MS مقننه بازده شنبه ‘برای کمک به کسب و کارهای کوچک’ میان صرف نبرد با فرماندار

لدگر | No comments

می سی سی پی مقننه برنامه ای برای بازگشت به پایتخت در روز پنج شنبه بعد از ظهر در نظر گرفتن قانون برای کمک به کسب و کارهای کوچک مبارزه با کروناویروس اقتصادی خاموش شدن سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann و مجلس فیلیپ کان اعلام کرد.

قبلا رهبران گفت: نمایندگان مجلس نیست, برنامه ریزی برای دیدار برای دو هفته دیگر. این reconvening جلسه که به تعویق افتاده است با این بیماری همه گیر در می آید در میان مختصر و مفید نبرد بین قانونگذاران و رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز کنترل $1.25 میلیارد دلار از coronavirus امداد پول از فدرال مراقبت عمل می کنند.

قانونگذاران بازگشته بود در جلسه به طور خلاصه در روز جمعه و تقریبا به اتفاق آرا تصویب یک لایحه که مسدود ریوز از به دست گرفتن کنترل از بودجه فدرال. ریوز از متهم قانونگذاران قرار دادن سیاست جلوتر از مردم و “سرقت” پول او گفت که او باید کنترل در مواقع اضطراری است. قانونی رهبران در نوبه خود لعنتی ریوز برای خود موضع و دیدگاه.

می سی سی پی مقننه خواهد reconvene در 1 p. m. روز شنبه, با توجه به مشترک مجلس نمایندگان و سنا انتشار اخبار. قانونی رهبری در حال کار بر روی یک طرح برای کمک به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور و تلاش در طول coronavirus بیماری همه گیر از طریق قانون است که به ایجاد یک برنامه برای تنظیم پارامترها و تخصیص بودجه برای یک سازمان دولتی به اداره آزادی گفت.

“ستون فقرات اقتصاد ما در می سی سی پی است که ما کسب و کارهای کوچک و در حال حاضر آنها نیاز به پشتیبانی ما” کان گفت. “دو اتاق عمل با هم به ارائه امداد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است این هفته است.”

Hosemann به توافق رسیدند. “ما می دانیم که می سی سی پی را کسب و کارهای کوچک — ما رستوران های محلی, barber, مغازه ها, سالن مو و مغازه های خرده فروشی — نیاز به کمک. قانون گذاران ما در حال آمادگی برای دیدار با نیازهای خود را از آنجا که آنها نشان دهنده تمامیت دولت,” او گفت:.

قانونی جلسه دیگر از روز جمعه یک روز بازگشت شده است در خود نگه دارد از مارس 18 بعد از فرماندار صادر وضعیت اضطراری برای coronavirus بحران است.

سازمان های دولتی شروع کرده اند به رسم در دیگر فدرال امداد پول ارائه شده به سازمان ها و برنامه های تحت مراقبت در عمل آزادی گفت. سازمان گزارش COVID-19-هزینه های مربوط به احتمالا برای بازپرداخت و گفت: آنها در حال حاضر پول برای دیدار با نیازهای فوری.

قانونی رهبران در حال کار برای ایجاد قوانین برای کار و بازدید از کاپیتول. هدف این است که اجازه می دهد تا دسترسی به عنوان امکان پذیر است در حالی که اولویت ایمنی و بهداشت با توجه به انتشار

نماینده مجلس و فرماندار در گرم نبرد برای کنترل پول

Hosemann و کان متحد در دفع تلاش ریوز برای به دست گرفتن کنترل $1.25 میلیارد دلار است.

ریوز می گوید در مواقع اضطراری فرماندار قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه پول صرف شده است. قانونی رهبران مخالف با استناد به قانون اساسی می سی سی پی که اختصاص تصاحب قدرت به نمایندگان مجلس.

در طول یک به طور منظم برنامه ریزی شده اخبار جلسه دوشنبه ریوز متهم قانونگذاران از درگیر شدن در “قدرت سیاسی” و اتهام راه این لایحه تصویب شد, تجاوز دولت قانون اساسی و مقررات قانونی. او نشان داد او ممکن است این لایحه را وتو دریافت درگیر دادگاه و یا هر دو.

این سرهنگ دولتی را کاهش دهید در هر یک از ریوز’ اظهارات که آنها را دنبال نمی کند قوانین با این لایحه.

ریوز نیز روز دوشنبه گفت او بهتر است رسیدگی به بودجه فدرال از آنجا که مجلس نمی خواهد بود قادر به آن را به دست Mississippians که به آن نیاز دارید را در یک مد به موقع. او نشان داد او را وتو مقننه ،

در نامه ای طولانی به ریوز در این هفته کان گفت: “در نظر جمعه شما به تصویر کشیده قانون گذاران به عنوان دزد و قاتل” کان نوشت. “شما گفت: ما پول را به سرقت برده و مردم می میرند. چنین ارزان نمایشهایش و نادرست شخصی توهین شد در زیر کرامت از دفتر خود را. آنها از شخصیت برای شما شخصا.”

در روز سه شنبه ریوز به نظر می رسد به انجام برخی از مستقیم مردمی لابی برای کنترل از پول خود را در طول کنفرانس خبری امیدوار کننده او برنامه ریزی شده برای ارسال “چک” را به گروه های مختلف اگر او را کنترل کنید. او ذکر شده گروه برنامه ریزی او برای دادن پول به, اگر نماینده مجلس تا به حال ساخته شده و گرفتن آن را.

او گفت که او برنامه ریزی شده به پول برای آرایشگاه و سالن داران و کارگران است. او گفت که او تا به حال شده است بدانند به ارسال چک از “حداقل 1500 دلار” به معلمان بسیاری از آنها تا به حال به صرف از جیب برای مقابله با آموزش از راه دور. او گفت که او می خواست برای کمک به صاحبان رستوران با پول شخصی برای حفاظت تجهیزات برای بازگشایی و نیز کمک به ورزشگاه صاحبان و همه کسب و کارهای کوچک به طور کلی.

“این چیزی است که ما انجام می شود و با این پول در حال حاضر اگر ما تا به حال تا به حال این سکسکه (با قوه مقننه),” ریوز گفت.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>