MS مقامات: خرید مواد غذایی هیچ خانواده امر حلقه کلیسا زنگ millennials انجام بخشی خود را

لدگر | No comments

دولت حسابرس Shad سفید اول هزاره به برگزاری ایالت در می سی سی پی و پیام خود را برای نسل او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: “در خانه بماند.”

“گاهی اوقات مردم سن و سال من جوانتر مردمی ما خودمان را متقاعد کند که ما غیر قابل خراب کردن. من به شما قول می دهم شما غیر قابل خراب کردن” سفید گفت: در Facebook post. “مردمی که به سن و سال من و جوانتر به قرارداد و درگذشت از COVID-19 در طول این همه گیر بنابراین برای شما بهتر است در خانه بمانند.”

سفید گفت: اگر نسل وای و دیگر افراد جوان را به این ویروس به طور جدی به آنها کمک خواهد کرد که به حداقل رساندن گسترش coronavirus.

کروناویروس در می سی سی پی: 97 موارد جدید شش و میر گزارش شنبه

سفید, 34, شد, اولین هزاره به فرض یک ایالت انتخاب شده در می سی سی پی که آن رژیم صهیونیستی است. Phli برایانت منصوب و او را در سال 2018 به عنوان دولت حسابرس. او جایگزین استیسی Pickering که استعفا برای اجرای دولت در امور جانبازان آژانس.

سفید خواستار پایبندی به ایالت پناهگاه در محل سفارش صادر چهارشنبه. جهت شروع جمعه در 5 p. m. و را گسترش آوریل 20 در 8.یک.m.

“اعتقاد ما این است که ابزار مناسب در زمان مناسب برای صرفه جویی در زندگی” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: زمانی که اعلام سفارش.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

پناهگاه در محل به معنی ساکنان باید در خانه بمانند و به جز فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی, مراقبت از کسی و یا کار برای یک تعداد محدودی از کسب و کار مجاز به باز کردن در طول بحران. فردی, هوای آزاد, ورزش نیز مجاز است.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: در تاون هال Facebook پخش زنده با کنگره ایالات متحده مایکل مهمان که بهترین برآورد است اواسط ماه مه قبل از دولت برمی گردد به نیمه عادی.

خرید مواد غذایی نه یک امر خانواده فرماندار می گوید

ریوز در روز شنبه ادامه داد: به فشار مردم به آن بازی های هوشمند در طول دولت پناه سفارش.

“شما لازم نیست به تمام خانواده به خارج و یا فروشگاه مواد غذایی محلی خود. ما باید مردم را قادر به دریافت منابع در حالی که ایمن ماندن. ارسال یک فرد به فروشگاه برای خانواده و در نظر گرفتن مواد غذایی برای آسیب پذیر, دوست, دوست یا پدر و مادر تنها. هوشمند گفت: در Facebook پست شنبه.

Hosemann می پرسد کلیساها به حلقه زنگ

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann همچنین از مردم خواست تا با رعایت این پناهگاه در محل سفارش. “ما نیاز به کار با هم به مراقبت از ما آسیب پذیرترین شهروندان با گوش دادن به ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و سفر به خارج از خانه ما تنها زمانی که لازم است.”

Hosemann نیز تشویق کلیساها در سراسر کشور به حلقه خود زنگ کلیسا در صورتی که آنها را برای یک دقیقه آغاز و در 6 p. m. روز شنبه و در ادامه به انجام آن هر روز در همان زمان تا مارس 20 برای نشان دادن حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و به وحدت Mississippians در صدا و روح و روان.

سفید محرک پول: چشم را برای تقلب

سفید نیز خطاب به این موضوع از محرک پولی این هفته گفت که او و کارکنان خود را در حال ساخت برنامه ای به ممیزی و نظارت بر پول آمدن به می سی سی پی به عنوان بخشی از مراقبت های عمل دولت فدرال محرک لایحه.

“در حال حاضر زمان قبل از پول در جریان شروع به ارسال پیام به هر کس در دولت که پول را از نزدیک تماشا برای تقلب” سفید در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “اجازه دادن به مردمی می دانم که ما در حال تماشای یک راه برای جلوگیری از مشکلات در عقب پایان. هر مالیات دهندگان دلار با ارزش است و در حال حاضر به خصوص که دولت در حال تقلا برای خرید ماسک محافظ و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات. ما نمی توانیم به از دست دادن پول به کسانی که آن را سرقت.”

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>