Mullins: ماسک خواهد بود اختیاری برای بروارد تابستان دانش آموزان مدرسه

فلوریدا تودی | No comments

دانش آموزان از حضور در دانشگاه در تابستان برنامه های مدرسه را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک صورت بروارد مدارس دولتی سرپرست علامت Mullins روز سه شنبه گفت.

“ما در حال تشویق (آنها) اما ماسک صورت خواهد بود اختیاری برای دانش آموزان ما” Mullins گفت: در یک مختصر به روز رسانی در منطقه مدرسه در تابستان COVID-19 ایمنی طرح در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه.

تصمیم گیری در مورد دانش آموزان از حضور در دانشگاه های درمانی مهد کودک و ابتدایی برنامه بودجه توسط coronavirus تسکین کمک های مالی از فلوریدا از یادگیری اولیه و وزارت آموزش و پرورش. برنامه شروع جولای 8.

ماسک نیز خواهد بود اختیاری برای معلمان و کارکنان که به طور داوطلبانه برای اجرای برنامه های منطقه سخنگوی Nicki Hensley گفت.

این منطقه ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری در مورد ماسک ها برای سال تحصیلی آینده آغاز می شود که در ماه اوت است. که سیاست با بقیه از منطقه سقوط بازگشایی طرح هنوز هم در حال توسعه سه شنبه.

“بدیهی است که وجود خواهد داشت برخی از شباهت ها” بین تابستان و پاییز برنامه Hensley گفت. “اما تابستان سیاست باید به هیچ وجه گرفته شده برای منعکس کردن تصمیم گیری برای سقوط.”

بیشتر: ژوئن 30: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: این سواحل در حال باز و بسته چهارم جولای تعطیلات

بروارد اعضای هیئت مدیره مدرسه شد و انتظار می رود برای دریافت نسخه پیش نویس از سقوط برنامه این هفته است. Mullins است که میله میله به پرده آن به عموم در جولای 14 جلسه هیئت مدیره مدرسه.

تابستان اقدامات ایمنی شامل اندازه کلاس کوچک گرفتن و رفتن وعده های غذایی مدرسه دما چک معافیت های مکرر برای شستن دست و ضد عفونی کننده دست در تمام کلاس های درس و مدرسه و اتوبوس.

این خبر در میان یک افزایش شدید در تایید موارد COVID-19 سراسر فلوریدا. دولت اضافه شده 6,093 مورد جدید از این ویروس در سه شنبه هفتمین روز متوالی حداقل 5000 مورد جدید گزارش شده است با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

از سه شنبه 152,434 موارد گزارش شده در سطح ایالت با 3,505 مرگ و میر. بروارد شمارش 77 موارد جدید در مجموع از 1,793 فتح پس از همه گیر شروع شد و با 17 مرگ و میر.

ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کودکان و بزرگسالان جوان زیر 25 گروه در کمترین خطر ابتلا به این ویروس. تنها 2 درصد از موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا شد و در بيماران با سن کمتر از 18 و اکثریت قریب به اتفاق موارد در میان کودکان شدید نیست, آژانس گزارش شده است.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>