ناسا سر انسان spaceflight درست قبل از تاریخی اندازی فضانوردان

فلوریدا تودی | No comments

رئیس ناسا انسان spaceflight ریاست استعفا دوشنبه یک توسعه شگفت آور از یک سازمان برنامه ریزی شده برای راه اندازی فضانوردان از خاک آمریکا هفته آینده برای اولین بار پس از سال 2011 است.

در یک بیانیه صادر شنبه ناسا تایید دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات داگ Loverro استعفا از سمت خود در روز دوشنبه ، او فقط انتخاب شده برای نقش در ماه اکتبر.

آژانس را فاش نمی کند چرا Loverro قبلا از مرموز ملی شناسایی منشی تصمیم به ترک این تیم است که در آستانه نشست انسانی spaceflight اهداف است.

این shakeup می آید فقط یک هفته قبل از باب Behnken و داگ Hurley پرتاب از مرکز فضایی کندی در یک SpaceX Falcon 9 rocket یک نقطه عطف مجموعه برای پر کردن شکاف کمبود به رهبری آمریکا پروازهای بشر به فضا گذاشته است. جانباز فضانوردان را در مجموعه ای برای راه اندازی از پد 39A در 4:33 بعد از ظهر, مارس 27.

هنوز معلوم نیست که آیا یا نه او خروج خواهد هر گونه اثرات در ماموریت جدول زمانی.

با توجه به سیاسی-به دست آمده از پیام Loverro فرستاده شده به تیم خود “اعمال شخصی” شد نیرویی که باعث خروج. او گفت: انتشار این نه به دلیل اختلاف نظر بین او و مدیر ناسا جیم Bridenstine بلکه یک “اشتباه است.”

“من ترک است که به دلیل اعمال شخصی نیست هر چیزی که ما انجام شده هم گفت:” Politico.

خود اقدام به جایگزینی: Ken Bowersox در حال حاضر معاون HEO مدیر است که یک فضانورد سابق و بازنشسته نیروی دریایی هوانورد. او همچنین چندین سال در SpaceX.

“Bowersox قبلا led HEO در زمان انتقال و ناسا رهبری مناسب در محل برای ادامه پیشرفت در آرتمیس تجاری و خدمه برنامه های” ناسا در بیانیه ای گفت.

سابق شاتل فضایی فضانورد و زمان SpaceX مشاور گرت Reisman گفت: از طریق توییتر زمان ایده آل نیست اما افزود که Bowersox قادر است از افزایش به کار است.

“زمان بندی در این است که خوب نیست اما من می تواند خیلی بیشتر نگران اگر نیست آن را برای این واقعیت است که Bowersox بیش از قادر به نظارت بر این مهم هفته در پروازهای فضایی انسان,” او گفت:. “او تجربه عمیق در ناسا و اسپیس ایکس او باعث می شود که جایگزینی ایده آل برای Loverro در واقع.”

قبل از Loverro قدیمی ناسا جانباز ویلیام Gerstenmaier شد مسئول بشر spaceflight عملیات تا زمانی که خود را فردی گری. او در حال حاضر مشورت با SpaceX.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>