ناسا انتخاب SpaceX برای $80 میلیون علم ماموریت راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

ناسا انتخاب شده است SpaceX برای راه اندازی یک 2022 علوم ماموریت زیر 80 میلیون دلار قرارداد این سازمان در این هفته اعلام کرد.

پلانکتون آئروسل, ابر, اقیانوس اکوسیستم ماموریت و یا سرعت زنجان به پرواز را از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه زودتر از دسامبر 2022 در قبلا پرواز Falcon 9 rocket. راه اندازی مجتمع 40 برگزار خواهد شد پرتاب.

از جمله راه اندازی سرویس و دیگر ماموریت های مربوط به هزینه های ناسا انتظار دارد به صرف در مورد $80.4 میلیون. این رقم شامل هزینه سفینه فضایی خود را.

Nasa’s Launch Services Program, مستقر در مرکز فضایی کندی متهم به مدیریت آژانس uncrewed فضاپیما که راکت آنها پرواز. سرعت خود را موفق در مرکز پرواز فضایی گودارد در Greenbelt, Maryland.

“SpaceX مفتخر است به ادامه حمایت از ناسا مهم علمی مشاهدهای ماموریت های راه اندازی شده توسط سرعت کمک خواهد کرد که بشریت درک بهتر محافظت و حفظ سیاره ما” SpaceX جمهور Gwynne Shotwell در بیانیه ای گفت.

سرعت ماموریت ناسا گفت: کمک به دانشمندان در درک بهتر چگونگی اقیانوس و جو تعامل و واکنش نشان می دهند به زمین و تغییر آب و هوا. آن مجموعه ای از ابزار های اندازه گیری خواهد شد اقیانوس جهانی رنگ, ابرها, آئروسل داده ها و فیتوپلانکتون کوچک گیاهان است که حفظ دریایی سیستم غذایی.

به تاریخ SpaceX قبلا راه اندازی دو ماموریت برای LSP: یک تلسکوپ فضایی شناخته شده به عنوان Transiting Exoplanet Survey Satellite در سال 2018 و Jason-3 ماهواره ای است که نظارت بر اقیانوس سطح سطح در سال 2016.

در کوتاه مدت در همین حال ایالات داد راه اندازی شده است با هدف قرار دادن زودتر از یکشنبه برای فضای ساحل پرواز بعدی. اطلس V موشک را خورشیدی مدارگرد یک علم پروب از راه اندازی مجتمع 41 در سفر به سوی خورشید در 11:03 p. m. در طول آن نزدیک ترین رویکرد خورشیدی مدارگرد را در مشاهدات خورشید از 26 میلیون مایل دور.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>