ناسا و اسپیس ایکس تنظیم بازه زمانی برای خدمه اژدها اولین عملیاتی ماموریت

فلوریدا تودی | No comments

اگر همه به خوبی می رود با فرود از دو فضانورد در اوایل ماه آینده ناسا و اسپیس ایکس در حال توافق بر آزمایشی بازه زمانی برای تلاش مشترک برای راه اندازی یک خدمه فضاپیمای اژدها در آن برای اولین بار عملیاتی ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

آژانس و پیمانکار در حال حاضر هدف قرار دادن زودتر از اواخر ماه سپتامبر به راه اندازی خدمه اژدها بر روی یک موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی پد 39A. پرواز شناخته شده به عنوان خدمه-1 پرواز ناسا مایکل هاپکینز, ویکتور گلوور و شانون واکر همراه با Japan Aerospace Exploration آژانس Soichi Noguchi.

اول اینکه فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley مجبور به بازگشت از خدمه خود را اژدها ماموریت که در حال حاضر مستقر در ISS است. اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی شده از فولاد خوزستان در نسخه ی نمایشی-2 در مارس 30, نهایی تظاهرات پرواز برای SpaceX قبل از ناسا گواهی کپسول به صورت کامل عملیاتی ماموریت به مدار پاسگاه.

محرومیت یک تاخیر با توجه به آب و هوا یا مسائل دیگر Behnken و Hurley خواهد مدیره خدمه اژدها برای خروج on Aug. 1 و هدف فرود در نزدیکی فلوریدا روز بعد. پس از چند خروج و deorbit سوختگی کپسول را سپر حرارتی را نگه دارید در خلیج درجه حرارت بالا به 3500 درجه فارنهایت چتر نجات قبل از شروع به استقرار در 18,000 ،

دقیق فرود مکان هنوز تحت بررسی دارد اما در چند ممکن است اهداف در نزدیکی کیپ دیتونا جکسون تمپا تالاهاسی پاناما سیتی و Pensacola. SpaceX عمل تخصصی کشتی – Go Player که یک helipad و تجهیزات پزشکی – به جلو و خدمه اژدها از آب است.

پس از Behnken و Hurley هستند با خیال راحت بر روی زمین ناسا و SpaceX آغاز خواهد شد بررسی داده ها از ماموریت و همچنین به عنوان حالت فیزیکی کپسول قبل از اینکه به طور کامل صدور گواهینامه سخت افزار برای انسان spaceflight. اگر گواهی خدمه-1 خواهد بود و مجاز به ادامه در اواخر ماه سپتامبر.

پشت در کیپ در ضمن انرژی هسته ای منبع ناسا مریخ پشتکار مریخ نورد نصب شده بود و به دنبال خوب برای شروع, ایالات, راه اندازی, داد, مدیر عامل شرکت حزب محافظه Bruno گفت. پلوتونیوم-طراحی چند ماموریت رادیوایزوتوپ ترموالکتریک ژنراتور یا MMRTG بود که به طور خاص طراحی شده برای ناسا مریخ ماموریت توسط وزارت انرژی است.

سدان اندازه مریخ نورد است که هنوز هم در هدف برای یک جولای 30 پرتاب از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 41 و پس از آن سفر به سیاره سرخ در شش ماه سفر است.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>