خزه نقطه فراری متهم به تقلید می کنی مرگ تحویل به می سی سی پی

لدگر | No comments

لاپلاس — یک سی سی پی, مرد متهم به آزار جنسی یک نوجوان پس از آن تقلید می کنی مرگ خود را روز قبل از او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه در حال تحویل از اوکلاهما به می سی سی پی.

یعقوب بلر اسکات, 43 دستگیر شد پنج شنبه در پارک RV در شاخ, اوکلاهما, که در آن او شده است می خواهم پنهان شده تحت یک هویت کاذب برای ماه های خدمات مارشال ایالات متحده در بیانیه ای گفت. او اضافه شده به این سازمان بیشتر می خواستم لیست 24 ساعت قبل از او دستگیر شد.

قبلی پوشش: ‘او احساس امن در حال حاضر. مارشال بازداشت می سی سی پی فراری که جعلی مرگ خود

روز جمعه اسکات دستور داده شده بود مسترد می سی سی پی. هنگامی که او می رسد در دولت در هفته های آینده او را یک مدافع و Jackson County Sheriff بخش خود را ادامه تحقیقات رسانه های خبری گزارش شده است. اسکات مجرم شناخته شد در 14 فقره از جمله باتری جنسی, دست زدن به یک کودک برای شهوانی اهداف و بهره برداری از یک کودک.

اولین گزارش: Most wanted: ما مارشال جستجو برای می سی سی پی جانباز را به اتهام تجاوز به دختر بچه faking مرگ

قبل از ضبط خود را در هفته گذشته اسکات بوده است گذشته در ماه جولای سال 2018 است. بود که روز قبل از او مجموعه به اعتراف به گناه در می سی سی پی به اتهامات عنوان شده علیه. مقامات آلاباما گفت: اوایل در آنها احساس اسکات بود جعلی مرگ خود را زمانی که آنها در بر داشت خود را رها قایق حدود یک مایل دریایی در نارنجی ساحل در تاریخ 30 ژوئیه 2018. یک weeklong جستجو موفق به تولید و مقامات آموخته او خارج 45.000 دلار از حساب بازنشستگی خود را قبل از ناپدید شدن او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>