حرکت: توقف می سی سی پی اخراج در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

تاز واکر از شانون گفت: او گذاشته و از کار خود مارس 17 از خود گیاه کار با توجه به کوروناویروس.

او امیدوار است که وی را تا پایان ماه مه.

اما در ضمن واکر گفت که او پشت در اجاره خود را در صفحه اصلی موبایل پارک و او و برخی از مستاجرها در پارک ترس آنها خارج خواهد شد. او گفت: mobile home park قطع شده بود خود, برق, اما قدرت ترمیم شد پس از می سی سی پی خدمات عمومی در کمیسیون به تصویب رسید به منظور محدود کردن ابزار اشکالی برای 60 روز.

واکر گفت که او فکر نمی کنید یک محرک چک کنید چون او بدهکار حمایت از کودکان پول و او گفت که او هنوز دریافت مزایای بیکاری.

“شما نفرت به درخواست مردم برای پول” واکر گفت.

واکر گفت: نگرانی اصلی این است که نه از دست دادن یک مکان به مکان زندگی می کنند.

واکر و دیگر ساکنان وضعیت انگیزه ای برای حرکت با ثبت می سی سی پی, دیوان عالی کشور با می سی سی پی, مرکز عدالت مسکن مبارزات انتخاباتی. به دنبال آن به جای یک مهلت قانونی برای اخراج طول coronavirus بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز’ امن تر-در-خانه اجرایی به منظور مکان توقف اخراج تا سفارش منقضی مارس 11, اما اورژانس حرکت زمینه با می سی سی پی, دیوان عالی کشور با می سی سی پی, مرکز عدالت خواهان توقف اخراج تا ژوئیه 27.

می سی سی پی, مرکز عدالت وکیل خواهد Bedwell گفت: این حرکت ثبت شده در تلاش برای جلوگیری از یک انتظار و بی سابقه ای افزایش Mississippians تبدیل شدن به بی خانمان ها از طریق اخراج پس از درد و رنج از دست دادن شغل و درآمد از دست رفته به علت بیماری همه گیر.

MCJ حرکت پیوسته می سی سی پی, خدمات حقوقی شرکت و شمال MS خدمات حقوقی و به عنوان پشتیبانی شده توسط جامعه محلی همکاران می سی سی پی امور خارجه کنفرانس NAACP; می سی سی پی افزایش ائتلاف های می سی سی پی, مردم فقیر, کمپین شرق Biloxi, جامعه, مشترک, می سی سی پی ائتلاف برای شهروندان معلول و فضل ،

MCJ حرکت اگر موفق را تعلیق گذشته از طریق جولای 27, 2020, انعکاس مراقبت قانون فدرال اخراج توقف. فدرال مهلت قانونی توقف اخراج از مستاجرها زندگی در خواص با فدرال حمایت وام مسکن.

اگر دولت در دیوان عالی کشور تایید حرکت آن را مستقیم دیوان عدالت قضات به تصویب هر گونه اخراج سفارشات در طول دوره. می سی سی پی و مرکز عدالت نیز می خواهد یک کلاه در هزینه های دیرکرد و جریمه برای عدم پرداخت اجاره بها در مهلت قانونی.

Bedwell گفت: در این حرکت مراقبت عمل بیشتری فراهم می کند خدمات اضطراری کمک های مالی به کشورهایی که ممکن است مورد استفاده برای ارائه اضطراری اجاره پرداخت های کمک برای مستاجران درد و رنج از دست دادن شغل یا از دست دادن درآمد به علت COVID-19 اما او گفت که اجاره پرداخت های کمک نمی عملیاتی و در عین حال در می سی سی پی.

ریوز گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که دولت شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای یک شخص ثالث به نظارت بر مراقبت در عمل پول را به مطمئن شوید که آن را در دست راست.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>