ناسا فضانوردان را راهنمایی در مورد دست زدن به انزوا در میان شیوع کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

نیاز به برخی از راهنمایی در مورد چگونه برای زنده ماندن و رشد در حالی که شما از نظر جسمی قطع از بقیه جهان است ؟

بهتر است که به نوبه خود به از فضانوردان ؟

فضانوردان که مبادرت به مغاک تیره از فضا می دانم که یک یا دو چیز در مورد جداسازی به خصوص کسانی که به صرف ماه ایستگاه فضایی بین المللی.

“COVID-19 به ما می دهد بسیار بالاتر هدف مثل این است که در فضا می کند” فضانورد بازنشسته ناسا پگی Whitson گفت: فردا صبح روز دوشنبه. “از آنجا که ما در حال صرفه جویی در زندگی quarantining. و پس از آن مهم است به درک که هدف بزرگتر و به آغوش که هدف به شما با دلیل و منطق برای ادامه به قرار داده تا با این وضعیت.”

حتی قبل از سفر به فضا, فضانوردان مجبور به قرنطینه یک زن و شوهر از هفته قبل از راه اندازی برای اطمینان از آنها نیست متعاهد هر گونه بیماری قبل از سفر خود را.

ناسا فضانورد Anne McClain که زندگی در فضا برای بیش از 200 روز ارائه برخی از راهنمایی از طریق توییتر از زندگی در فضاهای محدود.

“بیست سال از زندگی موفق و کار (ISS) نیست حادثه اتفاق می افتد. از طریق درس های آموخته شده ناسا فضانورد پگی Whitson و دکتر روانشناس Al هلند مورد بررسی قرار چه رفتارهای انسان ایجاد فرهنگ سالم برای زندگی و کار از راه دور در گروه های کوچک” McClain گفت: از طریق توییتر.

“آنها تنگ آن را به پنج مهارت های عمومی و تعریف رفتارهای مرتبط برای هر مهارت. ما در ناسا, فضانوردان در حال حاضر آنها تماس بگیرید ‘اعزامی رفتارهای’ و آنها بخشی از همه چیز کار می کنیم.”

پنج مهارت ها عبارتند از:

• ارتباطات: McClain می گوید: بهترین راه برای برقراری ارتباط است که به بحث در مورد نیت قبل از اقدام خوب با استفاده از اصطلاحات قادر بودن به گوش دادن و اعتراف هنگامی که شما در اشتباه هستید.

• رهبری/followership: به عنوان مثال منجر شود و قادر به ارائه جهت بازخورد مربیگری و تشویق. به جای فقط اشاره به مشکلات ارائه راه حل.

• مراقبت از خود: ارزیابی خود از نقاط قوت و ضعف و مطمئن شوید که برای تعادل کار و استراحت و زمان شخصی.

• تیم مراقبت: توسعه روابط مثبت از طریق صبر و احترام و تشویق. همچنین نترس به پذیرش و ارائه کمک و همچنین به عنوان های اعتباری و سرزنش.

• گروه زندگی: کار به عنوان یک تیم. احترام به یکدیگر و نقش و مسئولیت و حجم کار در حالی که مصرف پاسخگویی به ستایش و حفظ یک تیم مثبت نگرش است.

“ما همه فضانوردان در سیاره زمین با هم” McClain گفت. “ما موفقیت در سلول اگر ما عمدی در مورد اعمال ما و آگاهانه در مورد مراقبت از تیم ما.”

بازنشسته NASA astronaut Scott Kelly, که صرف نزدیک به یک سال در فضا پردازنده ایستگاه فضایی نیز به اشتراک گذاشته راهنمایی خود را در انزوا از طریق نیویورک تایمز.

با توجه به کلی این بهترین راهنمایی برای تمرین در حالی که در گیر بودن در قرنطینه:

پیروی از یک برنامه: “شما را پیدا خواهد کرد حفظ یک برنامه کمک خواهد کرد که شما و خانواده خود را تنظیم به آگهی های مختلف کار و زندگی و محیط زیست” Kell گفت: در این مقاله است.

• سرعت خودتان: “زمانی را برای فعالیت های سرگرم کننده.” بازی تخته, بازی, تماشای, تلویزیون, خواندن یک کتاب تمام راه هایی برای کمک به شما منحرف کردن اذهان از گیر بودن داخل.

• رفتن به خارج: کلی توصیه رفتن برای یک پیاده روی روزانه را به یک نفس هوای تازه در طول قرنطینه برنامه اما “فقط اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران” او هشدار می دهد.

• شما نیاز به یک سرگرمی: آیا خواندن کتاب و نواختن یک ساز و یا ساخت هنر “شما نیاز به یک خروجی است که کار نمی کند و یا خود را حفظ محیط زیست کند.”

• نگه داشتن یک مجله: ورود هر روز از انزوا. کلی می گوید این کمک خواهد کرد که شما با قرار دادن تجربیات خود را در چشم انداز و در زمانی که این است که بیش از همه قادر به نگاه در این زمان در تاریخ و آنچه در آن به معنی برای شما.

• زمانی را برای تماس باشید: نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان است. مطمئن شوید که آنها در حال انجام OK در طول این مشکل بار. اقامت در تماس با عزیزان نه تنها می تواند کمک به سلامت روانی خود را, اما همچنین سلامت جسمی.

• گوش دادن به کارشناسان: توجه به توصیه های سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

• ما همه در ارتباط: “به عنوان درمانده که ما ممکن است احساس گیر کرده در داخل خانه های ما همیشه چیزهایی وجود دارد که ما می توانید انجام دهید” باید گفت. “من دیده ام انسان ها با هم کار کنند برای غلبه بر برخی از سخت ترین چالش های قابل تصور, و من می دانم که ما می تواند غلبه بر این که اگر همه ما انجام بخشی از ما و کار با هم به عنوان یک تیم است.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>