ناسا آماده است برای خطرات ناشی از راه اندازی هسته ای-صفحه رور

فلوریدا تودی | No comments

هر پرتاب موشک است ذاتا خطرناک اما آینده مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت اضافه شده خطر انتشار مواد رادیو اکتیو استفاده می شود به قدرت رور اگر چیزی را اشتباه می رود.

اما خطر از هر گونه مواد رادیو اکتیو منتشر شده بیش از فضای ساحل بسیار کم است مقامات ناسا می گویند و احتمال هر کسی آزار بودن آن است و حتی پایین تر است.

“است که در آن برای اولین بار در دقیقه و یا تا تنها شانس است که ما از راه اندازی منطقه واقعا تحت نگرانی” توضیح باب Holl, رسمی ناسا پیشرو رادیولوژی پاسخ برنامه ریزی برای راه اندازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30.

“محتمل ترین نتیجه راه اندازی یک ماموریت موفقیت آمیز. که قطعا همین دلیل ناسا با استفاده از ترین قابل اعتماد و راه اندازی خودرو است که در خارج وجود دارد,” او گفت:.

پشتکار مریخ نورد است به انفجار خاموش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه داخل ایران راه اندازی داد Atlas V موشک در جولای 30 و سفر به مریخ برای کشف و برای اولین بار جمع آوری نمونه های سنگ.

به قدرت این مریخ نورد در طول آن خطر ناک ماموریت در سیاره سرخ آن را مجهز به یک ژنراتور هسته ای است که یک نسخه به روز شده یکی از همان استفاده از کاوشگر کنجکاوی.

ساخته شده توسط وزارت انرژی “رادیوایزوتوپ ترموالکتریک ژنراتور” شامل 10.6 کیلو پلوتونیوم دی اکسید به عنوان یک منبع حرارتی برای تولید برق در مریخ نورد گرم داخلی آن سیستم در طول انجماد مریخ شب.

با توجه به ناسا احتمال یک فاجعه هسته ای حادثه بسیار کوچک است.

حدود 1 در 1,100 شانس از یک حادثه که برخی از انتشار میزان دی اکسید پلوتونیوم در 62 مایل به راه اندازی سایت.

سوخت احاطه شده است توسط چندین لایه از مواد محافظ و تولید شده است در یک سرامیک فرم که در برابر شکسته شدن به قطعات ریز کاهش شانس که مواد خطرناک می تواند تبدیل به هوا و یا مصرف.

در صورت بعید است از انتشار رادیواکتیو سوخت در راه اندازی منطقه برآورد حداکثر دوز تابش یک فرد ممکن است دریافت حدود 210 millirem است که شبیه به مقدار هواپیمایی پرواز دریافت سالانه در هنگام پرواز.

به طور متوسط آمریکایی ها دریافت تابش دوز 620 millirem هر سال از طبیعی و انسان ساخته شده از منابع مانند اشعه کیهانی از فضای رادون در خاک زمین و روش های پزشکی مثل دندانپزشکی x-ray با توجه به U. s. Nuclear Regulatory Commission.

“راه اندازی منطقه در شرایط که در آن باقی مانده می تواند به سقوط خواهد بود واقعی نیروی هوایی ایستگاه” ناسا استیو کول توضیح داد: “اما اگر باد می وزد داخلی پس از آن وجود دارد این پتانسیل وجود دارد و اگر به تصادف و اگر رادیولوژی مواد منتشر شده از آن می تواند در هوا حرکت می کند داخلی به Brevard County است.

مرکز فضایی کندی را Holl منجر 100 به همراه فرد تیم آماده برای پاسخ به یک رادیولوژی اورژانس. آنها شده اند آموزش به مدت سه سال برای این ماموریت که شامل یک شبیه سازی ورزش با وزارت انرژی است.

حدود نیمی از این تیم خواهد بود در زمینه حمایت از این سنسور ها که در اندازه گیری رادیواکتیو سطح که در واقع در سراسر کندی مرکز فضایی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه و بروارد. نیمی دیگر از تیم در حال تجزیه و تحلیل داده ها که تعیین اقدامات و برقراری ارتباط با مردم اگر چیزی اتفاق می افتد.

“بهترین چیزی که به انجام است پناهگاه در محل. اگر شما در حال بیرون رفتن در داخل خانه. اگر شما در یک ماشین جمع کردن ویندوز خود و محدود کردن مصرف خود را از خارج هوایی” Holl گفت.

“بیشتر ما در مورد آن نگران پایین آمدن و حل و فصل به خاک و آن را به جذب خود سبزیجات و یا دام خود را ممکن است خوردن علف” گفت: جسی ری, اجتماعی, رسانه های متخصص برای Brevard County EOC که مشغول به کار دست در دست با ناسا در پاسخ اضطراری.

ناسا با همکاری نزدیک با نمایندگان ایالت فلوریدا 45 فضایی بال وزارت حفاظت از محیط زیست و Brevard County قادر به سرعت انتشار اطلاعات به ساکنان در صورت لزوم. دو نماینده از بروارد خواهد بود در محل در مرکز فضایی کندی در طول راه اندازی برای برقراری ارتباط دستورالعمل ایمنی در رسانه های اجتماعی.

“هماهنگی بسیار تنگ است چرا که به معنای واقعی کلمه این افراد در حال نشستن در کنار یکدیگر در همان اتاق به کمک مختصات” کول گفت.

برای دریافت اضطراری پیام های به طور مستقیم از Brevard County Emergency Management, متن BrevardEOC (همه یک کلمه) به شماره 888777.

راه اندازی حمل مواد رادیو اکتیو هستند و نه جدید نیست به بروارد. آخرین راه اندازی از فضای ساحل که انجام رادیواکتیو عامل خطر بود مریخ Curiosty مریخ نورد در سال 2011. قبل از آن بود که افق های جدید ماموریت به پلوتو در سال 2000. تمام راه اندازی با موفقیت و بدون حادثه.

“فقط در مورد بدترین چیزی که اتفاق می افتد اما این یک فرصت بزرگ است و در نتیجه به احتمال زیاد برای دیدن یک فضاپیمای جدید در راه خود را به مریخ” Holl گفت.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>