Mountain lions برای دریافت برخی از حفاظت تحت کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا ماهی و بازی کمیسیون در روز پنج شنبه رای دادند به اتفاق آرا به گسترش حمایت قانونی به کوه شیرها تحت دولت را در معرض خطر گونه عمل می کنند.

“این یک لحظه تاریخی برای کالیفرنیا گربه های بزرگ و غنی از تنوع زیستی. این اکوسیستم مهندسین چهره بزرگ تهدید است که می تواند پاک کردن کلید جمعیت” مرکز تنوع زیستی, زیست شناس تیفانی Yap در بیانیه ای گفت: استقبال از این تصمیم.

در ژوئن 2019 در مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, حمایت, گروه, درخواست دولت برای محافظت از شش جمعیت از شیر کوه در امتداد ساحل مرکزی و در جنوب کالیفرنیا. درخواست ذکر شده تحقیقات نشان می دهد وجود دارد فقط بین 255 و 510 mountain lions چپ در این منطقه است.

در ماه فوریه وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش به اطلاع کمیسیون بود که معرفی این گونه به عنوان یک نامزد برای در معرض خطر لیست.

پنج شنبه رای می دهد mountain lions سطح بالاتری از حفاظت قانونی برای 12 ماه آینده. در یک سال وزارت و کمیسیون تجدید دادخواست و تصمیم می گیرید که آیا در نهایت فهرست گونه به عنوان “خطر انداخته است.”

در این جلسه چندین سیاستمداران محلی نیز صحبت کرد و در حمایت از این حمایت های اضافی. Assemblymember ریچارد بلوم یک دموکرات از سانتا مونیکا گفت که این تصمیم “نمی تواند به زودی به اندازه کافی” به عنوان mountain lion جمعیت ادامه به کاهش است.

“ضرورت تهدید به ما mountain lions هر چند خواسته است که ما را بیشتر به حفاظت از آنها در حال حاضر,” او گفت:.

در میان جمعیت شش نام در این طومار گروه از شکارچیان که پرسه زدن در سان برناردینو و سن گابریل کوه.

در حالی که شکار حیوانات برای ورزش ممنوع اعلام شد و در سال 1990 از طریق کالیفرنیا قانون حفاظت از حیات وحش محیط زیست, گروه استدلال می کنند که تکه تکه شدن زیستگاه و depredation جان ادامه به تهدید این گونه است.

اعطا بیشتر حمایت به شیر کوه گسترده حمایت از اما چند کسب و کار و شکار سازمان در مخالفت با آن.

این گروه از ماهی ها و حیات وحش دریافت هزاران نفر از نظرات عمومی در حمایت dwarfing مخالف است. گروه های زیست محیطی و طرفداران حیوانات از جمله جامعه انسانی را موهاوی اعتماد زمین و کوه شیر بنیاد نیز به نفع.

چندین گروه به نمایندگی از شکارچیان و دامداران پیوست روز پنجشنبه تلفنی به اصرار این کمیسیون به رای در برابر درخواست. آنها استدلال در بخشی که گروه و کمیسیون ندارد اختیارات قانونی به لیست گونه های در معرض خطر به عنوان با توجه به زبان در همان گزاره به پایان رسید که شکار ورزشی در سال 1990.

در نامه ای مخالفت مثال یک عضو از وندی Tochihara نوشت که mountain lion در حال حاضر لذت می برد حمایت قانونی از طریق وسایل دیگر و این که “مرکز تنوع زیستی است که با استفاده از احساسات علم نیست.”

متعدد دعوا بر گونه های در معرض خطر

لیست گونه های تحت فدرال گونه های در معرض خطر عمل یا مرتبط با دولت در سطح قانون معمولا همراه با یک مبارزه به افزایش درجه ای از حمایت قانونی باعث می شود آن را بسیار مشکل تر برای به دست آوردن اجازه ها و پروانه مورد نیاز برای توسعه زمین است که همچنین به عنوان زیستگاه.

در روز شنبه جلسه کمیسیون دریافت اطلاعات تکمیلی از وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش در چند, دیگر پیشنهاد لیست. در میان کسانی بود که غربی جاشوا درخت یکی از دو گونه یاد گیاهی کویر.

کمیسیون رسما دریافت بخش توصیه برای پیشبرد یک دادخواست به گسترش گونه های در خطر انقراض لیست به گونه های گیاهی. این کمیسیون انتظار می رود که برای رای دادن به درخواست نیز ارائه شده توسط مرکز تنوع زیستی در آن نشست. یک رای مثبت خواهد اعطای حفاظت از درخت برای سال آینده در حالی که آن نامزدی که مورد بررسی قرار گرفت.

اگر کمیسیون در نهایت تصویب این درخواست می تواند تنظیم مقررات سابقه به عنوان اولین بار حفاظت تحت عمل دولت اعطا شد به گونه ای که اصلی تهدید تغییر آب و هوا.

و در سراسر کشور یک ائتلاف از گروه های زیست محیطی در روز چهارشنبه به نمایندگی از Earthjustice اطلاع وزارت کشور و خدمات شیلات و حیات وحش از آن به قصد سو پس از دولت کاهش یافته است به حفاظت از کالیفرنیا کشف جغد تحت قانون فدرال.

“فعالیت های انسانی مانند ورود به سیستم, آتش سرکوب و شهرنشینی را عمیقا تغییر چشم انداز در سراسر کالیفرنیا کشف جغد تاریخی و محدوده به شدت کاهش می یابد مقدار مناسب زیستگاه های موجود به جغد” از گروه های زیست محیطی نوشت: در نامه خود.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>