ناسا فضانوردان صرف یادبود روز در قرنطینه

فلوریدا تودی | No comments

مانند بسیاری از مردم در Brevard County, فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken امیدواریم که به برخی از صرف زمان در ساحل این روز یادبود – اگر آنها می تواند شکستن دور از برنامه پر مشغله خود را برای آماده سازی تاریخی خود راه اندازی در هفته آینده.

“آن را منحصر به فرد آخر هفته روز یادبود برای ما که در قرنطینه. چیز خوبی است که خانواده های ما وارد فردا بنابراین ما می خواهید به آنها را ببینید” هرلی گفت فلوریدا امروز در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

آنها قرار است به بلند کردن در 4:33 p. m. روز شنبه, آوریل 27 روی یک SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها انجام شده توسط یک موشک فالکون 9 – راه اندازی اولین فضانوردان آمریکایی از خاک آمریکا به ایستگاه فضایی بین المللی در نزدیک به یک دهه.

قبل از آن فضانوردان باید یک مربا بسته بندی شده برنامه ها با شروع کامل لباس تمرین در روز شنبه برای روز راه اندازی.

“امیدوارم ما به شما یک شانس برای خارج شود شاید رسیدن به خانه ساحل و حداقل لذت بردن از برخی از چیزهایی سنتی مردمی امید را به لذت بردن از بر روی اکثر یادبود روز” او ادامه داد.

فضانورد ساحل خانه تاریخی ساختار در مرکز فضایی کندی ساخته شده در سال 1962 برای فضانوردان و خانواده خود را به لذت بردن از زمان با هم قبل از راه اندازی.

هرلی و Behnken وارد در مرکز فضایی کندی در روز چهارشنبه و مورد استقبال قرار گرفت توسط ناسا مدیر جیم Bridenstine و مرکز فضایی کندی مدیر باب خانه کوچک.

هرلی و Behnken اولین فضانورد مشاغل در مرکز فضایی کندی جایی که آنها صرف چندین سال در اوایل در حرفه خود.

“این است که بسیار جایگاه ویژه ای برای ما است. آن را تقریبا مانند یک خانه دور از خانه پس از آن بزرگ به عقب” هرلی گفت.

تا جایی که آنها می خواهم برای رفتن به محلی که آنها در قرنطینه?

“در هر نقطه در کوکو بیچ. همیشه فقط شسته و رفته به خارج دیدن ساحل و برخی از رستوران های مختلف و مکان ما سعی کنید برای رفتن در هر زمان که ما در اینجا اما اسناد آن را اجازه نمی دهد در این سفر” Hurley شوخی.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>