ناسا مریخ در 2020 کاوشگر در راه خود را به مرکز فضایی کندی قبل از تیر اندازی از فلوریدا

فلوریدا تودی | No comments

جدیدترین مریخ نورد مجموعه به کشتی سوار در یک ماموریت به سیاره سرخ است که ساخت آن برای اولین بار پا از این سفر.

ناسا مریخ در 2020 مریخنورد قرار است وارد در 3:10 بعد از ظهر چهارشنبه در مرکز فضایی کندی (که قبلا قرار دارد در ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا) در آماده سازی برای آینده آن راه اندازی, برنامه ریزی زودتر از جولای 17.

به محض ورود در راه اندازی و فرود تسهیلات در مرکز فضایی از مریخ نورد خواهد بود مستقر در حمل بار خطرناک نگهداری تاسیسات با توجه به فولاد خوزستان.

مریخ در 2020 مریخنورد است که بخشی از ناسا اکتشاف مریخ برنامه برای درک بهتر زمین شناسی از روی سطح مریخ در حالی که در جستجوی نشانه هایی از زندگی باستانی. آن را صرف حدود دو سال کاوش و جمع آوری نمونه های ارسالی بازگشت به زمین است.

“بنابراین اساسا آنچه که ما می رویم به انجام با مریخ در سال 2020 است این پا برای اولین بار از یک رفت و برگشت ماموریت” ناسا دانشیار مدیر برای علم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen گفت فلوریدا امروز. “بنابراین ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد, آماده سازی نمونه ها و در 2026 ما در حال رفتن به راه اندازی یکی دیگر از ماموریت و رفتن آنها را انتخاب کنید. آن را برای اولین بار راه اندازی از سیاره مریخ است.”

این بسیار مهم است که این سازمان آماده می شود به یک روز ارسال انسان به سطح مریخ.

بیشتر: رای به نام مریخ مریخ نورد 2020

“آنچه ما در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد چگونه به راه اندازی کردن (مریخ) با مردم, چرا که رفتن به هسته قطعه از نوع مهمترین دستاورد که آرتمیس برنامه (ناسا برنامه ای برای ارسال آمریکایی بازگشت به ماه تا سال 2024),” Zurbuchen گفت.

“بنابراین برای من, مریخ در 2020 است فقط یک نقطه عطف در کل این بحث به دلیل آن را نشان دادن, بله, ما در حال آوردن انسان به سطح ماه (از طریق آرتمیس برنامه) … اما ما در حال حاضر در حال فکر کردن به جلو و در حال حاضر در حال توسعه فن آوری برای مریخ است.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>