ناسا کتی Lueders رسما آغاز به عنوان رئیس انسان spaceflight برنامه

فلوریدا تودی | No comments

پس از نزدیک به سه دهه در ناسا در سراسر طیف وسیعی از برنامه های این سازمان جدید رئیس انسان spaceflight عملیات رسما پر شده با مشخصات بالا و موقعیت این هفته مستحکم این تیم منجر خواهد شد که انسان ها به پایین مدار زمین و فراتر از آن.

کتی Lueders اول زن انتخاب شده برای پر کردن نقش دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات ماموریت اداره به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه او می داند که او کفش های بزرگ برای پر کردن به عنوان ناسا به نظر می رسد برای حفظ crewed ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی و قرار دادن چکمه های عقب بر روی ماه تا سال 2024.

“به دنبال من احساس می کنم نیاز به رشد چند اندازه کفش سریع” Lueders به خبرنگاران گفت: در طول تلفنی در روز پنج شنبه. “اما من می دانم که پس از کار در سراسر سازمان گذشته بیش از 28 سال است که (انسان spaceflight اداره) بزرگ ناسا تیم بزرگ صنعت تیم بزرگ بین المللی مشارکت.”

رهبر بشر اکتشاف و عملیات یا HEO نظارت بحرانی تقسیم ناسا است که با تمرکز بر پایین مدار زمین و فراتر از آن. امروز که شامل ایستگاه فضایی بین المللی به آرتمیس ماه برنامه و فضایی راه اندازی سیستم موشک و هر برنامه ای طراحی شده برای فشار به بعد به مریخ است.

مرکز فضایی کندی مبتنی بر Lueders بود که قبلا مدیر تجاری خدمه برنامه که وظیفه انتخاب شرکت های تجاری برای راه اندازی فضانوردان به ISS پس از شاتل فضایی جای دیگری منتقل شد. تلاش های او به سر آمد و در 30 مه زمانی که فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley با موفقیت راه اندازی شد به مدار پاسگاه در یک SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه کپسول اژدها – یک ماموریت میله میله برای پایان دادن به در اوایل ماه اوت زمانی که آنها چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس است.

Lueders اولین زنی است که برای پر کردن نقش که قبلا برگزار شده توسط داگ Loverro قبل از خروج ناگهانی فقط قبل از Behnken و Hurley تاریخی راه اندازی.

“آنچه که برای من شگفت انگیز در طول چند روز گذشته شاهد تمام (یادداشت) از همه دختران وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت:. “که واقعا به من کمک کرد تا متوجه قدرت بودن من اولین و آنچه که به آنها معنی. آنها قادر به خود را در من. من بسیار افتخار است.”

“و من انتظار واقعا چیزهای بزرگ از آنها. شما بهتر است به رفتن” او گفت:.

پس از Loverro خروج در مارس ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت Lueders شد به طور مداوم frontrunner برای موقعیت در طول جستجوی خود را.

“کتی به نام آمد دوباره و دوباره” Bridenstine گفت. “او یک مقدار شگفت انگیز از احترام در آژانس. همه ما اعتماد به نفس است که او را برای رفتن به عالی تصمیم گیری برای رسیدن به ماه تا سال 2024 و در نهایت در این راه به مریخ است.”

Bridenstine گفت: سلف او خروج نمی تواند مورد بحث در طول تلفنی اما گزارشات به نقل از Loverro عنوان کرد و گفت او یک “اشتباه” و “اعمال شخصی” مورد خروج خود را از ناسا.

همچنین در این هفته برنامه ISS Manager کرک Shireman اعلام بازنشستگی خود را از ناسا پس از 35 سال حمایت از برنامه های مختلف. او قصد دارد برای پیوستن به یک شرکت خصوصی هر چند نمی گویند که یکی از. او جایگزین خواهد شد توسط Joel Montalbano در ژوئن 26.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>