MS درد, کرم تقلب و رسوایی: Connecticut دریافت 1 سال حکم پس از محکومیت

لدگر | No comments

کنتیکت مرد را صرف یک سال در زندان پس از او را به جرم تقلب در مراقبت های بهداشتی خود را 2019 محاکمه.

تقلب است به طور مستقیم وابسته به هتیزبرگ را $400 میلیون طرح برای فریب دادن TRICARE و دیگر مزایای بهداشت و درمان ارائه دهندگان توسط تجویز گران درد کرم ها و دیگر داروها.

Kwasi Gyambibi, 41 و همسرش, دکتر Kakra Gyambibi بودند به اتهام تقلب در مراقبت های بهداشتی و دیگر جرایم در سال 2018 است.

در سال 2014 و 2015, Gyambibis در بخشی از یک طرح پیچیده برای فریب دادن دولت بیش از 1.6 میلیون دلار توسط تجویز داروهای مرکب به بيمار هرگز دیده می شود و یا درمان توسط دکتر Gyambibi.

مراحل اولیه از جرم و جنایت: جزئیات ظهور در ادعایی داروخانه ترکیبات طرح

یک لوله از یک ترکیب دارو, کرم آماده شده و توزیع با استفاده داروسازی به طور معمول هزینه های مراقبت های بهداشتی برنامه های سود هزار دلار و برخی فردی لوله از هزینه بیش از $11,000 برای یک ماه از عرضه است.

نسخه تهيه و توزیع با استفاده داروسازی و کسب و کار در مرکز مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور طرح تقلب.

مزیت داروخانه ها پرداخت می شود بین 15% تا 35% کمیسیون برای نمایندگان فروش در کانکتیکات و کشورهای دیگر که در آن دیگران شرکت کننده در این طرح است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

سیزده نفر یا مجرم یا محکوم شدند در اتصال به دیگر موارد تقلب مربوط به استفاده داروسازی. هشت نفر از آنها هنوز در انتظار صدور حکم است.

$400M می سی سی پی, درد, کرم تقلب: چرا 8 نفر هنوز در حال انتظار برای محکوم?

وید والترز کیفرخواست: وب سایت درهم unravels کمی بیشتر

یک مرد وید والترز از Hattiesburg تنظیم شده است برای رفتن به دادگاه در ماه آوریل در یک 37-تعداد کیفرخواست مربوط به بیش از $510 میلیون در تقلب. او متهم بود در ماه سپتامبر به همراه 32 نفر دیگر در فلوریدا, لوئیزیانا و می سی سی پی.

والترز نیز درگیر شد در یکی دیگر از طرح های مشابه مربوط به یک داروخانه در ایالت یوتا است که هدف تفنگداران دریایی در کالیفرنیا است.

ادعا شده است که Gyambibis نیز ناشی از قربانی برنامه مراقبت های بهداشتی به پرداخت مزیت داروخانه بیش از $292,000 برای خود در ترکیب داروهای تجویزی با توجه به انتشار اخبار توسط جان دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات است.

Kakra Gyambibi التماس گناه در ماه ژانویه 2019 به توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی و محکوم شد و در ماه ژوئن به مدت سه ماه در زندان است.

اگر چه کانکتیکات, وزارت بهداشت, یادداشت های دکتر Gyambibi اتهام انتظار در برابر او هیچ آشکار اقدام صورت گرفته در مورد وضعیت پزشکی او پروانه است معتبر از طریق ژوئیه 31.

این Gyambibis شده اند و زندگی در, مریلند, با توجه به U. s. Department of Justice اما دکتر Gyambibi ندارد مجوز برای تمرین در این دولت است.

درد, کرم طرح تقلب: آنچه ما می دانیم چرا شما باید مراقبت از

Kwasi Gyambibi دستگیر شد کیفرخواست در 28 ژوئن 2018. یک هیئت منصفه در بر داشت او را به اتهام دو فقره تقلب در مراقبت های بهداشتی در ماه فوریه 2019. هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک حکم از سوی دیگر 10 فقره در کیفرخواست.

او مورد نیاز است به گزارش به زندان مارس 20.

دولت به دنبال $1,650,332.35 در جبران از Gyambibis.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>