MS اولیه: Mike Espy برنده دموکرات سنا مسابقه دیگر کنگره نامزد تصمیم

لدگر | No comments

سه امتیازهای به نظر می رسد مجموعه ای برای برنده شدن در می سی سی پی را در رقابت با ایالات متحده در کاخ مقدماتی روز سه شنبه به عنوان مورد علاقه در حزب دموکرات آمریکا مسابقه مایک Espy تحت سلطه دو مخالفان خواهد شد و در حال حاضر بریس برای یک ماه نوامبر مسابقه برگشت با جمهوری خواه ایالت مدل لباس هاید-اسمیت.

وقت جمهوری خواه در کنگره مایکل مهمان منطقه 3 پیش بینی شده بود به ضرب و شتم جیمز Tulp یک 28 ساله conservative talk radio میزبان با توجه به آسوشیتد پرس. جمهوری خواه در کنگره استیون پلازای منطقه 4 نیز به نظر می رسد در مسیر به شکست سه رقبا در نتایج اولیه هر چند AP به نام به حال آن مسابقه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی حمایت خود را از هر دو پلازای و مهمان در شب دوشنبه.

می سی سی پی را تنها حزب دموکرات در کنگره تشکر. Bennie Thompson منطقه 2, مجموعه بود به ضرب و شتم رقیب سونیا Rathburn از کلینتون با توجه به AP. تامپسون در جکسون بیش از آخر هفته مبارزه برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

تنها بلامنازع مسابقه در خانه بود منطقه 1 توافق اولیه است. جمهوری خواه در کنگره ترنت کلی خواهد شد چهره دموکرات Antonia Eliason یک Ole Miss استاد حقوق در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

Espy سابق دموکرات کنگره و وزیر کشاورزی به حال برنده بیش از 90 درصد آرا در نتایج اولیه مسلط جنسن Bohren و توبی Bartee. AP به نام در این مسابقه حدود یک ساعت پس از نظرسنجی بسته شده است.

Espy از دست داد به هاید-اسمیت در سال 2018 حدود هفت امتیاز خواهد شد اما در حال حاضر یک مسابقه برگشت. او شده است به شدت جمع آوری کمک های مالی برای چندین ماه و حتی outraising هاید-اسمیت در های اخیر یک دوره گزارش.

“این بود که در یک زد و خورد, اما, میخوای در دید در ماه نوامبر آن را به تمام کردن جنگ” Espy به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب. “این تیم من مقابل تیم او. و ما افتاد کمی کوتاه آخرین بار … ما فقط گرفتن آغاز شده است. ما تنها شش ماه به اجرا. ما میخوایم ساخت بزرگترین ائتلاف از رای دهندگان. سفید و سیاه و سفید. روستایی و شهری است. مرد و زن.”

پلازای مهمان و تامپسون پیروزی با کلی انتخابات رقبا انتخاب شده

پالازو کشیده شده بود اصلی ترین مخالفان با سه جمله Biloxi, عضو شورای شهر رابرت دمینگ تاجر کارل Boyanton و سابق کنگره کارمند ساموئل Hickman. آن را به نظر می رسد در نتایج اولیه او را جلب بیش از 50 درصد از آرا و جلوگیری از اولیه رواناب در چند هفته. پالازو ندارد دموکراتیک مخالفان در ماه نوامبر.

مهمان سابق دادستان منطقه از براندون است که در دوره اول خود را. او در خدمت میهن و امنیت و امور خارجی و کمیته اخلاق. زمانی که او اعلام کرد که انتخاب مجدد تلاش در ژانویه او تبلیغ که او اولین دانشجوی سال اول جمهوری خواه برای نوشتن قانون تصویب شده توسط مجلس و دوم به نویسنده یک لایحه امضا و به قانون است.

مهمان به راحتی پشت سرگذاشته Tulp از مدیسون که به میزبانی محافظه کار نشان می دهد رادیو و تدریس کلاس های کالج. Tulp انتقاد کرده بودند مهمان کمبود سالن های شهر و دیگر تعاملات با رای دهندگان و گفت: این کنگره نیست به اندازه کافی قوی حمایت از متمم دوم به عنوان به خوبی به عنوان اخیر فدرال مهاجرت حملات مرغ گیاهان در می سی سی پی.

تامپسون از بولتون خدمت در خانه از سال 1993 زمانی که او در زمان بیش از مایک Espy که در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا. تامپسون 72 در حال حاضر منجر قدرتمند خانه کمیته امنیت داخلی است و تنها دموکرات عضو کنگره از می سی سی پی. او ضرب و شتم Rathburn که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی و شرکت های دارای کلینتون کایروپراکتیک کسب و کار.

Espy ضربان Bartee, Bohren

Espy ضرب و شتم Bohren, 36, که همچنین برای فرار بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه صندلی در سال 2018 است. او نورد ده ها تن از مواضع سیاست از جمله بالا بردن حداقل دستمزد به پایان gerrymandering بازگرداندن حق رأی به felons و شکستن انحصارات. او همچنین شکست Bartee سابق نیروی دریایی افسر اطلاعاتی و وزارت امور خارجه تحلیلگر از گوتیر که با تمرکز بر “رقابت اقتصادی” و متعهد به آدرس مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های آموزش و پرورش و فقر است.

Espy در حال حاضر به نوبه خود به نوامبر آنچه مطمئن است به تاریخی دیگر و به شدت مورد بحث مسابقه هاید-اسمیت است که در می سی سی پی برای اولین بار در کنگره است. Espy خواهد بود اولین سناتور آمریکایی به نمایندگی از می سی سی پی پس از دوران جنگ های داخلی.

2018 نژاد — ویژه انتخابات به جای سابق بهداشت ، تاد کوکران — مشخص شده بود نظرات هاید-اسمیت ساخته شده در مورد حضور در مکان عمومی, دار زدن اگر یک دوست و دعوت او را به عنوان به خوبی به عنوان یک تبصره به دانشجویان مربوط به رای دهندگان سرکوب. اظهارات جذب نقد و مراجع به می سی سی پی را تاریک گذشته از جمله lynchings.

“ما می دانیم که چه نسخه از می سی سی پی به نظر می رسد مانند” Espy گفت: سه شنبه شب. “به نظر می رسد رای دهندگان سرکوب. به نظر می رسد مانند اعدام در ملاء عام. به نظر می رسد مانند مؤتلفه یادگاری …ما می دانیم که او است چرا که او آن را گفت.”

وقتی پرسیده شد که اگر انتخابات عمومی که قرار بود به “زننده” Espy گفت: “ما نه میخوام تند و زننده. ما هرگز تند و زننده. آنچه او گفت: رای گیری در مورد سرکوب و دار آن او چه گفت.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>