Mullins توصیه می کند در حال حرکت مدرسه شروع تاریخ Aug. 17 قوی تر زبان در ماسک

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County سرپرست علامت Mullins روز سه شنبه پیشنهاد حرکت تاریخ شروع برای دانش آموزان به اوت. 17.

دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مدارس Aug. 11 اما در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه Mullins توصیه می شود حرکت تاریخ را به معلمان و کارکنان زمان بیشتری برای آماده سازی و آموزش در منطقه از راه دور یادگیری فن آوری است.

وی همچنین ارائه نهایی “” نسخه بروارد مدارس سقوط بازگشایی طرح هر چند او هشدار داد این طرح به احتمال زیاد تکامل در طول سال و در پاسخ به شرایط و راهنمایی بیشتر از دولت و سازمان های فدرال.

تغییرات از اولین پیش نویس طرح ارائه شده به هیئت مدیره پنجشنبه گذشته شامل زبان به روز شده در ماسک صورت. در زیر پیشنهاد جدید سیاست ماسک ها “انتظار” برای دانش آموزان و کارکنان هنگامی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. قبلی پیشنهاد “به شدت توصیه می شود” ماسک اما تنها مورد نیاز آنها را در شرایط محدود است.

هر دو اولیه و به روز رسانی طرح “غیر انضباطی” به معنی دانش آموزان نخواهد بود اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک.

Mullins همچنین اعلام کرد آنلاین “آموزش الکترونیک” گزینه ای برای دانش آموزان متوسط و بالا که آینه یک برنامه مشابه برای دانش آموزان ابتدایی رونمایی در هفته گذشته هر چند او را بلافاصله به جزئیات.

این نشست است که هنوز هم در حال پیشرفت است و هیئت مدیره مدرسه هنوز تصویب این طرح است.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>