انگیزه پسران’ حلقه رانچو مایراج دختران واترپلو را در حال حاضر بازی خود را

مایدزرت | No comments

فقط قبل از رانچو مایراج دختران واترپلو تیم در زمان به استخر خود را برای CIF-اس اس نیمه نهایی روز شنبه در برابر Norte, ویستا آنها دریافت نهایی انگیزه.

آنها را تماشا رانچو مایراج پسران تیم خود را دریافت CIF-اس اس قهرمانی حلقه برای برنده شدن در این عنوان در پاییز.

مسلح با یک چشم انداز روشن از هدف نهایی خود را در ذهن Rattlers در زمان کنترل بازی در اواخر سه ماهه دوم و cruised به یک پیروزی 7-3 در Indio استخر.

که بدان معنی است که درست مانند همتایان مرد خود را رانچو مایراج دختران تیم خواهد شد برای یک CIF-SS عنوان زمانی که آنها ملاقات La Salle (پاسادنا) برای بخش 7 تاج روز شنبه در William Woollett مرکز آبزی در ارواین.

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

“من بسیار هیجان زده هستم شما فقط نوع احساس مانند شما می توانید آن را انجام دهد و همه ما فقط هیجان زده و پمپ وجود دارد و ما آن را انجام داد گفت:” Rattlers’ الهام چوبی. “هدف ما این است که به حرکت دورتر از بچه ها (در حالت مسابقات) بنابراین امیدوارم ما می توانید انجام دهید که. و ما در حال کار نسبت به آن است. قطعا وجود دارد یک انگیزه از پسران تیم برنده.”

مربی Dominic کربی, که همچنین مربیان پسران تیم بستری شد یک روز خاص برای او. گرفتن یک حلقه برای پسران و سپس قرار دادن در موقعیت برای به دست آوردن یکی دیگر به عنوان Rattlers ممکن است قادر به جلو و نادر دو عنوان است.

لحظه ای

با نمره گره خورده 2-2 و حرکت در نرت ویستا را کنار بازدید کنندگان را به خود جلب کرد مجازات شات. اما رانچو مایراج دروازه بان Raquel اردن شد تا به این کار اقدام خواهم او نام مستعار سنگی و مشت زدن به توپ به سمت جلوگیری از هدف.

به عنوان اغلب به نظر می رسد اتفاق می افتد در آب پولو بعدی در اختیار شما پس از توقف مجازات شات شما معمولا نمره. و Rattlers انجام داد. یاس Avilez تسهیل یکی گذشته نرت ویستا دروازه بان آن را 3-2.

رانچو مایراج هرگز ازمایش کرده که پس از باز کردن یک 7-2 منجر قبل از بریوز به ثمر رساند هدف نهایی از این بازی است.

ستاره ها

Raquel اردن رانچو مایراج: این Rattlers دفاع قوی بود و نه اجازه می دهد یک تن از عکس های بزرگ در, هدف, اما زمانی که Norte, Vista, آیا چیزی هم, اردن شد تا به این کار نیست.

الهام چوبی, رانچو مایراج: وودی به ثمر رساند و دو بار در ضربات پنالتی دادن نیست دروازه بان شانس به او شلاق توپ را به گوشه ای دو بار.

Dianely Parra, رانچو مایراج: Parra نیز به ثمر رساند یک جفت از اهداف او به عنوان رفتار جسمی تخلیه نقش مبارزه در مقابل خالص تمام شب. او یک تعداد انگشت شماری برای مخالفت با دفاع و او همچنین دفاع بزرگ خودش خنثی کردن نرت ویستا حمله قبل از آن آغاز شده و در چندین اموال با فشار دفاع.

پچ

مربی Dominic کربی روز چهارشنبه برنده: “ما راه اعتماد به نفس بیشتری در این بازی از ما بودند در چهارم. من فکر می کنم آنها متوجه شدم که برگشتی کمی کمتر ترسناک از آنها فکر می کردند و آنها آرام تر.”

کربی در این که چرا این تیم را نگه می دارد برنده: “قلب قلب است. شما نگاه کنید در سراسر عرشه من لازم نیست یک دختر بلندتر از 5-8. همه آنها مبارزه کنند و آنها همه از یکدیگر حمایت کنند. و آنها می خواهم که هیچ کس تا به ستاره بزرگ. آنها شبیه به پسران در آن احترام بگذارند.”

غذای آماده

بسیار شبیه به پسران تیم دختران تیم ملی ندارد یک ستاره منحصر به فرد است که به شدت متکی بود. پنج بازیکن مختلف به ثمر رساند هفت گل چهارشنبه به Aiesa Marciel و Brianna سرنا گرد به ثمر رساند. و این چیزی است که باعث می شود این تیم دشوار است. شما نمی توانید جدا دفاع از خود را در فقط یک دختر است. همچنین پس از بازی در کویر امپراتوری لیگ Rattlers باید بازی چند بازی در برابر تیم را بدست آورد 3, 4, 5 و 6 را در بخش 7 مخالفان نیست نشان دادن آنها چیزی است که آنها دیده نمی شود.

یکی دیگر از توجه داشته باشید این است که آن را خوب است برای دیدن این پشتیبانی که Rattlers دریافت چهارشنبه. نه تنها پسران واترپلو تیم بود و در دست بلکه کل تیم بیس بال نشان داد تا در لباس کامل مستقیما از یک بازی است. همچنین در دست گرفتند دیگر اعضای کویر واترپلو جامعه از دیگر دلم تیمهای ریشه در Rattlers.

چه بعدی

رانچو مایراج خواهد سر به ویلیام Woollett مرکز آبزی در ارواین در روز شنبه و انتظار می رود به صورت شماره 1 تیم در بخش 7, El Rancho. El Rancho و Rattlers شده شماره 1 و شماره 2 در رتبه بندی برای بسیاری از بازگشت نیمی از سال است. اما نه به این سرعت. شماره 4-رتبه La Salle (پاسادنا) ضرب و شتم El Rancho 14-8 در نیمه نهایی پس از آن خواهد بود LaSalle در مقابل رانچو مایراج برای عنوان. این بازی برگزار خواهد شد شنبه و زمان مشخص خواهد شد پنج شنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>