نانسی جدید پله از مدارس خصوصی در میان می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی

لدگر | No comments

بنیانگذار یک زنجیره ای از مدارس خصوصی در می سی سی پی است که پله به دور از کسب و کار پس از او در کیفرخواست بزرگترین متهم اختلاس طرح در سوابق دولت با توجه به شرکت.

نانسی جدید یکی از شش نفر متهم هفته گذشته سرقت حداقل $4.15 میلیون در می سی سی پی رفاه پول از یک غیر انتفاعی و او تاسیس شد.

جدید همچنین دهکده جدید منابع یادگیری یک شرکت خصوصی است که در عمل چندین خصوصی مدارس سراسر کشور. این شرکت اعلام کرد روز شنبه که جدید بود پله پایین و یک مدیر موقت را اعلام خواهد کرد به زودی.

رفاه اختلاس رسوایی: MDE بررسی میلیون ها نفر در آموزش و پرورش دلار به کارگردانی گروه

“هدف ما این است که به ادامه ارائه همان نوآورانه فرصت های یادگیری است که دانش آموزان ما پدر و مادر خود و جامعه شایسته و انتظار بدون اختلال. ما هیچ برنامه ای برای بستن و یا تعلیق عملیات از هر گونه مدارس” این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه. “خانواده جدید است در حال حاضر انتقال از روز-به-روز عملیات” شرکت گفت: در آزادی مطبوعات چهارشنبه.”

جدید ذکر شده است به عنوان رئیس جمهور و مدیر جدید منابع یادگیری در سوابق دولت. او پسر ژاک جدید که همچنین یکی از شش نفر کیفرخواست صادر شده است این شرکت معاون رئیس جمهور و وزیر.

به اتهام تقلب و اختلاس درگیر می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز غیر انتفاعی اجرا شده توسط این خبر که تا حد زیادی به عنوان یک واسطه برای توزیع پول فدرال.

جدید منابع یادگیری نیز دریافت میلیون ها نفر در دولت پول هر چند هیچ جا در اسناد عمومی انجام دادستان ها ادعا می کنند که هر یک از پول آلوده است.

جدید آموزش منابع دریافت کرده است بیش از 12 میلیون دلار از طریق, می سی سی پی وزارت آموزش و پرورش بیش از پنج سال گذشته با توجه به سوابق دولت. که پول مخلوطی از مدرسه خصوصی کوپن نارساخوانی دانش آموزان و دیگر دولت فدرال و پول است.

یک MDE گفت: این سازمان در حال انجام یک اقدام احتیاطی, نقد و بررسی میلیون ها نفر که آن را کارگردانی کرده است به جدید منابع یادگیری.

این مدارس توسط آموزش جدید منابع شامل قله جدید در جکسون شمالی قله جدید در Greenwood دانشگاه آکسفورد آکادمی آکسفورد جنوبی قله جدید در هتیزبرگ طیف آکادمی در جکسون و یک مدرسه آنلاین به نام جدید منابع یادگیری آنلاین.

در طول سال 2019 مبارزات انتخاباتی و پس از آن — دگرمن. Gov. تیت ریوز فیلم برداری مبارزات انتخاباتی آگهی در قله جدید در جکسون با توجه به می سی سی پی امروز که همچنین گزارش داد که اخبار کمک $5,000 برای مبارزات انتخاباتی خود را.

ریوز خطاب به کمپین پول و تجاری در روز شنبه در کنفرانس خبری. او می گوید که مدرسه خوب کار می کنند و آن “معلمان و دانش آموزان سزاوار نیست به شود همه از این است.”

فرماندار متعهد به حرکت هر کمپین پول از اخبار و یا دیگران درگیر در ادعایی طرح به یک حساب جداگانه. پول خواهد شد و سپس با توجه به مالیات دهندگان و یا به یک موسسه خیریه. او گفت که او تا به حال ملاقات نانسی جدید در “موارد متعدد.”

“من نمی خواهم این کمپین را بر روی آن نگه دارید پول برای یک ثانیه طولانی تر از ما به” ریوز گفت.

این اخبار در داستان است.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>