MS زندان بحران: رژیم صهیونیستی است. ریوز می گوید آخرین زندانیان حذف شدن از Parchman واحد 29

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: باقی مانده زندانیان در Parchman زندان بدنام واحد 29 — صرفه جویی برای جلوگیری از اعدام — باید نقل مکان کرد و به امن خصوصی زندان در عرض چند هفته.

اورژانس حرکت از زندانیان خارج از واحد 29 آغاز شده توسط منظور از ریوز’ سلف رژیم صهیونیستی. فیل برایانت پس از شورش و خشونت و مرگ و میر در Parchman و دیگر زندان می سی سی پی پس از پایان سال گذشته است.

ریوز گفت: 375 زندانی در ابتدا منتقل طی خشونت های اخیر به بخش خصوصی اجرای Tallahatchie تادیبی شهرستان. یکی دیگر از حدود 150 زندانیان به تازگی منتقل شده از واحد 29 در جای دیگر پس از “طبقه بندی” به پایین امنیت و نهایی 600 در حال انتقال به Tallahatchie.

زندان بحران: رژیم صهیونیستی است. ریوز پاکستان به Parchman واحد 29 تلفن, شرایط ‘خشم’ در دولت از دولت

ریوز گفت Tallahatchie تنها “مسکن موقت راه حل” برای حداکثر امنیت زندانیان در حالی که نمایندگان مجلس بیشتر به دنبال راه حل دائمی.

ریوز گفت: او renegotiated قیمت به صورت خصوصی زندان به زندانیان از $65 هر زندانی در هر روز برایانت در حال اولیه خود را اضطراری قرارداد سفارش به $62.50 در روز است.

این است که به طور متوسط از 40 دلار در هر زندانی در هر روز مالیات دهندگان پرداخت می شود برای زندانیان در نهادهای دولتی برای سال مالی 2019. ریوز که توصیف خود را به عنوان یک “بودجه هاوک” گفت: این هزینه بالاتر نشان دهنده این زندانیان در حال حرکت به Tallahatchie نیاز به حداکثر و یا “نزدیک” بازداشت و آن را به طور موقت قرارداد.

ریوز گفت که در میان یک گروه از زندانیان منتقل شده از Parchman به Tallahatchie روز چهارشنبه مقامات یافت “هفت shanks, 10 کالای قاچاق تلفن های همراه و یک کیسه از ماری جوانا” آنها در تلاش بودند تا با آنها.

می سی سی پی, زندان: مقامات دولتی در نظر گرفتن بازگشایی Walnut Grove زندان که با آن مواجه رسوایی و خشونت

ریوز گفت که تنها اعدام — که در آن زندانیان توسط قانون ملزم به ماندن در Parchman و خدمات پشتیبانی ساختمان باقی خواهد ماند و در عملیات در واحد 29.

ریوز همچنین تصریح کرد که دفتر او در تلاش برای ریشه کن کردن misspending در می سی سی پی بخش از اصلاحات در یک کنفرانس مطبوعاتی که تحت پوشش موضوعات متعدد از جمله رودخانه مروارید سیل.

تماس با جف پندر در 601-961-7266 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>