فضانوردان ناسا در حال بازگشت از فضا به تغییر جهان با توجه به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

هنگامی که ناسا فضانوردان اندرو مورگان و جسیکا Meir و همکار خود crewmate, فضانورد اولگ Skripochka از روسیه و آژانس فضایی بازگشت به صفحه اصلی جمعه آینده از آن خواهد شد به یک بسیار متفاوت زمین از یکی از آنها را ترک کرده بود.

بیش از شش ماه پیش Meir و Skripochka رفتگان نقطه آبی کمرنگ تماس با ما صفحه اصلی — مورگان در حال حاضر زندگی در ایستگاه فضایی پس از ژوئیه — بدون هیچ گونه نشانه ای از یک بیماری همه گیر ضربه زدن به جهان است.

اما چند ماه پس از ماه سپتامبر پرتاب اولین مورد از coronavirus آغاز شده تا خزنده در ووهان چین و به سرعت گسترش در سراسر جهان است. Meir مورگان و Skripochka تماشا از امن محدوده ایستگاه فضایی برخی از 254 کیلومتری بالای زمین به عنوان زمین اساسا زمین به توقف: شهرستانها مجبور به قرنطینه کسب و کار توقیف و مدارس بسته شده است.

“برای من, آن را هنوز هم می تواند خوب برای رفتن به عقب و برای دیدن برخی از مکان های آشنا و برخی از چهره های آشنا” Meir به خبرنگاران گفت: در طول یک جمعه تلفنی از فضا. “قطعا آن را بسیار دشوار خواهد بود برای من نمی تواند به برخی از آغوش من به خانواده و دوستان است. این چیزی است که پس از بودن در اینجا برای هفت ماه و نوع شخص است که من در حال رفتن به مشکل برای من نیست برای انجام این کار, اما من می دانم که می تواند بخشی از بازی در حالی که برای.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم که من را در واقع بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از من تا اینجا فقط به این دلیل که بخشی از ما انتظار روال تا اینجا … زمانی که شما در خانه خود را و نوع جداسازی است که همه در برخورد با حق در حال حاضر و شما می توانید تمام کسانی که همه چیز و یا همه کسانی که مردم اما شما فقط نمی توانید هر چیزی را با آنها و یا تجربه آنها در همه, من فکر می کنم که باعث می شود آن را حتی سخت تر است.”

Meir متولد و بزرگ شده در کربو مین در حالی که مورگان معتقد جدید قلعه پنسیلوانیا به زادگاه خود.

ناسا فضانورد کریس کسیدی که پیوست Meir مورگان و Skripochka پردازنده ایستگاه فضایی مارس 9, همراه با Roscosmos فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner کردم اوایل طعم انزوا می آید که از بودن در فضا.

مدت کوتاهی پس از خروج از هوستون نسبت به پایان ماه فوریه به آماده شدن برای آینده پروازهای فضایی کسیدی و بقیه خدمه اش قرار داده شد به شدید تر قرنطینه از آنچه قبلا انجام شده برای فضانوردان.

“پس از هفته اول ماه مارس تا راه اندازی, من نمی آمد در تماس با هر کسی به غیر از کسانی که فوری مردم درگیر با راه اندازی تهیه و کسانی که مردم نیز در همان قرنطینه” کسیدی گفت.

“به طور معمول زمانی که شما رسیدن به بایکونور وجود دارد کنفرانس های مطبوعاتی و … هیچ کدام از این افراد اجازه داده شد به داخل ساختمان … بنابراین وجود دارد عملا هیچ تعامل بین ما به عنوان یک خدمه و خارج از جمعیت” کسیدی گفت. “ما می دانیم که بسیاری از موارد که در آن مردم باید به فکر آنها خوب هستید بروید اما آن را مخفیانه به جهان خود را, اما من واقعا فکر می کنم وجود دارد تقریبا 0% شانس برای گروه ما.”

اعتماد به نفس بالا است که در آنها صحبت از فضا به روزنامه نگاران در زمین Meir مورگان و Cassidy نمی عمل هر اجتماعی فاصله خواهد بود که سخت به هر حال پردازنده ایستگاه فضایی.

Meir مورگان و Skripochka برنامه ریزی شده به زمین در قزاقستان در 1:18 p. m. ET مارس 17 — 50 سال به تاریخ آپولو 13 خدمه با موفقیت پخش کردن.

نوجوانی Ivanishin و Vagner خواهد ماند پردازنده ایستگاه فضایی در حدود شش ماه را خوش آمد می گوید ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی که در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ایستگاه فضایی در ماه آینده در SpaceX خدمه اژدها کپسول تاریخی بازگشت به پرواز برای ایالات متحده است که بدون این قابلیت پس از شاتل فضایی بازنشسته در سال 2011.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از وحشتناک دو طرف به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و من فکر می کنم همه ما می دانیم که. اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای پیدا کردن کسانی که لنت نقره ای و مثبت عناصر” Meir گفت. “یکی از کسانی است که برخی از دوستان و خانواده ام شده اند صحبت کردن در مورد بازگشت به خانه است و این ارتباطات است که آنها قادر به پرورش با عزیزان خود … بنابراین من فکر می کنم که آن را ایجاد یک کمی بیشتر از آن ذاتی عنصر انسانی و یادآوری به مردم از اولویت های خود را و یادآوری آنها را از آنچه واقعا مهم است.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>