ناسا راه اندازی پشتکار رور از کیپ کاناورال. توقف بعدی: مریخ

فلوریدا تودی | No comments

زمانی که کریس گله شد و 13 سال او خواب او را یک روز به مطالعه زمین شناسی مریخ است.

سریع به جلو به سال 2020 سیارهای زمین شناسی است که یک استاد زمین و علوم جوی در دانشگاه آلبرتا در کانادا در حال حاضر بخشی از ناسا مریخ پشتکار ماموریت که نگاه به گذشته نشانه هایی از حیات فرازمینی بر روی سطح مریخ.

“من فکر کردم شما می دانید چه خواهد بود شگفت انگیز است ؟ نه تنها به عنوان یک زمین شناس اما به عنوان یک زمین شناس سیاره ای با تمرکز بر روی مریخ,'” گله گفت فلوریدا امروز. “این شیفتگی چرا مریخ تا زمین مانند به طور بالقوه در اوایل تاریخچه آن سه و نیم تا چهار میلیارد سال پیش و چرا از آن است که واقعا یک نامهربان محل امروز ؟ آن را به یک تصویر بزرگ از چرا این دو سیاره رفتن این دو بسیار جهات مختلف و بنابراین بدیهی است که قطعا آنچه شیفته من در مورد آن.”

کسانی که یکی از پرسش های بزرگ که پشتکار رور تلاش خواهد کرد برای پاسخ به طول 10 سال ماموریت که رسما آغاز شد زمانی که آن را راه اندازی در 7:50 صبح ژوئیه 30.

تحت روشن آسمان آبی و خورشید درست بالای افق پشتکار و همراه آن — نبوغ هلیکوپتر — راه اندازی بالای ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه راه اندازی مجتمع 41.

این مریخ نورد و هلیکوپتر در حال حاضر در شش ماه سفر به سیاره سرخ با هدف فرود تاریخ Feb. 18, 2021. پشتکار و ابتکار و خلاقیت را در Jezero دهانه باستانی در بستر دریاچه و رودخانه سیستم که فعال بود سه تا چهار میلیارد سال پیش.

پشتکار پنجم مریخ نورد ناسا ارسال کرده است o مریخ است. ابتکار و خلاقیت و در عین حال می خواهد اولین هلیکوپتر ناسا به سیاره سرخ فرستاده و اگر موفق برای اولین بار به پرواز در هر نقطه دیگر از زمین.

بر خلاف چهار قبلی rovers, پشتکار خواهد بود که برای اولین بار به طور فعال به دنبال گذشته نشانه هایی از حیات بیگانه. با جستجو در سنگ برای biosignatures که بافت و الگوهای است که می تواند تنها شده اند تشکیل زندگی رور را جمع آوری و ذخیره سازی این نمونه ها پس از یک آینده کاوشگر می تواند بازیابی و بازگشت آنها به زمین است.

که در آن گله می آید.

به عنوان بخشی از نمونه-بازگشت تیم گله و دیگر دانشمندان کمک خواهد کرد تا تعیین کند که نمونه پشتکار باید جمع آوری.

“این واقعا با یک تمرکز در ساخت مطمئن شوید که هر نمونه که ما جمع آوری به عنوان بخشی از پشتکار ماموریت به عنوان علمی با ارزش که ممکن است” گله گفت.

هدف این است که برای ارسال یک آینده کاوشگر در 2026 با امید بازگشت آنها به زمین در اوایل 2030s.

بازگشت این مریخ نمونه ها به زمین می شود و اولین بار ناسا پرتاب شده از یک سیاره دیگر یک نقطه عطف مهم به عنوان آژانس فضایی آماده برای ارسال انسان به مریخ است.

“پشتکار است … پل بین علوم انسانی و اکتشاف است که نشان می دهد چگونه این دو می تواند حمایت و تقویت یکدیگر گفت:” توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر برای علم ماموریت اداره در طول یک رسانه تلفنی هفته گذشته است.

در عین حال ارسال انسان به مریخ است که هنوز هم یک راه طولانی ،

“فقط تماشای فن آوری است که ما باید به توسعه به یک ربات وجود دارد ایجاد این قابلیت به انسان بر روی سطح با خیال راحت و از روی سطح با خیال راحت برای تلفن های موبایل واقعا سخت” پشتکار پروژه دانشمند کن Farley گفت فلوریدا امروز.

پشتکار ماموریت نیز منحصر به فرد نسبت به قبلی rovers.

راه اندازی در میان همه گیر تیم های ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا بود به تقلا آنها به عنوان قرار دادن نکات تکمیلی در پشتکار قبل از آن آماده بود تا در سفر خود را.

این بدان معنی است که بسیاری از کارگران که مجبور به کار از خانه قادر به بیرون آمدن به راه اندازی.

“این تلخ و شیرین, شما می دانید من نا امید که من نمی توانم آن را ببینید در فرد” گفت: کتی پشته مورگان ناسا معاون دانشمند پروژه برای مریخ پشتکار. “ما جشن همه همین کار را با تیم ما اما متاسفانه ما نمی تواند انجام آن را همه با هم در فلوریدا است که یک بد شانسی است.”

به جای او بود تا 4 صبح و در JPL به راه اندازی از طریق تلویزیون ناسا.

در حال حاضر که پشتکار و نبوغ خود را در راه خود را به مریخ بعدی نقطه عطف بزرگ در فضای سواحل خواهد بود SpaceX خدمه اژدها بازگشت از ایستگاه فضایی بین المللی با فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

ناسا و اسپیس ایکس در حال حاضر هدف قرار دادن فرود یکشنبه این مارک اولین بار وجود دارد یک اقیانوس فرود پس از آپولو برنامه.

“آنچه که شما شاهد اتفاقی است که در طی چند سال گذشته که در آن کیپ در حال آمدن است دوباره زنده قدیمی خالی راه اندازی پد خروش بازگشت به زندگی” سابق بهداشت ، بیل نلسون که به تماشای پشتکار راه اندازی از خانه اش در اورلاندو فلوریدا گفت امروز.

نلسون که پرواز سرنشین شاتل فضایی کلمبیا در سال 1986 هنگامی که او به نمایندگی از فضای ساحل در کنگره بود و یکی از فضا بزرگترین بوستر در طول زمان خود را در هر دو مجلس سنا و مجلس.

“این مانند یک حرفه ای راه اندازی تیم از تمام سازمان های دولتی به علاوه بخش خصوصی در حال حاضر شرکت های تجاری آنها از دست رفته به ضرب و شتم در این دوره از بیماری همه گیر.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین در سفر خود به فضا ساحل برای Atlas V راه اندازی پنج شنبه و سپس میزبان میزگرد بحث و گفتگو با رهبران از بوئینگ آبی منشاء لاکهید مارتین ناسا و SpaceX در فضا فلوریدا در نزدیکی مقر فولاد خوزستان.

“صبح امروز راه اندازی برای پیشبرد رباتیک اکتشاف مریخ واقعا نشان می دهد استعداد و نبوغ خود را و کار سخت” DeSantis گفت. “آن الهام بخش بود برای دیدن.”

DeSantis و رهبران صنعت در مورد وضعیت رو به رشد فضای اقتصاد بنیادی آموزش و پرورش برای پر کردن با تکنولوژی بالا نقش و پایگاه فضایی زیرساخت های, به نام چند.

Emre کلی کمک به این گزارش.

تماس با Antonia Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>