خزه نقطه شهردار ماریو پادشاه همسر متهم در فدرال اتهام تقلب

لدگر | No comments

خزه نقطه شهردار ماریو پادشاه و همسرش ناتاشا شده اند تحت تعقیب در 13 اتهام تقلب سیم و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب که ادعا می کنند آنها خریداری ولوو و یک pedigreed سگ با پول آنها برای مطرح روانی-خدمات بهداشتی و درمانی در خزه نقطه با توجه به سان هرالد.

کیفرخواست شد unsealed جمعه زمانی که زن و شوهر ساخته شده ظاهر اولیه خود را در ایالات متحده دادگاه منطقه.

کیفرخواست متهم ماریو پادشاه 33 و ناتاشا پادشاه 32, defrauding همکاران — از اواخر سال 2018 یا اوایل سال 2019 تا زمانی که ممکن است 2019 — از پول به معنای در درجه اول به نفع ماس پوینت جوانان است.

در حالی که برخی از پول تحت پوشش هزینه یک شهردار جشن برای جمع آوری کمک های مردمی پادشاهان همچنین با استفاده از درآمد حاصل از هزینه های شخصی, کیفرخواست می گوید. آنها ایجاد دوباره جوان LLC در مارس 2018 و ناتاشا شاه افتتاح یک حساب بانکی برای شرکت در Hancock بانک کیفرخواست می گوید.

“من مشتاقانه منتظر به روز ما در دادگاه” ماریو پادشاه گفت که او و ناتاشا راه می رفت دست از دادگاه فدرال در مرکز شهر فیلادلفیا به یک ساختمان اداری در کنار درب. “دادخواهی یک ابزار است و من اعتقاد دارم که همه باید از آن راه آن را باید مورد استفاده قرار گیرد.”

کیفرخواست جزئیات روان-سلامت سهم پادشاهان صرف از این جوانی از سر گرفتن حساب پس از آنها شروع به درخواست کمک های مالی و ترویج جمع آوری کمک از طریق رسانه های محلی:

▪ در آوریل 8, 2019, Natasha پادشاه با استفاده از یک جوانی از سر گرفتن دبیت کارت برای $2,000 downpayment در یک کادیلاک XTC. او بازگشت و CarMax ارسال یک بررسی برای downpayment که او پس از آن سپرده در پادشاهان’ چک کردن حساب شخصی.

▪ در مارس 1, 2019, Natasha پادشاه انصراف از 1000 $پول نقد از این جوانی از سر گرفتن حساب و 2700 $در از زن و شوهر را به حساب جاری و استفاده کل برای downpayment در یک ولوو با $3,000 از کل بودن جوانی از سر گرفتن بودجه.

▪ در 16 آوریل 2019 پادشاهان پرداخت $745 بر روی دو کارت های اعتباری با پول از جوانی از سر گرفتن حساب. پرداخت به نمایندگی از اتهامات در حساب برای یک Biewer سگ تریر که آنها را خریداری کرده بود ماه زودتر از یک هتیزبرگ حیوانات مرکز پزشکی.

دولت فدرال محققان کشف تقلب

13 تقلب سیم اتهامات مربوط به نقل و انتقال کمک های مالی از پی پال به جوانی از سر گرفتن حساب به علاوه برداشت از حساب برای هزینه های شخصی.

تقلب کشف شد در چند آژانس های فدرال و ایالتی تحقیقات با توجه به انتشار اخبار از مایک هرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب می سی سی پی.

انتشار اخبار می گوید: پادشاهان آگهی مارس 2019 جشن و سرور از طریق یک نوشته درخواست که “افتخارات و پشتیبانی از سازمان های که در حال ساخت یک تفاوت برای سلامت روانی جامعه است.”

“درآمد حاصل از حمایت از تلاش های سلامت روان در شهرستان بوگالوسا با تمرکز بر خزه نقطه منطقه مدرسه تبدیل به فضاهای درمانی و یادگیری نوآورانه محیط زیست است.”

یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب پادشاهان در 10 ژوئن. ایالات متحده دادرس قاضی Robert H. واکر دستور کیفرخواست unsealed زمانی که پادشاهان قبل از ظاهر او صبح جمعه با Ocean Springs وکیل تایلر Cox.

پادشاهان هر صورت تا 20 سال زندان در هر تقلب سیم شارژ و تا پنج سال در توطئه شارژ.

هرست دولت حسابرس شاد سفید و FBI Special Agent مسئول میشل A. Sutphin اعلام کرد کیفرخواست در انتشار اخبار.

ماریو پادشاه تصدی شهرداری مشخص شده توسط جنجال

شاه دموکرات انتخاب شد شهردار در ماه ژوئن 2017 در سن 30. او را شکست داد وقت بیلی Broomfield همچنین یک دموکرات با 61 درصد آرا.

پادشاه بود و اخیرا برجسته در مجله نیویورکر برای کار برای محافظت از خزه نقطه ساکنان از COVID-19 که ضربه سخت در عمدتا سیاه و سفید جامعه است.

اما تصدی خود به عنوان شهردار نیز مشخص شده است اختلاف از جمله خشونت خانگی اتهام مربوط به خود بود که در نهایت کاهش یافته است و بسیاری از پرونده های حقوقی.

خزه نقطه Alderman Ennit موریس ظ کت و شلوار در برابر شهردار در ژوئن 2019 ادعا شده بود قربانی شهردار آزار و اذیت و تهدید. موریس ادعا شهردار سعی کردم که او را “به زور” دستگیر و پس از موریس سوال کینگ صرف.

در یک بعد از حادثه در بیلخی رستوران طبع هایش بین دو مردان و پادشاه گفته تف در alderman باعث یک اختلال است که کارکنان رستوران را به پلیس گزارش.

موریس متهم به شاه حمله.

در ماه جولای سال 2019 هیئت ارزیاب رای به قطع کینگ پرداخت 15 درصد است. اداری سیاست که منجر به کاهش پرداخت نیز ممنوع استفاده از سلاح در ساختمان های عمومی قرار داده شده اعمال محدودیت بر پادشاه استفاده از شهر متعلق به وسایل نقلیه و محدود استفاده او از فروشندگان که ارائه کمک های مالی به این شهرستان است.

پادشاه پس از آن شکایت کرد aldermen در مدار دادگاه اما این مورد حل و فصل شد.

همچنین در سال 2019, 11 کارمندان فعلی و سابق شکایت کرد پادشاه و شهر ادعا شهردار تبعیض بر اساس سن و نژاد از آنجا که او می خواست به اجرا کردن غیر هزاره کارکنان.

علاوه بر این چهار سفید آتش ادعا پادشاه مورد آزار و اذیت آنها را به خاطر از خود مسابقه.

مارگارت بیکر یک خبرنگار تحقیقی که جستجو برای حقیقت در معرض فاسد کلانترها یک رئیس پلیس و مختلف زندانبانان و منجر به اولین دادستان فدرال جرم و جنایت نفرت برای قتل یک transgendered فرد است. او در سان هرالد برنده جایزه پولیتزر طوفان کاترینا تیم. هنگامی که او به دنبال یک داستان بزرگ او بی امان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>