ترین شهرستان کمیسیون مضطرب بودند به انجام دور با کروناویروس, ساحل, قوانین دسترسی

فلوریدا تودی | No comments

وجود دارد شکی نیست که county کمیسیون بودند champing در بیت به خلاص شدن از شر محدودیت های آنها برقرار مربوط به توقف گسترش coronavirus به عنوان به زودی به عنوان آنها فکر می کردند ممکن بود.

است که به غیر از شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober که ابراز محتاط تر از روش نسبت به دیگر چهار کمیسیون و رای دادند روز شنبه در برابر بلافاصله بلند کردن یکی از کلید محدودیت.

در روز پنج شنبه در این شهرستان جلسه کمیسیون دیگر چهار کمیسیون رای به طور مستقیم county کارکنان به خراب کردن موانع و بازگشایی شهرستان-کنترل پارکینگ beachside مناطق توسط این آخر هفته.

بیشتر: شهرستان, شهرستانها, تقسیم, تنظیم, ساحل, پارکینگ, پارک, دسترسی

بیشتر: بر خلاف ناسا کلانتر می خواهد مردم را به آمدن به بروارد برای دیدن فضایی تاریخی راه اندازی

Beachside مناطق پارکینگ و beachside پارک شده بود تعطیل از مارس 18 به عنوان یک راه برای تضعیف خارج از ساکنان شهرستان از بازدید از فضای ساحل سواحل و بالقوه گسترش coronavirus.

Lober می خواستم برای رفتن با یک درخواست از شش beachside شهرستانها و شهرهای کوچک به تاخیر reopenings از بازی های پارکینگ حداقل تا پنجشنبه آینده, اما او outvoted.

کمیسر جان Tobia ابراز نگرانی در مورد کسب و کار است که در حال مبارزه و کارگران که بدون کار.

کمیسر کریستین Isnardi صحبت در مورد “زیر پا گذاشتن حقوق و آزادیهای” از ساکنان محلی و “گرفتن موتور اقتصادی عقب و پررونق است.”

“ما باید برای متوقف کردن مجازات ساکنان و مجازات افرادی که می خواهید به بازگشت به کار” Isnardi گفت.

Isnardi معتقد است که بسیاری از افراد شده است تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در ساحل.

“من با ایمان کامل در ما ساکنان و آنها التماس قادر به رفتن در ساحل” Isnardi گفت. “من فکر می کنم که ما نیاز به یک کمی بیشتر ایمان ما ساکنان چرا که همه ما در حال انجام کارهای درست. همه ما حفاظت از خانواده ما است. ما در حال حفاظت از آسیب پذیر که ما باید.”

کمیسر کورت Smith — in شاید بیشتر به لحاظ سیاسی درست راه — استدلال کرد که “ما در حال آسیب رساندن به مراتب بیشتر مردم با اقتصاد ما از ما هستند با این COVID-19 یا چینی ویروس و یا ووهان ویروس — هر کسی می خواهد به آن تماس بگیرید.”

“این شرم آور است که در آن اتفاق افتاده است” اسمیت گفت. “اما ما که در آن ما هستند. و من فکر می کنم از آن زمان به حرکت در تاریخ است.”

و کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت: ساکنان نیاز به چیزی برای انجام این روزها — و ساحل خوب است خروجی برای آنها.

Indialantic شهردار دیو برکمن صحبت به نمایندگی از شش beachside شهرداری (کیپ کاناورال فلوریدا ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ساحل ملبورن و ماهواره ای) خواسته کمیسیون به نگه داشتن پارکینگ بسته است.

برکمن گفت: آن را “عالی بازدارنده برای نگه داشتن مردم در خارج از منطقه ما با بالاتر COVID نرخ از ورود Brevard County است. چرا قرار داده بروارد — و به طور خاص beachside جوامع — بالاتر بی ارزش در معرض خطر?”

برکمن گفت: این شهرستان اقدام شد “ساخت بروارد سواحل مقصد” برای خارج از ساکنان شهر به خصوص پس از اورلاندو-جاذبه های منطقه باقی می ماند بسته شده است. او به نام یک روز در بروارد ساحل “به COVID نیست-جاده-به-بهبود است.”

برکمن اذعان کرد که “بسته بندی سواحل” کمک خواهد کرد که کسب و کارهای محلی.

اما او گفت: شهرستان کمیسیون: “آیا شما با رفتن به بخش بهداشت و درمان در معرض خطر بالقوه? شما باید به این تصمیم بر چه روش هوشمند.”

اکثریت کمیسیون شهرستان به جای توافق با رویکرد کلانتر Wayne Ivey که گفت: از آن زمان به بازگشایی شهرستان beachside پارک ها و مناطق پارکینگ.

Ivey می بیند که به عنوان یک راه برای کمک به کسب و کارهای محلی “دریافت اشتغال به عقب بر روی علامت و انجام کارهایی که در حال رفتن برای کمک به Brevard County بازگشت به حالت عادی است.”

“از آن زمان به اجازه دهید نورد” Ivey گفت.

Lober گیر توسط اسلحه خود را هر چند در عدم تمایل به کشیدن ماشه بیش از حد به سرعت در بازگشایی پارکینگ ساحل که او نیز تحت فشار قرار دادند برای تدابیر دیگر.

“هر آنچه که ما نیاز به اطلاعات محور و توسط جامعه پزشکی به جای ذخیره کردن افکار و احساسات مردم را” Lober گفت. “من فکر می کنم ما باید در حفاظت از ساکنان ما به درجه ای که ما منطقی می تواند. یک دلیل وجود دارد که من احساس می کنم این راهی است که من احساس می کنم.”

Lober گفت که او نمی خواست به “اسراف” نسبتا کم نرخ coronavirus موارد در بروارد با ساخت تصمیم گیری های بد در حال حاضر.

در حالی که Lober معتقد است که دسترسی به ساحل بسته شدن کمک او افزود: “واقعیت این است که ما تا به حال یک مدرک خوب از شانس نیز هست.”

Beachside شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند به اجرای قوانین سختگیرانه تر. بنابراین beachside جوامع به طور کلی به طور موقت از ادامه بسته شدن beachside پارک ها و مناطق پارکینگ آنها را کنترل.

همچنین مناطق پارکینگ در کشش از Pineda جاده به Spessard هلند پارک بسته باقی خواهد ماند تا روز پنجشنبه به عنوان یک ساحل renourishment پروژه پایان می رسد.

در تحولات دیگر:

کتابخانه: کتابخانه های شهرستان آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی در روز دوشنبه.

آنها را حفظ دولت لازم اشغال حداکثر در 25% ظرفیت و همچنین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های اجتماعی فاصله و بهداشت.

در حالی که کتابخانه ساختمان بسته بودند به آنها انجام شده است منظقه پرداخت از کتاب به عنوان “مجازی داستان بار” on Facebook.

شهرستان دفاتر: آنها شروع خواهد شد بازگشایی برای عموم در مارس 18.

Lober پیشنهاد کرد که یک بار شهرستان, ساختمان, بازگشایی بازدید کنندگان باید ملزم به پوشیدن ماسک صورت و به درجه حرارت خود را چک پس از ورود.

هیچ یک از دیگر کمیسیون خریداری شده به این ایده.

آنها گفتند چنین تصمیم گیری باید به صورت اجرایی شهرستان مدیر فرانک Abbate و دیگر شهرستان رهبران دولت.

Abbate گفت و نیروی کار از شهرستان سر گروه به دنبال راه های مختلف اجتماعی را حفظ فاصله در شهرستان دفاتر و همچنین نصب پلکسی گلاس پارتیشن بندی در برخی از مناطق به عنوان یک احتیاط ایمنی اضافه شده.

در شخص شهرستان خدمات به مردم خواهد بود و مرحله به مرحله به عقب Abbate گفت.

هتل: شهرستان کمیسیون تصمیم به اجازه محدودیت در اجاره اتاق های هتل به گردشگران منقضی روز دوشنبه در رابطه با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ کاستن از دولت محدودیت.

شهرستان مقامات می گویند هنوز هم وجود دارد یک ایالت بان در محل در اجاره تعطیلات از جمله از طریق Airbnb HomeAway و Vrbo. همچنین وجود محدودیت در هتل اجاره به خارج از کشور گردشگران است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>