MS فصل آنفولانزا: دولت گزارش اولین اطفال پس از مرگ 2018 تایید اولین COVID-19 مربوط به کودک بیماری

لدگر | No comments

می سی سی پی وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد که اولین اطفال آنفولانزا مرگ 2020.

مرگ در یک کودک از مرکزی می سی سی پی. کودک نه تست مثبت برای COVID-19.

در اوایل شروع: آنفولانزا-مانند موارد بالا در می سی سی پی در سال 2019

MSDH مقامات گفت: این اولین اطفال آنفولانزا مرگ در می سی سی پی پس از سال 2018 است.

“ما به تازگی با تمرکز بر COVID-19 اما متاسفانه این به ما یادآوری می کند که سالانه واکسن آنفولانزا مهم است برای هر کسی که در سنین 6 سال و بالاتر” MSDH دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: در انتشار اخبار.

MSDH نیز تایید اولین مورد از Multisystem التهابی سندرم در کودکان پس از گزارش هفته گذشته آن را به مورد. بود مورد یک کودک در مرکزی می سی سی پی که تست مثبت برای COVID-19. کودک منتشر شده از بیمارستان است.

وزارت بهداشت مقامات در حال بررسی دیگر موارد مشکوک.

MIS-C در یک بیماری التهابی موجود در کودکان کمتر از 18 سال سن و ممکن است همراه با قبلی COVID-19 عفونت است. این بیماری نادر است و مسری نیست.

“این یک یادآوری است که در حالی که تعداد COVID-19 موارد در کودکان شده است نسبتا پایین این ویروس هنوز هم می تواند باعث بیماری شدید در کودکان است. این سندرم خود را ارائه پست-COVID-19 عفونت” دابز گفت.

به عنوان از آوریل 9, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش 174 مرگ و میر اطفال در سراسر کشور برای 2019-20 فصل رخ می دهد که بین ماه های نوامبر و مارس و قله بین دسامبر و فوریه.

کروناویروس در می سی سی پی: Issaquena شهرستان تنها MS شهرستان با هیچ مورد. چرا ؟

دولت اول آنفولانزا مورد فصل گزارش شده Oct. 23. این یک مورد کودکان, اپیدمیولوژی دولت دکتر پل بایرز گفت.

این 2018-19 فصل آنفولانزا دیدم 116 اطفال آنفولانزا مرگ و میر در سراسر کشور از جمله یکی در می سی سی پی. در 2017-18 فصل وجود دارد 183 اطفال آنفولانزا مرگ و میر در سراسر کشور با سه در می سی سی پی.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>