من 101 ساله پسر عموی سزاوار نیست که نوشته شود به کروناویروس با توجه به سن| Kennerly

فلوریدا تودی | No comments

نظر

من رو به آفتاب, خروجی پسر عموی به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus.

او را دوست دارد خانواده اش و برای رفتن به کلیسا به کارت های بازی (او را فریفتن ملکه) و یکنوع بازی شبیه لوتو. من هرگز یک بار در تمام زندگی من شده است با او هنگامی که او من را به خنده با صدای بلند.

Gladys Howard, راه, است 101.

او دارای سه فرزند و 10 نوه 10 نوه بزرگ و تعداد زیادی از گام-نوه و گام به گام-بزرگ-نوه.

و در تصویر ارسال شده توسط دختر خود سوزی مورد به عنوان Gladys به نظر می رسد در یک نسبت از طریق پنجره از یک مرکز پرستاری در شمال کنتاکی می بینم نه یک coronavirus آمار اما زن بود که یک دوست عزیز به من و مامان — او پسر عموی اول — برای همه مادر من 85 سال است. یک زن قوی که از طریق حوادث بهداشت مانند یک قلب بزرگ و چند ایسکمیک گذرا حملات معمولا به نام ministrokes یا TIAs که می توانست او را کشته و 50 سال پیش — اما این کار را نکرد.

من به اشتراک گذاری فقط یک ذره از Gladys’ داستان به دلیل دیوانه کننده استدلال شده است که در جریان هفته, یک, که موعظه به نحوی است که هر کسی بیش از یک ذهنی تعیین سن باید آماده و حاضر به مرگ برای کمک به اقتصاد و چون آنها پیر به هر حال.

فکر نمی کنم برای یک دقیقه است که من در تعجب هستم از جمله زباله آیا آن را از یک میزبان بحث نشان می دهد سیاستمدار و یا خود استادانی وطن پرست.

این فقط شکل دیگری از سن گرایی و بی ما قدیمی ترین و آسیب پذیر است. ما یکبار مصرف جامعه ما دور انداختن کاملا خوب مبلمان; تجارت در ماشین است که اجرا فقط خوب ناله و شکایت کردن در مورد حق ما را به نوشیدن از یک پلاستیک نی.

کلاهبرداری در برابر پیری موذی هستند. شورای ملی در پیری می یابد که تقریبا از هر 10 آمریکایی 60 ساله یا مسن تر را تجربه کرده اند نوعی از سوء استفاده سالمند با حدود 5 میلیون مورد آزار قرار گرفته در هر سال.

چرا هر کسی که شوکه شده بود که ما می خواهم برای آسان و ارزان مکالمات و رفع به جای خواستار پاسخ و کمک به در هر سطح برای خانواده ها و کسب و کار ویران شده توسط ویروس ؟

من می خواهم سرمایه گذاری است که در بسیاری از موارد همان مردم خوب با مناقصه adieu به Memaw بخشی از همان “مرگ پنل” جمعیت که فریاد می کشید که ما می تواند کشیدن پلاگین بر روی Memaw را ونتیلاتور چرا که او مسن تر بود و خواهد بود تلقی “شایسته نیست از مراقبت های پزشکی” اگر قانون مراقبت مقرون به صرفه قانون تبدیل شد. این اتفاق نمی افتد.

بیش از فقط یک زن و شوهر از ماه من شاهد بیشتر در رسانه های اجتماعی به خشم بیش از مردم قادر به ورود به یک فروشگاه بدون ماسک از بیش از مرگ و میر در ایالات متحده از حدود 30 ، 000 ساکنان خانه سالمندان و کارگران (776 در فلوریدا به عنوان از آوریل 13). نه تا زمانی که ممکن است 15 آیا مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام آنها می خواهم در پست “اطلاعات دقیق و به موقع در COVID-19 در خانه های سالمندان” در پایان ماه مه.

من تو را دیدم پست های بیشتر نشان دادن به مردم انجام فشار یو پی اس در یک orlando, Florida, پیاده رو, در اعتراض به, بدنسازی, تعطیلی از مورد تاثیر در سالمندان ما نیاز به کسانی که خانه نشین هستند و نیاز به مواد غذایی تحویل و یا کسانی که ساخته شده از لذت و گفت: برای ماندن در خانه اگر آنها نگران این ویروس گسترش یافته است.

بیشتر: دوست دارم در رژه: خانواده های از هم جدا شده توسط COVID-19 ‘بازدید’ از راه دور در مرکز مراقبت های بهداشتی

بیشتر: Coronavirus: چه خوب کلمه ؟ کارت های در حال جریان به shut-in Space Coast سالمندان

یک خواننده حتی به من گفت که هر کس مسن تر از 60 باید برای مردن آماده به هر حال همانطور که ما “همه به تکه های شکسته و واقعا کمک” و این که او آماده است برای رفتن زود اگر آن را به معنی فرزندان و نوه ها را باید یک کار.

پس از گذشت آن سن و سال نقطه عطف او در مجموعه, من اینجا هستم تا به شما بگویم: من قطعات خوب هستند. من هنوز کار تمام وقت و پرداخت مالیات است. و در حالی که من یک زن و شوهر از اعضای خانواده به آنها من می خواهم نظر اهدای یک کلیه آنها می توانید حدس بزنید که چه کسانی هستند — من آماده به رها کردن زندگی من برای هر کسی که در خارج از شانس من قربانی خواهد شد کمک به پرش شروع اقتصاد به دلیل فلش اخبار: آن کار نمی کند که راه.

یکی از Gladys’ نوه اریک مورد گفت: این مادر بزرگ او:

“او سخت است و انتظار آن را مانند بقیه از ما. زندگی او پایان ندارد در 60. او مهم برای بسیاری از مردم است. سودمند نیست چه کسی مهم است. آنها استدلال برای حفظ نیروی کار … قطعات در یک دستگاه. مردم نیست و مردم در این سناریو.”

اما آنها در چشم خانواده خود را. از دوستان خود و عزیزان.

و آن را از طریق آن چشم که من به شما بگویم در مورد همیشه پربرکت Gladys, زن دخترش سوزی می یابد “خنده دار” و چه کسی بود که من نوشتن این, انجام یک کمی بهتر است.

در این تصویر نوشته شده توسط: سوزی, که از یک جانباز, RN, Gladys خندان. او به نظر می رسد عاقلانه. او به نظر می رسد مانند او می داند که چیزی است که بقیه از ما نمی دانیم. چرا که او با 101 سال سن دارد و او می کند می دانم که چیزی نمی دانیم و جهنم از تعداد زیادی از آن.

مورد نیاز است ؟

بله.

دوست داشت ؟

بسیار.

قابل قبول از دست دادن چرا که او آمار سن کسی است که خوب با تلفظ مصرفی … تا زمانی که آن را مورد علاقه خود مادر?

نه در خود زندگی.

نه هر کسی.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>