نانسی سیناترا سهام سابقه خانوادگی و حرفه ای برجسته در پلازا تئاتر جمع آوری کمک

مایدزرت | No comments

میدان تئاتر در پالم اسپرینگز میزبانی آن رویداد برای اولین بار در شش سال در روز یکشنبه.

نانسی سیناترا دخترش A. J. لمبرت و آماندا Erlinger سابق پالم اسپرینگز عضو شورای شهر J. R. رابرتز بازیگر و خواننده جیمز دارن و Wrecking Crew عضو همین Randi در جمع آوری کمک برای بازگرداندن تئاتر است.

این فروخته رویداد بخشی از مدرنیسم هفته.

پس از رابرتز معرفی 79 ساله نانسی سیناترا او را شکست و گریه طول تشویق ایستاده او دریافت شده توسط 800 نفر در آن حضور داشتند.

دو ساعته برنامه آغاز شده و با سیناترا Lambert, Erlinger و رابرتز مشاهده کلیپ سیناترا را 1967 تلویزیون, ویژه “Movin’ با نانسی” نشان رانندگی خود را به یک تبدیل خوانده شده را از طریق یک فیلد و وارد شدن به یک بالون هوای گرم است.

آنها به اشتراک گذاشته شده عکس های خانوادگی از سیناترا و دخترش با پدرش فرانک سیناترا در رانچو مایراج خانه نشسته در نوار با ظروف از تنقلات مختلف شنا در استخر و Erlinger تماشای “معرض خطر” با پدر بزرگ او.

کلیپ دیگر از “Movin’ با نانسی” ویژه قرار داد. نانسی سیناترا ذکر آنها در اوایل فیلم ها موسیقی. یکی فیلم “چه کسی خواهد خرید ؟” فیلم برداری شده بود در اقیانوس آرام پارک و شامل فیلم از سیناترا ایستاده در بالای دریای مار غلتکی Coaster. سیناترا گفت که او در واقع به حال برای صعود به بالای coaster غلتکی برای شات.

“آنها نمی مراقبت در مورد من و زندگی” سیناترا گفت. “من تا به حال یک عضو خدمه در مقابل من و یکی از اعضای خدمه زیر من, بنابراین من کاملا به تنهایی. من به مرگ می ترسم و آن را واقعا بالا بود.”

مخاطبان نیز رو به دیدن فیلم از سال 1973 منتشر نشده, ویژه “Movin’ با نانسی خوب n’ آسان است.” این اولین بار عمومی در آن دیده می شود. نانسی همکاری با Muppets خالق و خیمه شب Jim Henson, نشان دادن فیلم هایی از عملکرد خود را از کارول کینگ “I Feel The Earth Move” با دو 20 فوت بالا عروسک

در سال 2005 سیناترا توضیح داد که چرا آن را هرگز منتشر شده بر روی وب سایت خود را.

“این شرم آور است که ما نمی تواند آن را به پایان برساند (بدون پول) به دلیل آن شده اند که به خوبی نشان می دهد. آنچه که ما باید از آن است که بیشتر مجموعه ای از آنچه که در حال حاضر می توان به نام موسیقی فیلم. آنها هنوز هم سرگرم کننده و سرگرم کننده — به خصوص Muppets بخش.”

او اعتبار شوهر مرحوم او و تهیه کننده هیو لمبرت برای داشتن ایده برای کار با هنسون و گرفتن او را به هنسون Muppet کارگاه در شهر نیویورک است.

“ما تا به حال هرگز شنیده Muppets,” سیناترا گفت. “ما راه می رفت به این ساختمان و وجود موجودات حلق آویز از سقف. (Lambert) گفت: “ما نیاز به قرار دادن آنها را بر روی صحنه رفت.”

اما بحث وجود دارد بالقوه انتشار آن در آینده نزدیک وجود دارد اما دلایل قانونی است که جلوگیری از آن.

“جیم هنسون در واقع به من داد که فیلم و گفت:” این تنها برای من و شما هرگز دوباره از آن استفاده. از آن شما است.’ اما هیچ کاغذ است که امضا شده و هیچ چیز وجود دارد که می توانید سیمان که به عنوان واقعیت. ما نمی تواند فقط خودسرانه قرار داده و آن را” سیناترا گفت.

خلاصه بعد از یک وقفه به سمت پایان شب لامبرت سنگ سه آهنگ با حمایت Wrecking Crew عضو همین Randi در پیانو, گیتاریست, Jon Depatie و کمانچه بازیکن بابی Furgo.

با تعجب سیناترا راه می رفت روی صحنه و انجام “Bang Bang” و پس از آن انجام می شود او در سال 1966 آمار”،”

“من شوکه شده بود که او خواند” رابرتز گفت. “وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

روز شنبه 79 ساله سیناترا نشسته پشت صحنه با Erlinger و رابرتز قبل از تمرین. او گفت که او به خاطر دیدن بسیاری از فیلم در پلازا تئاتر از زمان او چهار سال است که آن را برای او مهم است برای حفظ آن است.

“ما در حال مبارزه مانند جهنم برای حفظ فرهنگ اصلی شهر زنده” سیناترا گفت: در روز شنبه. “این فقط این تئاتر این منطقه کل و مجموعه ای از مغازه ها با برآمدگی.”

تا کنون رابرتز گفت: بازسازي مطرح کرده اند بیش از $500,000 به سمت هدف از $10 به $12 میلیون.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او گفت: مخاطبان است.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>