ناسا فضانورد و همکار crewmates به راه اندازی خود را به ایستگاه فضایی در این هفته در میان coronavirus همه گیر

فلوریدا تودی | No comments

با وجود این همه گیر و فراگیر در سراسر جهان و بسیاری مجبور به ماندن در خانه و خود منزوی سه فضانوردان خواهد فرار از جو زمین این پنج شنبه و تجربه یک نوع متفاوت از جداسازی و قرنطینه در فضا.

ناسا فضانورد کریس کسیدی و همکار خود را crewmates از روسیه و آژانس فضایی Roscosmos آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner در حال برنامه ریزی برای راه اندازی سرنشین سایوز MS-16 فضاپیما در 4:05 صبح و پنج شنبه از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است.

از آنجا خدمه را در شش ساعت سفر به ایستگاه فضایی بین المللی که در آن آنها ملحق خواهد شد اعزامی 62 فرمانده اولگ Skripochka از Roscosmos و ناسا پرواز مهندسین اندرو مورگان و جسیکا Meir.

جدید خدمه در حال برنامه ریزی برای بارانداز در ایستگاه فضایی در 10:16 a. m. ET.

با توجه به اینکه معصوم Ivanishin و Vagner مورد آزمايش قرار COVID-19 قبل از خود را راه اندازی آینده ناسا قادر به نظر رسیده است.

ماه گذشته آژانس گفت فلوریدا امروز آنها “در حال حاضر ارزیابی پتانسیل برای تست خدمه کریس کسیدی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner برای coronavirus قبل از راه اندازی.”

بدون در نظر گرفتن فضانوردان قرار می گیرد در قرنطینه دو هفته پیش از راه اندازی برای اطمینان از آنها بیمار نیست و یا انکوبه یک بیماری زمانی که آنها در رسیدن به ایستگاه فضایی و یک نسخه پشتیبان از اعضای خدمه نیز در قرنطینه قرار داده شده فقط در مورد.

در صورت وجود یک اورژانس پزشکی است که می تواند مراقبت از گرفته شده در ایستگاه فضایی خدمه می تواند بازگشت در روسی سایوز فضاپیمای آورده است که آنها را به فضا و به محل تعیین شده فرود به دریافت مراقبت های پزشکی بر روی زمین ناسا سخنگوی Shaneequa Vereen گفت فلوریدا امروز در ماه گذشته.

پس از سفر 62 خدمه برگ ایستگاه فضایی و بازگشت به زمین است که برنامه ریزی شده در مارس 17, کسیدی تبدیل خواهد شد اعزامی 63 فرمانده.

او Ivanishin و Vagner خواهد بود پردازنده ISS به خوش آمد می گوید ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی که در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ایستگاه فضایی در ماه آینده پردازنده SpaceX خدمه کپسول اژدها برای شرکت در تظاهرات 2 ماموریت.

نسخه ی نمایشی-2 علامت خواهد بود اولین بار فضانوردان راه اندازی از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته در سال 2011.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>