برهنه سرقت مظنون در بازداشت; قربانیان می گویند او وارد شده تخم مرغ نیمرو خوردن کیک میوه

مایدزرت | No comments

یک مرد را بازداشت گرفته شده صبح روز سه شنبه پس از اتهام ورود به یک خانه در نزدیکی کویر چشمه های آب گرم که در آن ساکنان گفته مقامات آنها او را در بر داشت ساخت تخم مرغ نیمرو و خوردن کیک میوه.

سه نفر از خواب بیدار شدم حدود 7:30 صبح و در آشپزخانه خود را در از طریق کرتو و از طریق کرتو شرق با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر. اقامت در شمال شرقی نخل درایو و دیلون جاده در unincorporated Riverside County خاک.

مقامات حذف مرد حدود 45 دقیقه بعد. Hewasn نمی پوشیدن هرگونه شلوار و او incoherently به عنوان او قرار داده شده بر روی یک gurney و از صحنه حذف شده توسط متخصصین.

نام او نشده بود منتشر شد و Riverside County sheriff را Sgt. Jeronimo Contreras گفت: این حادثه بررسی شده بود به عنوان سرقت و حداقل در حال حاضر.

خانه سرنشینان گفت: آنها صدمه دیده است نیست و هیچ آسیب به صفحه اصلی. آنها بر این باورند که انسان ممکن است وارد شده از طریق قفل درب.

آنها را از خواب بیدار پس از مرد شروع به فریاد و کوبیدن دست خود را در آشپزخانه.

آنها کشف کردند او پخت و پز تخم مرغ نیمرو با مزخرف و سس رنچ و خورده بود را خریداری کیک میوه.

“من بوده ام دیوانه اگر من کیک میوه و او آن را خوردند” گفت: ملانی ریورا, 19 بود که در خانه با او عموزاده; 19 سال و 14 سال پسر قدیمی.

خانواده فرار از خانه و به نام مقامات. آنها گفتند که متوجه نشدم اگر مردی برهنه شد, در زمان, و یا اگر او در زمان خاموش شلوار خود را بعد.

Riverside County sheriff نمایندگان با استفاده از K-9 unit به مرد را بازداشت. آنها احاطه شده خانه و مسدود کردن خیابان های نزدیک که شد تمام بازگشایی شد 8:30 صبح

سپس بوی تخم مرغ هنوز هم درنگ از طریق صفحه اصلی ریورا گفت.

او افزود آشپزخانه خواهد نیاز به یک پاکسازی سریع.

با وجود اولیه تعجب ریورا و او عموزاده بودند تا حدودی خوشحال حادثه.

“من فقط نوع مانند” وای که واقعا اتفاق افتاده است’,” او گفت:. “ما فقط خنده.”

جرم: کلانتر مقامات دور از مواد منفجره در برمودا دونس

جرم: مرد منجر پلیس در دو ساعت تعقیب از طریق دزرت هات اسپرینگز

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>