MS رفاه رسوایی حسابرسی: $94M در سوال از هزینه های از جمله اتومبیل و لابی

لدگر | No comments

پول به منظور کمک به فقیر Mississippians شد و به جای آن استفاده می شود به خرید خودروهای لوکس, حامی, کالج مسابقات بیس بال و استخدام اعضای خانواده از یک دولت رسمی با توجه به یک گزارش جدید از وزارت امور خارجه حسابرس Shad سفید.

104-صفحه حسابرسی از می سی سی پی Department of Human Services دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که فدرال رفاه اعطای کمک های مالی جریان از DHS به سازمان های غیر انتفاعی که غالبا صرف پول نقد در نامناسب و یا سوال برانگیز راه.

بیش از $94 میلیون در رفاه پول صرف شد “سوال” توسط حسابرسان با توجه به گزارش ادعا یا آشکار misspending یا عدم وجود مستندات نشان دادن آن صرف شد به درستی.

در بیانیه ای سفید گفت گزارش “نشان می دهد فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود در دفتر دولت حسابرس.” او اضافه کرد که “اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر و آن را سعی کردم.”

روال سالانه حسابرسی که متمرکز سال مالی 2019 شرح زیر جنایی کیفرخواست در اوایل این سال مربوط به رفاه صرف. سفید است به نام آن صورت می سی سی پی بزرگترین اختلاس رسوایی در رکورد مربوط به حدود 4 میلیون در رفاه پول شناخته شده به عنوان کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF.

مرتبط با: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

مربوط به: ایمیل نشان می دهد فیل برایانت Brett Favre روابط به شرکت مربوط به رفاه اختلاس رسوایی

کسانی که در مواجهه با اتهامات عبارتند از سابق DHS مدیر جان دیویس به عنوان به خوبی به عنوان جدید نانسی, رهبر, می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یا MCEC یکی از سازمان های غیر انتفاعی است که میلیون ها TANF دلار است.

شیپور لجر و دیگر رسانه ها گزارش داده اند که در مسائل امنیت داخلی و پتانسیل misspending توسط MCEC برای ماه می باشد. اما میزان misspending و عدم کنترل دقیق در روز دوشنبه حسابرسی قبلا شناخته شده است. علاوه بر این ممیزی نشان می دهد برای اولین بار چگونه یک دوم غیر انتفاعی خانواده مرکز منابع از شمال می سی سی پی و یا FRC نیز ساخته شده بسیاری از سوال و یا نامناسب هزینه های استفاده از رفاه و پول نقد.

با توجه به حسابرسی هزینه های ممکن بود به دلیل دیویس محدود خارج از نظارت بهزیستی, کمک های مالی و کنترل بسیاری از پول خود را. علاوه بر حسابرسان گفت آنها اسناد جعلی محدود و یا مدتی روند بررسی صلاحیت قراردادهای جعلی حسابداری و بیشتر.

سفید گفت که دفتر کار خود را به جلو یافته به وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نظارت بر برنامه رفاه. با توجه به آنچه فدرال نمایش به misspending سفید گفت: این می تواند منجر به کاهش در آینده TANF سهمیه و یا دیگر تحریم های قرار داده شده در دولت است.

در میان ممیزی را “زیر سوال” صرف:

  • دو سازمان های غیر انتفاعی استفاده می شود رفاه پول به استخدام لابی اغلب بدون مدارک توصیف کار آنها قرار است به انجام.
  • MCEC به قرارداد و استخدام اعضای خانواده دیویس گاهی اوقات ساخت یکجا پرداخت. پرداخت و حقوق خود را به برادرزاده و برادر در قانون بالغ بر بیش از 1 میلیون دلار بیش از چند سال گذشته حسابرسان گفت.
  • همانطور که قبلا گزارش شده هر دو سازمان های غیر انتفاعی به رفاه پول به سه نفر از کشتی گیران, Ted DiBiase, Ted DiBiase Jr., و برت DiBiase — برخی از آن برای کار هرگز انجام برخی برای “غیر منطقی” هزینه های سفر.
  • MCEC پرداخت می شود, پیروزی ورزشی بنیاد با رفاه پول برای اجرای برنامه های تناسب اندام که برخی از می سی سی پی قانونگذاران و دیگر مقامات و یا کارکنان در شرکت رایگان می باشد. مربی اجرا می شود که پیروزی پل Lacoste گفت: “نمی دانم او دریافت رفاه پول از سازمان های غیر انتفاعی.
  • MCEC خریداری سه خودرو با رفاه پول هر یک به ارزش بیش از $50,000 جدید و دو پسر. حقوق تلفن های همراه و سایر هزینه ها نیز پرداخت می شود با استفاده از رفاه و پول است. وسایل نقلیه شامل یک 2018 نیسان Armada, شورلت سیلورادو و یک فورد F-250. در هر صورت این خودرو ثبت شده بود به MCEC اما در هر مورد حسابرسان گفت: وسایل نقلیه برای استفاده شخصی است.
  • MCEC استفاده از رفاه و پول برای ورزش های مربوط به اهداف از جمله حمایت از یک کالج مسابقات بیس بال و دیگر NCAA حوادث.
  • MCEC قطع a $3,000 بررسی به یک حسابدار از MCEC هر چند یک یادداشت دست نویس می گوید که “مبلغ 3000 دلار پول نقد داده شد به” Davis, DHS, مدیر اجرایی.
  • MCEC منتقل 6 میلیون دلار به یک مدرسه خصوصی و سازمان های اجرای جدید و خرید تجهیزات برای مدرسه.

DHS مقامات برنامه ریزی برای پاسخ به این گزارش در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری. فعلی مدیران MCEC و FRC بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه ، نه وکیل برای دیویس و جدید.

“که ملک نیست متعلق به حسابرس است, بنابراین ما می تواند این کار را برای آنها, اما آن را باید مشخص شده به عنوان DHS اموال و DHS باید با استفاده از اختیارات قانونی خود و حرکت به سرعت به دست گرفتن آن را” سفید گفت.

سفید گفت اضافی کیفرخواست می تواند در آینده جداگانه مورد جنایی. بازرسان فدرال از جمله اف بی آی در حال حاضر درگیر است.

“این ممیزی باید یک بیدارباش برای همه در دولت” سفید گفت. “راه قدیمی از انجام کارهایی که شما انجام هر کاری رئیس خود را و یا کسی که کنترل پول زیادی به شما می گوید که برای انجام و یا شما چشم پوشی از قانون اطراف چگونه به صرف پول تا آنجا که شما فکر می کنم هیچ کسی نیست — کسانی که در روز بیش از.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>