ناسا و اسپیس ایکس در حال رفتن به ادامه تاریخی اندازی فضانوردان

فلوریدا تودی | No comments

تیم در مرکز فضایی کندی در روز جمعه به اتمام بحرانی آمادگی برای بررسی آینده از راه اندازی دو فضانورد به ناسا و اسپیس ایکس “رفتن” به ادامه آماده سازی برای پرتاب.

“ما باید یکی دیگر از نقطه عطف ما کمربند” ناسا مدیر جیم Bridenstine به خبرنگاران گفت: ماموریت میله میله برای راه اندازی در 4:33 p. m. دوشنبه. “هر کس در اتاق بسیار روشن است که در حال حاضر زمان برای صحبت کردن اگر وجود دارد هر گونه چالش است.”

“پس از هر سیستم و زیر سیستم در نظر گرفته شد,” او گفت: “ما به یک ‘بروید.”

بسته بندی تا پرواز آمادگی بررسی و یا FRR, مجموعه صحنه را برای فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ادامه خدمه اژدها آماده سازی است که اجرا خواهد شد از طریق آخر هفته روز یادبود. جانباز فضانوردان در حال انتظار برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی در 11:39 a. m. روز شنبه, جایی که آنها صرف یک بعدی به چهار ماه.

یک انسان دارای وسیله نقلیه با فضانوردان در هیئت مدیره نیست راه اندازی از فضای ساحل پس از شاتل فضایی نهایی پرواز در ماه جولای سال 2011.

“وای. واقعا روز بزرگ به صورت مشترک ناسا-SpaceX تجاری خدمه تیم گفت:” کتی Lueders, NASA Commercial Crew Program manager. “اما ما در حال انجام نیست. ما باید این کار را انجام حق. ما باید به راه اندازی باب و داگ ما رو به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از گرفته شده در مدار و ما را به مطمئن شوید که آنها به خانه.”

همه روشن FRR نیز به معنای SpaceX ادامه می تواند با تست شلیک فالکون 9 مرلین موتور اصلی که به نظر می رسد به رفتن هموار و در 4:33 p. m. – دقیقا پنج روز قبل از شروع.

این FRR شامل ورودی از ناسا, SpaceX, نیروی هوایی و فضایی نیروی آژانس های فضایی روسیه و ژاپن که هر دو شریک در ISS است. روسیه Roscosmos, برای مثال تا به حال شده است نگران است که خدمه اژدها می تواند اعتصاب ایستگاه و باعث فاجعه بار آسیب, اما این موضوع تا به حال حل و فصل شده است توسط SpaceX پس از کپسول پرواز در مارس 2019.

تیم همچنین در مورد مسائل دیگر مانند چتر نجات عملکرد مارس 2019 ناهنجاری که نابود خدمه کپسول اژدها در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه و یک “عملکرد کمبود” آتش سرکوب سیستم. پس از بحث و تجزیه و تحلیل همه پاک شد.

Behnken و Hurley, در ضمن تحت سخت coronavirus قرنطینه محدودیت در فولاد خوزستان عملیات و ساختمان پرداخت. این آخر هفته آنها را به خود SpaceX مناسب سوار شدن به پد در ناسا-مارک Tesla Suv ها و تمرین ماموریت تاریخی که در پیش روست.

خانواده های آنها نیز انتظار می رود برای رسیدن به زودی دادن فضانوردان زمان برای لذت بردن از شرکت خود را در معروف “فضانورد ساحل خانه.”

بیش از آخر هفته فضا نیروی است که انتظار می رود به موضوع اول آن پیش بینی آب و هوا برای ماموریت شناخته شده به عنوان تظاهرات 2. اما این پرواز است بیشتر در معرض ابتلا به آب و محدودیت نسبت به سایر فالکون 9 ماموریت با توجه به Benji نی, SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت.

با توانایی برای خدمه اژدها برای سقط جنین ماموریت خود را با قدرتمند SuperDraco موتورهای نی گفت: SpaceX نیز به در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی طولانی پس از پرتاب. طوفان در اقیانوس اطلس به عنوان مثال یک تهدید اگر Behnken و Hurley مجبور به سقط جنین و چلپ چلوپ کردن در آب پر سر و صدا.

“وجود دارد بیش از 50 نقطه که در آن ما در حال نظارت بر آب و هوا تمام راه را در امتداد صعود مسیر” نی گفت. “که به معنی از اینجا در فلوریدا تمام راه را تا سواحل شرقی آمریکای شمالی و تمام راه را اساسا به ایرلند.”

پس از پیش بینی های صادر شده ناسا و اسپیس ایکس انجام خواهد شد یکی دیگر از بررسی در روز دوشنبه شناخته شده به عنوان راه اندازی آمادگی بررسی و یا LRR. در صورتی که می رود هموار تیم را نهایی مهر تایید به ادامه دوشنبه راه اندازی.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی چهار شنبه:

  • ماموریت: SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی
  • فضانوردان: باب Behnken و داگ Hurley
  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • راه اندازی زمان: 4:33 p. m.
  • راه اندازی پنجره: لحظه باید در زمان راه اندازی
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • آب و هوا: هوا انتظار می رود این هفته

تاریخ floridatoday.com/space برای پوشش زنده از تاریخی آغاز راه اندازی در 11:30 صبح روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>