روز مادر است و یک معنای جدید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

“هنگامی که شما یک مادر شما واقعا هرگز به تنهایی در افکار خود را. یک مادر همیشه به فکر می کنم دو بار برای خودش و یک بار برای فرزند خود است.”

مشهور بازیگر زن سوفیا لورن ساخته شده است که ساده و در عین حال بازتاب عمیقی است که همه مادران می دانند درست است. مادر این است که در مورد ایجاد توازن میان این دو نقش از خود مراقبت و محافظ از نسل بعدی ما.

در سال 1914 رئیس جمهور وودرو ویلسون امضا اندازه گیری رسما ایجاد دومین یکشنبه ماه مه به عنوان روز مادر به افتخار کسی که به ما زندگی و نگاه ما برای هر نیاز.

چهار سال بعد در سال 1918 آنفولانزای اسپانیایی آلوده به 500 میلیون نفر در سراسر جهان است. ما بهداشت عمومی سیستم های مجهز نیست و به صورت یک ویروس بی امان. در آشفتگی که همه گیر بودن آسیب پذیر مادر در زمان در یک بعد جدید به عنوان ترس های نصب شده و 50 میلیون تمام سنین درگذشت.

هفتاد و پنج سال بعد در سال 1991 فلوریدا رژیم صهیونیستی است. لاتون چیلس امضا پیشگام اندازه گیری برای مادران ایجاد سالم شروع کنید. آن مشخصه قانون طراحی شده برای حمایت از مادری توسط غربالگری تمام زنان باردار و نوزادان و ارائه خدمات برای کسانی که در معرض خطر است. قانون جدید رای دادند و به اتفاق آرا توسط قوه مقننه مجبور ما را به “فکر می کنم دو بار” و ارائه جهانی مراقبت از زنان باردار و مادران جدید است. پس از شروع سالم تصویب رسید فلوریدا شده است خانه را به بیش از 5 میلیون نوزاد است. بیش از چند دهه از اجرای این مدل ما دولت نرخ مرگ و میر نوزادان کاهش یافته توسط 32 درصد است.

امروز یک قرن پس از ایجاد روز مادر و نزدیک به 30 سال پس از اجرای سالم شروع پیدا کنیم و خودمان را در مواجهه با دیگر بیماری همه گیر. همه مادران و نوزادان در معرض خطر هستند. آنها و شجاع ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی treading در uncharted waters. همه ما به خصوص زنان باردار مجبور به فکر می کنم دو بار در یک عصر جدید از اضطراب و انزوای اجتماعی و فاصله.

سالم شروع به یادگیری انطباق با تحقق حیاتی ما مسئول است. از طریق اختصاص داده شده رهبری فلوریدا 32 ائتلاف های منطقه ای ما در حال کار برای ارتباط با بچه ها از طریق سیستم عامل های مجازی, ویدیو زایمان آموزش و پرورش و تغذیه دسترسی داشته باشید. ما واگذار شده توسط قانون برای حمایت از آسیب پذیر ترین و نگاهی که مسئولیت بزرگ را حل کنیم.

همانطور که ما پیشرفت رو به جلو در ما ماموریت ما در حال افتخار به شهادت به قدرت و عشق مادران ما به اشتراک گذاشتن با فرزندان جوان خود را. آن را الهام بخش است برای دیدن این نمایش از جایی که ما به عنوان یاران, راهنما و متفقین طرفداران. این نقش باعث می شود ما فکر می کنم دو بار: هنگامی که ما شروع سالم جامعه همکاران و دو بار برای مادران و نوزادان ما خدمت می کنند هر روز.

در نظر گرفتن پرستار, مواد غذایی صندوقدار معلم مراقبت از کودکان کارگر و یا مراقبت از سالمند همراه است که باید در پیدا کردن یک راه برای کار و ایمن ماندن در حالی که مراقبت از خانواده خود را. آنها ممکن است به نظر می رسد ساخته شده از فولاد اما این بچه آسیب پذیر هستند و نیاز ما به قوی و حساس و پایدار می باشد.

این روز مادر, اجازه دهید دو بار فکر می کنم و افتخار مادران برای آنها مهم است تلاش در خانه و در نقش خود را به عنوان ضروری جامعه همکاران. آنها را به دست آورده ما عشق و احترام و حمایت و وکالت اختصاص داده شده.

فی جانسون به عنوان ایالت ساکن فلوریدا ارتباط سالم شروع به ائتلاف. کتی Timuta است که انجمن مدیر اجرایی. برای اطلاعات بیشتر www.healthystartflorida.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>