است که منجر سرشماری تلاش های امداد رسانی در دولت است.

نقطه تولید شد با تمرکز گروه می سی سی پی مبتنی بر بازاریابی و تبلیغات شرکت است. از آن شروع به در حال اجرا آنلاین و در تلویزیون در اوایل این ماه. تمرکز گروه مدیر عامل شرکت آلیسون Buchanan نمی گویند دقیقا همان جایی که کارت پستال Freeman, دارای, آمد, از, اما, او گفت: آن را از “اداره آمار و مدارک که ما تحقیق کرده بود.”

“نقطه تجاری است که آنها در حال گرفتن چیزی را در پست الکترونیکی است که آنها می توانید استفاده کنید برای پر کردن آنها سرشماری اشکال” بوچانان گفت.

فریمن جایزه اسکار برنده جایزه بازیگر متعلق به کسب و کار و زندگی در می سی سی پی دلتا. یک روزنامه نگار نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست ایمیل در روز چهارشنبه.

___

اشنایدر گزارش از اورلاندو ، Seitz گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>