ناسا فضانورد سپاه متنوع تر از همیشه اما هنوز هم فاقد

فلوریدا تودی | No comments

از سال 1961 هنگامی که آلن شپرد شد اولین آمریکایی در فضا بیش از 330 فضانوردان آمریکایی را به دنبال او در سفر خود به آسمانها.

از کسانی 14 آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

هر چند ناسا فضانورد سپاه تبدیل شده است بیشتر و متنوع در طول سال و آخرین آن کلاس یکی از متنوع ترین و در عین حال — شش مرد و پنج زن وجود دارد هنوز هم متمایز نژادی و عدم تعادل جنسیتی.

فیلمساز Laurens گرانت مستند “سیاه در فضا: شکستن رنگ مانع” میریزد نور در سختی ها و ناسا رو آن را به عنوان تلاش برای رسیدن به برابری نژادی در طول فرهنگی و اجتماعی تحول از 1960s. کسانی که علاقه مند به مشاهده این مستند می توانید انجام دهید بنابراین در اسمیتسونیان کانال وب سایت تلویزیون اپل نخست تصویری یا کانال Roku.

نه تنها در دهه 60 دهه از جنگ ویتنام و جنبش حقوق مدنی آن نیز در عصر فضا و مسابقه — مسابقه در برابر آزاد و دموکراتیک آمریکا برای نشان دادن فن آوری آن برتری را از طریق برنامه های فضایی در برابر کمونیست اتحاد شوروی.

اما اعطای این مستند است که به هوا در اسمیتسونیان کانال در 8 p. m. Feb. 24 به عنوان بخشی از آن ماه تاریخ سیاه سری نمایش چگونه وجود دارد یکی دیگر از رقابت بین آمریکا و شوروی در طول این زمان. به جای رقابت در “مسابقه فضایی” هر دو کشور نیز رقابت برای قرار دادن اولین بار به فضا است.

“سیاه مطبوعات در ’50s بود دفاع و نوید و تعجب هنگامی که آمریکایی های آفریقایی تبار رفتن به شامل (فضای برنامه)” گرانت گفت فلوریدا امروز. “بسیاری از مردم شد تا سرمایه گذاری در بسیاری از جنبه های فرهنگ آمریکایی بودند و بنابراین مایل به مبارزه برای ورود و رفتن را از طریق تمام اغلب تحقیر آمیز آزمایشات به منظور برای ما به زمین 50 سال بعد از آن ما هستند.”

برای این نژاد ایالات متحده آمریکا بود نه اول و شوروی ساخته شده مطمئن شوید که به اجازه دهید جهان می دانم.

در سال 1980 اتحاد جماهیر شوروی شد برای اولین بار به ارسال یک انسان به فضا: Arnaldo تمیو مندز, کوبا یک فضانورد. آن را به مدت سه سال دیگر تا زمانی که امریکا فرستاده خود را سیاه و سفید انسان به فضا: Guion Bluford.

از آن پس بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار را به فضا اما نه بسیاری از.

ناسا فضانورد انتخاب فرایند بسیار فراگیر تر از آنچه در آن بود که 60 سال پیش. به جای فقط انتخاب مرد سفید خلبانان جنگنده, فضانوردان در حال حاضر از طیف گسترده ای از زمینه های.

تنها معیار نامزدها باید شهروندان ایالات متحده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در یک بنیادی — علم و تکنولوژی و مهندسی یا ریاضی — رشته با توجه به آژانس فضایی.

“ناسا تلاش به جلو و در مردمی برای رسیدن به برنامه هایی مانند این اما مردمی که آنجا خواهد بود. آنها رو به درخواست. آنها آماده کردم به آن را انجام دهد” فضانورد بازنشسته ناسا فرد گرگوری که برجسته است در این فیلم مستند گفت: فلوریدا امروز. “و من فکر می کنم ناسا نشانی از یک کار فوق العاده ای در تلاش برای گرفتن متنوع ترین گروه از آن می توانید, اما تنها می توانید انتخاب کنید از افرادی که تلاش برای تبدیل شدن به بخشی از برنامه است.”

اگر که مورد سپس چرا بیشتر مردم پله تا برای پیوستن به ؟

واشنگتن پست در گزارش سال گذشته که “سیاه و لاتین دانشجویان انتقال و یا رها کردن از برنامه های بنیادی در نرخ بالاتر از خود را سفید همسالان.” داده های مطالعه از منابع مطالعه منتشر شده در مجله آموزش و پرورش محقق.

بر اساس این گزارش محققان کشف شده است که دانش آموزان وارد بنیادی برنامه های در برابر اعداد اما سیاه و لاتین در دانش آموزان تغییر رشته های خود را در نرخ بالاتر است.

“حدود 37 درصد از لاتین و 40 درصد از سیاه بنیادی دانش آموزان تغییر رشته به دانشجویان در مقایسه با 29 درصد از سفید بنیادی دانش آموزان” با توجه به پست داستان.

علت ؟ محققان مطمئن نیستند اما آنها گمان آن می تواند بر اساس تبعیض و تعصب.

هر چند سیاه پوست و لاتین در دانش آموزان دبیرستان علاقه زیادی به پیگیری های بنیادی درجه تحقیقات بر این باورند می توان آن را سخت به ماندن در این مسیر اگر دانش آموزان اقلیت احساس جدا و مستثنی است که اغلب مورد.

با توجه به U. s. Department of Labor “آمریکایی آفریقایی جوانان هستند حداقل به احتمال زیاد گروه نژادی به ورود تکنولوژی در زمینه های.”

“اگر شما نمی گرفتن دانش آموزان در اوایل و افشای آنها را به علم و فن آوری و سپس شما به احتمال زیاد کمتر به آنها” فضانورد سابق ناسا وینستون اسکات گفت: فلوریدا امروز.

“در فلوریدا فن آوری ما نیز باید ملی جامعه از مهندسین. به طوری که آنها همه این گروه ها وجود دارد که در حال تلاش برای انجام آنچه آنها می توانند برای تشویق اقلیت ها و زنان را به جدید و بنیادی در زمینه های, اما آن را هنوز هم یک چالش گفت:” اسکات که همچنین مشاور ارشد رئیس جمهور در فلوریدا تکنولوژی و هفتم آفریقایی آمریکایی است که فضا.

وزارت آموزش ایالات متحده متحده راه برای حمایت از بنیادی موفقیت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار دانش آموزان عبارتند از:

• ارائه پشتیبانی های اضافی برای دانش آموزان به دنبال بنیادی درجه طریق upperclassmen آموزشی دانشگاهی خدمات پشتیبانی و رشد-پیام طرز فکر.

• ایجاد و اتصال دانش آموزان به فرصت های اضافی خارج از کلاس درس (مانند پس از برنامه های مدرسه, موزه, بازدید از, و غیره.) به منظور توسعه مهارت های خود را.

• افشای دانش آموزان به آمریکایی های آفریقایی تبار که موفق شده اند در بنیادی مشاغل.

ناسا نیز فراهم می کند خود را توسعه و برنامه های آموزشی در بنیادی زمینه است.

“ناسا بنیادی نامزدی, تلاش برای افزایش K-12 مشارکت در پروژه های ناسا, افزایش, آموزش عالی, پشتیبانی کمتر جوامع تقویت آموزش آنلاین و افزایش ناسا کمک به آموزش و پرورش رسمی” با توجه به آژانس فضایی.

این سازمان در تلاش برای به انجام رساندن این طریق سطح کالج کارآموزی و دوره های کارآموزی co-ops کار برنامه های کمک هزینه های تحصیلی و یا کمک هزینه های تحقیقاتی و همچنین کارگاه های آموزشی برای مربیان و فعالیت برای آموزش در کلاس درس.

برای اقلیت های ناسا آن اقلیت دانشگاه آموزش و پژوهش پروژه که ارائه کمک های مالی از طریق رقابتی جوایز به اقلیت خدمت موسسات از جمله تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های ناسا سخنگوی کاترین براون گفت فلوریدا امروز.

“این شگفت انگیز است که ما تا به حال خیلی بیشتر گنجاندن در فضا با همه نژادها و جنس, اما زمانی که شما نگاه کنید در اعداد منظورم 14 آفریقایی (فضانوردان) در سال 2020 و ما تا به حال بیش از 300” گرانت گفت. “ما قطعا می تواند بهتر انجام دهید … خیلی بیشتر ورود مورد نیاز است در ما و علوم ما بنیادی.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>